לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום לימודים. אנו מאחלים לכל הגולשים שנת לימודים מוצלחת חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > לימודים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-09-2007, 17:01
צלמית המשתמש של rl_21
  משתמש זכר rl_21 rl_21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.06
כמה שאלות בקשר למגמות והשפעת ציוני הבגרות בעתיד

שלום לכולם, אני בכיתה י' וכבר התחיל כל העניין עם הבגרויות וההכנות וכו'.
כרגע אני נמצא במגמות (5 יח"ל) הבאות: מחשבים ופיזיקה, עוד 5 יחידות ברוסית (לא עם הבי"ס, מהבית עם מורה פרטית [רוסית שפה שנייה בשבילי ולכן קל לי...]), 5 אנגלית ואני כרגע נמצא ב-4 יחידות מתמטיקה (אבל עובר ל-5 די בטוח בקרוב מאוד)...
רציתי לשאול כמה דברים:

1. מתמטיקה - במידה ובבגרות לא ילך לי הכי טוב, האם אפשר לעשות את זה עוד פעם ואולי אחרי זה עוד פעם ומה ההשפעות של זה על הציון (כמובן שאני מקווה שאני לא אצטרך את הפעמים הנוספות אבל עדיין, אני לא מבריק במתמטיקה)...

2. עד כמה הבגרות בפיזיקה חשובה לעתיד שלי עם מחשבים? אולי בצבא (יחידה של מחשבים), באוניברסיטה? אני שואל מכיוון שאם זה לא משהו הכרחי ולא יהיו לי בעיות בקשר למחשבים אם לא אעשה 5 יחידות פיזיקה אני אעזוב את המגמה הזאת כי יש לי עומס מטורף בגללה. וזה לא שחסרות לי יחידות.

3. אני מאוד משתעמם בשיעורים של מקצועות הומניים (היסטוריה, ספרות, אזרחות וכו'), השאלה שלי היא כזאת: האם זה אפשרי ללמוד לבגרות יותר באופן עצמאי כשיגיע הזמן מאשר בכיתה? בקיצור אם אני לא ממש מתעניין בכיתה כשיגיע הזמן של הבגרות אני אהיה מסוגל להצליח בה אם לא הייתי ממש בעניין בלימודים בכיתה אלא למשל בעזרת האינטרנט?

תודה רבה מראש, רוני

חזרה לפורום
ישן 17-09-2007, 19:29
צלמית המשתמש של rl_21
  משתמש זכר rl_21 rl_21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.06
תודה על התשובה, אבל
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי אני8! שמתחילה ב "אני לא יודעת בקשר ל2, אבל..."

ב-1 שאלתי בנוסף להאם אפשר לעשות עוד פעם (וידעתי שיש מגן פשוט שכחתי לציין את זה), גם האם יש לזה השפעה על הציון, לדוגמא סתם המגן הוא 90 והתוצאה בבגרות בפעם הראשונה היא 60, בפעם השנייה 70 ובפעם השלישית היא 80 אז מה יתנו לי בציון? ממוצע של 90 ו-80 - 85, או שיש לזה חישוב אחר אם זה מועד ב והלאה?

בקשר ל-2 אחכה לתשובה ממישהו שיודע, תודה בכל זאת

בקשר ל-3, הבנתי. אבל בכל זאת אני מניח שלמשל בספרות אם יש סיכומים באינטרנט על כל נושא ועל כל שיר/סיפור אז במבחנים השאלות יהיו גם על דברים שיהיו בבגרות (המורה גם אמרה שכל מה שאנחנו לומדים מהשנה הזאת הכל זה לבגרות....), מקווה שיהיה טוב.
תודה רבה, מחכה לעוד תשובה/ות

חזרה לפורום
ישן 17-09-2007, 21:45
  michelle15g michelle15g אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rl_21 שמתחילה ב "כמה שאלות בקשר למגמות והשפעת ציוני הבגרות בעתיד"

בקשר לשאלה השלישית, יש בעייתיות בללמוד לבד. החומר שנלמד שונה. בהיסטוריה יש בד"כ שני אפשרויות. בתנ"ך ישנם גם דברים מסויימים שבתי ספר מעדיפים ללמד במקום אחרים. במקצועות הללו כעיקרון יש בעיה בעיקר במגן ופחות בבגרות.

בקשר לספרות, בכלל לא מומלץ ללמוד לבד מסיכומים באינטרנט אלא בנוסף לחומר שיש לך מהשיעורים. לכל כיתה יש אוסף שונה של יצירות שמצורף לבחינת הבגרות. ע"פ רשימה זו הבוחן יודע מהן היצירות שאתה אמור לדעת והוא לא בודק שאלות שקשורות ליצירות אחרות. מיותר לציין שלא תמיד תצליח למצוא את כל הסיכומים וברמה טובה. יש יצירות שרק המורים שלך אוהבים ללמד וזה כנראה קשור איכשהו לחוק מרפי.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:04

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר