לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-09-2007, 23:39
  Schalter_87 Schalter_87 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.06
מבקש עזרה לגבי קרב מגע+אגרוף תאילנד+אורן גורגוף

אוקיי אני בהתלבטות די גדולה.
אני מחפש אמנות לחימה "פרקטית" (אני רואה זה הולך הרבה בפורום לאחרונה), "תכלסית", הגנה עצמית, התקפה, רחוב וכיו"ב.
יש לי כ-4 חודשים לפני הגיוס, ללא ידע מוקדם באומנויות לחימה ואני רוצה להגיע לרמה כמה שיותר גבוהה ב 4 חודשים באלה ב 2 אימונים בשבוע, זה אפשרי? (ככה זה החוגים)
עשיתי חיפושים די רציניים בפורום ובאתרים באינטרנט והגעתי לכמה למסקנה שמה שהכי מתאים לי זה קרב מגע או איגרוף תאילנדי/קיקבוקס. שמעתי גם על גדי קנפוג'יטסו ודניס השרדות אבל אני מעדיף להשאיר אותם בצד כרגע.

אני מתלבט בין הקרב מגע של גיא דאר "קרב מגע מלא", האגרוף תאילנדי של בעז פולני, ודבר נוסף
מצאתי ברמת חן אמנות לחימה של אורן גורגוף שזה ג'וג'יטסו שמשלב ג'ודו, איקידו, קראטה קיוקושין (למעט הקאטות). משום מה בחוגל זה מופיע גם תחת "קרב מגע" ו"קיק בוקס", שאלתי אותו והוא אמר שזה משלב הכל, קצת לא הבנתי אבל שיהיה. יש למישהו מושג מה זה הדבר הזה שאורן גורגוף מלמד וכמה זה יכול להתאים לי?

ומה לגבי הקרב מגע/אגרוף תאילנדי? אין לי מושג מה לבחור! בא לי גם וגם.. עוד אלמנט זה חיזוק פיזי של הגוף והשרירים.. יש לאיגורף תאילנדי עדיפות על קרב מגע בעניין הזה?
תודה
חזרה לפורום
ישן 16-09-2007, 23:51
  HEZI_889 HEZI_889 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Schalter_87 שמתחילה ב "מבקש עזרה לגבי קרב מגע+אגרוף תאילנד+אורן גורגוף"

בתור אחד שלומד את אומנות המואי טאי (איגרוף תאילנדי)
אמרתי בעבר ואומר זאת שוב , בפורום יש הרבה מאוד תגובות של לאיזה אומנות לחימה יש יותר גדול
ושצריך ללמוד אומנות פרקטית בשביל לדעת ללכת מכות ברחוב, זה שטיות במיץ עגבניות .
אתה צריך לדעת לכבד ולאוהב את אומנות לחימה שאתה רוצה לבחור , אתה צריך להיות סקרן ומלא תשוקה ללמוד, אולי אם תבחר עכשיו אומנות פרקטית כמו שאתה מגדיר אתזה (דעתי האישית היא כל אומנות לחימה שאתה אוהב ומשקיע והופך ללוחם היא פרקטית ולוחם טוב יודע לנצל את חסרונתיו של היריב ולממש את יתרונו לא משנה מה למד) אז אולי תתלהב ממנה בהתחלה אבל בלי סקרנות בלי האהבה בלי כבוד ובלי תשוקה לא תשרוד הרבה זמן
אתה צריך לתת את כל כולך.
ותפסיקו לבחור פה אומנות לחימה רק אם היא טובה למכות ברחוב ,כי זה לא המסר שמורים רוצים להעביר,ולא המסר שהאומניות לחימה נועדו להעביר!
נ.ב- מקווה שתימצא את אומנות הלחימה המתאימה לך והכי חשוב שאתה אוהב!
עלה והצלח.

נערך לאחרונה ע"י HEZI_889 בתאריך 16-09-2007 בשעה 23:57.
חזרה לפורום
ישן 17-09-2007, 11:35
  Schalter_87 Schalter_87 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ekelizek שמתחילה ב "באופן כללי"

תגובה כללית:
1) למען האמת אני חולק על הדעה שאי אפשר לצבור ידע ונסיון שיעלה על כאלה של אדם פשוט (או לא תמיד פשוט) שהולך ברחוב - באימונים של 4 חודשים עד חצי שנה.. (האמת שיש לי חצי שנה אבל אמרתי לעצמי שאני בטח לא אנצל הכל לאימונים אז אמרתי 4 חודשים בגלל אולי טיסה לחו"ל, עבודה וכיו"ב) במיוחד כשאני מדבר על אמנויות לא מסורתיות ויותר פרקטיות כמו איגרוף תאילנדי וקרב מגע.

2) אני מבין את האם לומר "כעס" קל שאני מחפש כאילו לנצל את האומנות לחימה לצרכים שלי אבל זה מהטעם הפשוט שאני מחפש בזה את המטרה שלי.. ופחות את ההנאה והחיבור לאומנות שאני לומד. וזה גם מקובל. בהתחשב בעובדה שאני לפני גיוס ולא יודע לאן מתגייס.

3) מאיזה טעמים אתה ממליץ לי פה על המכון של אורן גורגוף? (אני מדבר על הג'וג'יטסו המשולב ולא על הקראטה קיוקושין). יש לך נסיון שם? אתה מתאמן/התאמנת שם? האם זה קל ללמידה ולהגנה עצמית ברחוב? (לפי מה שאני יודע ג'וג'יטסו זה לא מה שאני אמור לחפש ממש למטרה שלי..) ומה זה משלב שם בדיוק?

ואני מחכה לתגובות נוספות אם יש
חזרה לפורום
ישן 17-09-2007, 14:46
  NORE NORE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Schalter_87 שמתחילה ב "מבקש עזרה לגבי קרב מגע+אגרוף תאילנד+אורן גורגוף"

אני משתתף לדעה שניתן ללמוד הרבה ב-4 חודשים,
ממה שידוע לי מניסיון 4 חודשים זה זמן מספיק כדי ללמוד אומנות לחימה (למי שמשקיע את כל כולו)
במידה והיא מספיק יעילה ושהמתלמד לא נתקע על הבסיס, כדי להתמודד עם מצבי תקיפה אמיתיים ברחוב,
כמובן שזה לא מחסה את הכל, וקטטות לא תמיד מתבצעות ב"תנאי מעבדה",
אם תתאמן הרבה בבית ותמשיך להתאמן גם אחרי שתעזוב את
האומנות והיא מותאמת להנ"ל היכולת שלך בלחימה תשתפר,
בכל אופן יש תחומי לחימה בדניס הישרדות למשל שלא נלמדים באגרוף תאילנדי או בקיק בוקס,
לפי דעתי כדי להיות מוכן אתה צריך לדעת את כל סגנונות הלחימה (קרקע, עמידה, מצבים נחותים, וכו')
והרבה מעבר לכך, וזה מה שמבדיל במשך הזמן (כמות הידע).
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:40

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר