לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-09-2007, 05:35
צלמית המשתמש של Sonic ReLoaDeD
  Sonic ReLoaDeD Sonic ReLoaDeD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.03
Follow me...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "מה יכול להיות באיש טמבל ששם חליפה שחורה עם סמל של עטלף?..."

Cאטמן מתחיל סתם סרט עלוב

הוא נכנס לכלא בשביל להרביץ לאנשים רעים
ואז שהוא יוצא הוא מקבל את החברה של אבא, ואז הוא עשיר
ובמקרה בחברת יהולומים יש אבא שלו, יש גם ציוד מלחמה
הוא בה למורגן "תגיד במקרה יש לך ווסט?"
מורגן: "כן במקרה כן, אבל אף אחד לא משתמש בו כי ליצר אותו עולה 4532584357984 דולר
באטמן: מורגן, יש לך במקרה גם אוטו טוב? סוג של האמר / טנק / מרצדס?
מורגן: כן, במקרה כן, אבל אין אותו לאף אחד כי הוא עולה 347843584398 דולר לייצר אותו
באטמן: מורגן, יש לכם במקרה גלימה(!) שאני יכול לדהות איתה(!!)
מורגן: "כן גם את זה יש במקרה (כן במקרה יש לו גלימה שאפשר לדהות איתה!!!!!!!!!) אבל אין אותה לא, אחד (לא כי פדיחה להסתובב עם גלימה, אלה אין אותה כי) עולה 34875423 דולר לייצר אותה.

הנה לך באטמן מתחיל

יש מתנגדים?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-09-2007, 14:28
צלמית המשתמש של Sonic ReLoaDeD
  Sonic ReLoaDeD Sonic ReLoaDeD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.03
Follow me...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "הטעם שלך בסרטים מזעזע..."

אני זוכר שבסדרה המצויירת לברוס יש חברת יהלומים, לא משנה, עזוב את המקצוע, נגיד שהוא סתם עשיר
בחברה שלו יש הכול את כול הציוד, וכול פעם מורגן אומר שזה עולה יקר, אם אתה לא זוכר לך תראה אתה סרט שוב כי זה בדיוק מה שקרה, כול דבר ברוס בא למורגן ושואל אם יש משהו בומקרה יש
גם את הגלימה(!)

ולא הבנתי את הירידה שלך עלי עם הסרט "Requiem for a Dream", לא מכיר אותו.

ודווקה אומרים שיש לי טעם לא רע בסרטים, אתה לא ממש מכיר אותי בשביל להחליט שאין לי טעם.
פשוט לדעתי באטמן מתחיל פשוט סרט עלוב, כמו סופרמן חוזר, ארבעת המופלאים וספיידרמן 3

ישן 17-09-2007, 14:43
צלמית המשתמש של Kill-Machine
  Kill-Machine Kill-Machine אינו מחובר  
מנהל פורום חומרה

חבר מתאריך: 27.05.02
אני מכיר את הסרט בעל פה, עלי אי אפשר לעבוד.
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "אני זוכר שבסדרה המצויירת..."

הדבר היחיד שברוס שאל בפירוש את לוציוס פוקס אם יש לו זה היה "Light weight fabrics" ואז הוא הראה לו את ה "Memory Cloth". כל השאר פוקס הראה לו כשערך לו סיור במקום. לגבי ה"גלימה", זה אתה המצאת. לא היתה שום גלימה. זה בד מיוחד שנעשה קשיח כשמעבירים בו זרם. את הגלימה ברוס עשה בעצמו מאותו הבד. אתה צריך לראות את הקטע הזה שוב.

ציטוט:
פשוט לדעתי באטמן מתחיל פשוט סרט עלוב, כמו סופרמן חוזר, ארבעת המופלאים וספיידרמן

כל שלושת הסרטים האחרים שציינת בהחלט גרועים. באטמן מתחיל כלל לא בליגה שלהם. לא מבחינת המשחק (מייקל קיין, ליאם ניסן, גארי אולדמן, אין עוד סרט קומיקס עם כזה קאסט מדהים), לא מבחינת העלילה (שים לב איך הם בנו את העלילה בצורה יוצאת מן הכלל, איך באטמן נהיה באטמן, איך גותהאם נהייתה העיר המוזרה שהיא, איך הגיעו כל הפושעים המוזרים האלה לרחובות וכן הלאה), לא מבחינת הפסקול (האנס זימר המדהים שוב עושה את זה, אותו מלחין שעשה את הפריצה לאלקטרז, גלדיאטור ופסי קול רבים נוספים) ולא מאף בחינה אחרת. הסרט פשוט מרתק, אי אפשר להפסיק לראות. המינוס היחיד הוא קייטי הולמס המעצבנת, אבל גם היא נסבלת בסרט הזה.

Batman Begins הוא יצירת מופת מכל הסיבות שציינתי לעיל.

ציטוט:
אתה לא ממש מכיר אותי בשביל להחליט שאין לי טעם.

א. אני לא צריך להכיר כדי להבין שמי שחושב שבאטמן מתחיל הוא סרט גרוע הוא בעל טעם גרוע בסרטים.
ב. תתפלא, לא צריך הרבה תגובות בשביל להכיר מישהו, קל וחומר אחרי 14 אלף תגובות. אתה לא אוהב, מקובל עלי. להגיד שזה סרט גרוע ועוד לתרץ את עצמך כמו ילד בכיתה ג' שמסתכל על יצירה של דה-וינצ'י ולא מבין אותה, זו בורות לשמה.

The only certainty in life is that there are no certainties.

נערך לאחרונה ע"י Kill-Machine בתאריך 17-09-2007 בשעה 14:47.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:00

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר