לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-09-2007, 21:41
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
כתבתי כבר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי snoba שמתחילה ב "זה הזמן לסליחות."

בפורום השכן, אז אעתיק לכאן.
ציטוט:
מעצמי (ובעקיפין מבורא-עולם/היקום וכו') : שלא מיציתי עוד שנה מהחיים. שלא השקעתי במה ובמי שצריך, בידיעה ובכוונה שאני עושה זאת. שלא ניצלתי את מה שניתן לי כדי לשנות, לעזור, להשפיע ולשפר את מה שהיה אפשר בסביבה הקרובה והרחוקה.
מההורים: אמנם לא הייתי אומר שמיררתי את חייהם (לפחות לא בעשר השנים האחרונות), אבל כן על מילים שנאמרות לפעמים מעצבנות וללא מחשבה.
מפרינס (לא הזמר, אלא ההולך על ארבע שלי): סליחה שאני מזניח אותך בזמן האחרון. אחרי 14 שנים אתה לא נעשה צעיר יותר וגם לא בריא יותר. לפעמים אני מרגיש שאולי זו הסיבה והניתוק מכוון מהתת-מודע שלי. אני מקווה שלא פיספסתי שנה שלמה של זכרונות שאצטער שלא חוויתי בעוד זמן לא רב.
מכל אחד: שביקש ממני עזרה,תמיכה, עיצה או אפילו סתם מילה טובה ועקב ה"אוטיזם" החברתי שלי פיספסתי את הקריאה או הרמז, או שלא הצלחתי לעזור גם אם כן שמתי לב.

אז עד כמה שקבוצת בייטים בחלל וירטואלי יכולים לכפר - סליחה.

נ"ב אולי יצא יותר מידי רציני לאשכול הזה, ובכל זאת נזכרתי בעוד אחד שהיה צריך להיות אפילו ראשון. סליחה מד': מאז שגורשת מביתך, שנתיים לא הצלחתי לאזור את האומץ לבקר או אפילו להרים טלפון. כמה מוזר שנפגשנו שנינו שוב החודש , קילומטרים ספורים מהמקום שבו אתה עדיין זרוק... ועדיין לא יכולתי לומר כמה זה כאב...

כנראה שההרהורים על יוה"כ באים מוקדם מידי, נזכרתי בשתי סליחות נוספות שיתבקשו רק וירטואלית.
סליחה מי': עד גיל 14-15 עשיתי שטויות שלא צריכות להעשות. גנבתי ממך משהו שכנראה לא ידעת שנגנב עד היום. לא עברה שנה מאז בה לא חלמתי לעבור ליד בית הוריך ולהשאיר תחליף בתיבת הדואר שלהם. אולי השנה...
סליחה מל': סליחה שחתכתי אותך מחיי ומלבי, תוך מספר ימים, בקור רוח בחדות ומאז לא הסתכלתי אחורה. אני עדיין חושב שזו הייתה ההחלטה הנכונה, אבל הצורה,הפגיעה, הסינון והניתוק פגעו יותר ממה שהתכוונתי או היה ראוי.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 20-09-2007 בשעה 21:44.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:09

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר