לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-09-2007, 00:58
  kingshay kingshay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.06
כן, אני כמעט ותמיד לא מסתכל על העלילה, ישר מעביר...
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "בקיצור אתה אוהב את הז'אנר חסר העלילה, סגנון Quake ו FarCry."

אני באמת אוהב משחק נטו.

אבל מה שגרם לי פשוט לשנוא במשחק הזה, זה האווירה הילדותית משהו.
קופצות עליך כל מיני דמויות כאלה עם צבחות מחרידות כאלה לאורך כל המשחק, עם ראשים ענקיים, וכולם נראים כמו זומביים מפחידים מאיזה סרט אימה מצוייר או משהו כזה...
כל העניין של המבנים האלה, אתה כל הזמן נמצא בחדרים חשוכים כאלה, עם רצפה ישנה כזאת, אווירה לא משהו בקיצור. זה מה שהרס לי.

כשאתה משחק FarCry, עם כל הגראפיקה היפה יחסית לאז, והטבע, והשפיות של המשחק, נותן לך הרגשה כיפית ורצינית יחד...
אכן, אני מאוד אוהב FarCry וRainbow Six שדווקא שונה מFarCry, וגם Call Of Duty ו Medal Of Honor, וכאלה...

Quake לא ניסיתי, אבל אתה חושב ששווה לי לנסות? זה לא בסגנון של ביושוק עם מלא דמויות לא אנושיות?

נערך לאחרונה ע"י kingshay בתאריך 24-09-2007 בשעה 01:01.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-09-2007, 11:17
  Bobbin Bobbin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.07
FEAR היה נהדר!
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "זה חייזרים אבל מחוסר עלילה, shoot and kill נטו."

הוא וביושוק דומים אחד לשני בהשקעה באווירה. אומנם הרמות בביושוק בנויות ומעוצבות הרבה יותר מפורט ומעניין, אבל שניהם ממש מפחידים ובשניהם יש סאונד נפלא.

..אבל עם כל השבחים לביושוק, אני פשוט לא ראיתי משחק שבו ה-AI של האויבים, כמו גם האמינות שלהם כאנושיים (או דמויי אנוש) וההתנהגות שלהם בקבוצות אמינים וטובים כמו ב-FEAR. יש שם את ה-AI הכי טוב שראיתי בכל משחק FPS ששיחקתי, ללא יוצא מן הכלל. והעובדה שכשאתה מוריד חלק מהאנשים בקבוצה שתוקפת אותך, ולכן אתה שומע אותם אומרים "כך וכך Men down!" בהתאם לכמה שהורדת, כ"כ תורם לתחושה שאתה משחק מול אויב מתוחכם ולא BOT. שלא לדבר על זה שהם אשכרה מאגפים אותך, מסתתרים מהאש שלך, וזורקים רימונים לאיפה שראו אותך נמצא לאחרונה...

בביושוק פשוט אין את התחושה הזאת. עם כל התחרותיות שמעודדים ב-RAPTURE, קשה לי להאמין שהאויבים אף פעם לא יצרו קבוצות שפועלות יחד, בייחוד אחרי כל ההפיכות שהיו שם כשאתה מגיע לשם. יש עוד דבר אחד שנורא מעצבן אותי בביושוק: כשאויבים סתם מסתובבים יש להם משפטים שהם אומרים, וכשהם מגלים אותך יש להם מערכת משפטים אחרת מתוכה המחשב בוחר מה להגיד. המעבר בין משפט למשפט יכול להיות באמצע המשפט, או שאותה דמות אומרת 2 משפטים בו זמנית, וזה פשוט לא הגיוני ולא אמין. זה לא המשחק היחיד שיש בו הבעיה הזו, אבל ב-FEAR לדוגמה אין אותה.

מצטער על החפירה, אבל הייתי חייב להוציא את זה.
ישן 24-09-2007, 17:10
צלמית המשתמש של Kill-Machine
  Kill-Machine Kill-Machine אינו מחובר  
מנהל פורום חומרה

חבר מתאריך: 27.05.02
שניהם מפחידים, אבל כאן הדימיון נגמר :)
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Bobbin שמתחילה ב "FEAR היה נהדר!"

הטענות שאתה מעלה נגד ה AI, כביכול, הן די מוזרות. הרי בביושוק לא מדובר בחיילים אלא באנשים שהשתגעו מרוב שינויים גנטיים שהם עוללו לעצמם. אתה לא אמור לשמוע אותם צועקים כשאחד מהם נופל, והם אפילו לפעמים יתקפו אחד את השני... הם משוגעים. כבר קרה המון פעמים שראיתי שספלייסרים תקפו איזה ביג דאדי אחד, פשוט כי הם לא נורמלים.

אגב, אני מאוד אוהב את הטקסטים בביושוק. הם פשוט מעולים, מאוד תואמים את האווירה, ונשמעים מעולה כשאתה מעבר לדלת. כמו ה "I'm sorry father!" ועוד משפטים שאני כבר לא זוכר. ברגע שהם רואים אותך הם מסתערים, זה נכון. אבל לא זוכר שקרה לי שזה חרפן את הטקסטים שלהם. אולי הם הפסיקו באמצע המשפט, אבל זה הגיוני. לא קרה לי שהמשפטים עלו אחד על השני. דבר כזה יכול להיות תלוי-חומרה.

אחד ההבדלים בין ביושוק לבין FEAR הוא סוג האווירה. ב FEAR האווירה היא מתח כי אתה מצפה לאיזה משהו מפיל-לב-לתחתונים כל כמה דקות. בביושוק האווירה "דחוסה" יותר. אתה מרגיש את העלילה באוויר. אתה מרגיש את ההשפעה של כל ההיסטוריה של המקום באוויר. אתה יודע שאולי יקפוץ עליך מישהו, אבל לא זה מה שמפחיד אותך בעיקר. זה יותר אימה אפלה כזו. כשאתה רואה את הילדות הקטנות עם הביג דאדיז, אתה יכול רק להתפעל מהעומק של המשחק הזה. בביושוק כל המשחק בנוי סביב העלילה שלו. כל פרט הכי קטן בעולם שסביבך תוכנן במיוחד כדי להעצים את החוויה שלך, שתרגיש את העלילה כל הזמן.

אני בהחלט אחד המעריצים הגדולים של FEAR וסיימתי אותו פעמיים רק בגלל זה. זה משחק פשוט מדהים. זה כמו לשחק בסרט אימה. כל כמה זמן נופל לך הלב לתחתונים, סבבה של דבר. אבל זה לא מפחיד כמו דום 3, שם סתם קופצות עליך מפלצות אז אתה קופץ מבהלה. (שלא תבין אותי לא נכון, דום 3 זה אחלה משחק עם עלילה מצויינת, למי שניסה להבין אותה) האימה פה היא פשוט יותר "אפלה", מסתורית, מעניינת. בכלל, כשראיתי את סרטון הפתיחה הייתי בשוק. עד אז לא ראיתי משהו כל כך מגניב על המחשב שלי (זה אחד המשחקים הראשונים ששיחקתי על המחשב החדש...)

רק דבר אחד מאוד עצבן אותי ב FEAR. למרות שבכל העלילה אתה חלק מקבוצה ואתה כביכול משתתף במאמץ איתם, כל פעם שאתם נפגשים איכשהו יוצא שאתה צריך להמשיך הכל לבד. אף פעם אין משחק עם דמות אחרת שעוזרת לך. זה מעצבן, זה עקבי מדי וזה חבל. היה יכול להיות הרבה יותר כיף אם דמות אחרת היתה עוזרת לך. כמו ב Half Life 2 למשל.

בקיצור, FEAR אצלי מדורג מאוד מאוד גבוה.

The only certainty in life is that there are no certainties.

נערך לאחרונה ע"י Kill-Machine בתאריך 24-09-2007 בשעה 17:14.
ישן 24-09-2007, 22:02
  Bobbin Bobbin אינו מחובר  

הבעיה העיקרית שלי עם ביושוק היא,
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "שניהם מפחידים, אבל כאן הדימיון נגמר :)"

שההייפ שקראתי עליו לפני שהשגתי אותו היה כ"כ גדול (בחיים לא ראיתי משחק מקבל כ"כ הרבה ציוני 100), עד כדי כך שכשסופסוף התחלתי לשחק, מההתחלה ניטפקתי כל בעיה קטנה במשחק.
מעבר לזה, הכל עניין של טעם אישי. אני חייב להודות שהאווירה וההיסטוריה של ביושוק השפיעו עליי קצת פחות מ-FEAR. זה נובע בעיקר מהעובדה שביושוק משתמש בעיקר ב-Audio Logs כדי ללמד אותך כל מה שקרה שם. ולדעתי, קצת קשה להתרכז בלימוד העלילה וההיסטוריה של המקום, כשכל רגע יכול לבוא ביג דדי ולגמור אותך....
מה שאני מנסה להגיד זה, שאני הייתי מעדיף שימוש יותר נרחב ב-cutscenes במשחק, כי אז אתה יודע שהשליטה לא אצלך, ואתה יכול להתרכז יותר בלעקוב אחרי העלילה. לראיה, ה-cutscene שמתרחשת כשאתה מגיע אל Ryan, מבוצעת ומבויימת פחות או יותר הכי טוב שראיתי בחיים, ואני כ"כ רציתי שתהיינה עוד... אולי זאת רק בעיית פיצול הריכוז שלי. הטוויסט בעלילה שם נהדר, והזכיר לי קצת (ספוילר אפשרי!!!!!!) את הטוויסט הגדול ב-KOTOR, אם שיחקת, שגם הוא די עשה לי את המשחק.

לגבי הסאונד, והמשפטים הקטועים: טכנית, זו לא בעית חומרה אלא "עניין" של התוכנה (קשה להגיד בעיה כי זה לא מפריע להתנהלות המשחק), ולדעתי גם אפשר לפתור אותה די בקלות. זה פשוט עניין של עוד Polish. ולגבי ההתנהגות המשוגעת (כי הם משוגעים) - נכון, זה אחלה תירוץ. אבל מה, ב-FEAR כולם נשלטים ע"י מוח אחד, אז גם אם הם בקבוצות, הגיוני שיתנהגו כולם פחות או יותר באותה צורה. כאן זה פשוט לא עובד מבחינתי. לא נראה לי הגיוני שכולם משוגעים באותה מידה. לא נראה לי הגיוני שגם המשוגעים ביותר לא יצרו קבוצות משלהם, מוזרות ככל שיהיו. משהו בניתוק המוחלט בין כל יושבי ה"קומונה" המטורללת שהיא RAPTURE לא מסתדר לי, כי בכל זאת זו "קומונה", הם חיים יחד.

בכל מקרה, כל אלה עדיין ניטפוקים. הם מפריעים לי, פשוט כי לדעתי עם עוד קצת פוליש, היו יכולים להפוך משחק מצויין גם ככה לממש מושלם. מי יודע מה יקרה אם אותם האנשים שעבדו על המשחק יוציאו סרט על אותו עולם... לדעתי זה יכול להיות מדהים.

שוב, אני באמת לא רוצה להוציא את ביושוק כמשחק פחות ממצויין. וכן, גם ל-FEAR יש את הבעיות שלו (משחקיות חדגונית מדי, ואחרי שאתה רואה את עיצוב השלבים בביושוק, שום FPS אחר לא ייראה לך מספיק). אני פשוט מעדיף יותר זמן לקלוט ולהבין את העלילה, ומעדיף לחוות אותה כמשהו יותר ויזואלי, או כטקסט ארוך וברור יותר מהקטעים הקצרים שיש בביושוק.

ורק עכשיו שמתי לב... אתה טוען שבמשחק "דום" כלשהו היתה עלילה??
ישן 25-09-2007, 16:15
צלמית המשתמש של Kill-Machine
  Kill-Machine Kill-Machine אינו מחובר  
מנהל פורום חומרה

חבר מתאריך: 27.05.02
למקרה שהספקת לשכוח, גם ב FEAR העלילה נגללת על ידי הקלטות.
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Bobbin שמתחילה ב "הבעיה העיקרית שלי עם ביושוק היא,"

רק שב FEAR אלה הודעות קוליות במשיבונים. ב FEAR יש גם "הזיות", גם בביושוק יש את זה. אני חושב שהדבר היחיד ביחס לעלילה שיש ב FEAR ואין בביושוק זה השלבים האלה בסיוטים, אין כזה בביושוק וטוב שכך. זה רק מפריע לעלילה במשחק כמו ביושוק.

יש cutscenes בדיוק איפה שצריך. אני מעדיף לשחק את המשחק בעצמי מאשר שמישהו יראה לי משהו. למשל, בפעם הראשונה שאתה רואה ביג דאדי וליטל סיסטר, טננבאום אומרת לך שאם תציל אותה היא תעזור לך, ואיך שאתה פונה לילדה היא מתחילה לברוח אחורה, וככל שאתה מתקרב אליה היא נעשית מפוחדת יותר והולכת יותר אחורה. זה הרבה יותר אינטראקטיבי, הרבה יותר יפה מאשר cutscene.

הסצינה עם Ryan היא פשוט מדהימה, בין הדברים הכי טובים שראיתי בחיים שלי. פשוט מעולה. גם הטוויסט שאתה מגלה שם, משהו משהו.

אגב, ב FEAR הם לא רובוטים שנשלטים על ידי בנאדם אחד, הם רק מקבלים ממנו הוראות וממלאים אותן. בביושוק הם פשוט משוגעים. תיאוריית ה"קבוצות" שלך פשוט לא נכונה

כן, בדום יש עלילה לא רעה בכלל. צריך רק להקשיב ללוגים שיש ב PDA-ים שאתה מוצא.

The only certainty in life is that there are no certainties.

ישן 25-09-2007, 16:32
  Bobbin Bobbin אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "למקרה שהספקת לשכוח, גם ב FEAR העלילה נגללת על ידי הקלטות."

אני רק כמה נקודות:

* לגבי FEAR מבחינתי, "מקבלים ממנו פקודות וממלאים אותן" + כולם יחד באותה הצורה, האופן והזמן = רובוטים. או דרדסים.

* "תיאורית הקבוצות" שלי, היא קודם כל בעיקר דיעה, אפילו לא ממש תיאוריה, כך שקשה להגיד עליה שהיא נכונה או שלא. מצד שני, הם משוגעים נכון? מתי פעם אחרונה היית בבית משוגעים? מתי פעם אחרונה הסתכלת על התנהגות של בני אדם במצב כזה, או כל מצב מצוקה מתמשך אחר? לא משנה כמה הם עשו ספלייסינג לעצמם, הם עדיין בני אדם (ולכן אפשרי שישתגעו). וככאלה, אין מצב שקבוצה גדולה מאד ומבודדת מהעולם, שחיה יחד זמן ממושך, תהיה מורכבת אך ורק מפרטים יחידים חסרי כל קשר אחד לשני. מפלצות כמו בדום, אני יכול להבין, הם לא בני אדם. "רובוטים" כמו ב-FEAR גם כן. במשחק כ"כ מושקע ויורד לפרטים, שעוסק בבני אדם, לי הנתק המוחלט בין כולם לא הסתדר.

אבל שוב, כך אני מרגיש וחושב. לך זה לא הפריע - סבבה!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:34

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר