לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-09-2007, 21:23
  alex69 alex69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.07
להגיע לטיסה?!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nafnaf שמתחילה ב "טיול לתאינלד דרך ירדן - איך מגיעים לטיסה?"

לא הייתי בונה על זה , אפשר לשאול: כיצד אפשר לנסות להגיע לעמאן? , לא הייתי ממליץ לך לנסוע דרך ירדן. לדעתי עדיף להוסיף כמה דולרים אבל לנסוע דרך אל-על בבטיחות ובראש שקט. משגע אותי המחלה של הישראלים לקחת את הזול ביותר. ואחר כך עוד מתולננים "הקלאב ב100$ ל4 ימים לא היה הכל כלול והחדר מלוכלך" , "הטיסה לברלין ב150$ היית צפופה ולא הגישו אוכל ומים" או (ועם כל הצער הרב שבדבר) " לקחנו את הטיסה הפנימית לפוקט שהיית הכי זולה ובסוף גם לא יצאנו ממנה" - ולא אומר את זה לא בחיוך וגם לא בחצי.

קח אל-על , תשלם אולי עוד 150$ , אל בראש שקט , בקשר לטיסות לתאילנד , בת דודה שלי נסעה לא מזמן דרך אל-על , טיסה נוחה , נוסעים ישראלים או אירופאים , שירות סביר. לעומת זאת חברתה טסה דרך עמאן בחברה ערבית (שאלו החברות הטסות משם) ורוס הנוסעים היו מוסלמים שנעצו בא עיניים , דיילים שסירבו לשרת אותה וטיסה סיוטית , ותחשוב על הפחד שליהיות במטוס עם עוד 180 מוסלמים עצבניים מהחום של ירדן , שבהם יהיו גם פליטים פאלסטיניים שמהווים אחוז ניכר מאוכלוסיית ירדן , ודרכון ישראלי אחד. ותחשוב עם המטוס ציך לעצור לאור תקלה תכנית באיראן , עיראק , פאקיסטאן....
על כל מקרה , שהיה לך טיול נעים , תהנה ותראה את העולם ותיהיה זעיר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-09-2007, 00:01
  XmAx XmAx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.05.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי alex69 שמתחילה ב "להגיע לטיסה?!"

חזרתי יום שבת מתאילנד.. גם אני וחברים שלי חשבנו על לטוס דרך ירדן ואני ממש לא רציתי.. כשהייתי במטוס לבנקוק אחרי 9 שעות (כשנשארו להם עוד שעתיים) חשבתי כמה נורא היה לעבור 11 שעות טיסה (10 אם יש לך מזל) כשכולם מסביבך ערבים.. לא נשמע לי כזה תענוג תאמת.
תסתכל על הטיסות של ישראייר.. אני טסתי ל-16 יום ב-590$ (אבל הזמנו 5 ימים לפני הטיסה).. היו שם הרבה שהזמינו לפניי גם ביותר זול, פשוט צריך לחפש מספיק טוב

ובקשר להערה על הטיסה הפנימית הזולה - אני טסתי 3 פעמים בשבועיים האלה עם One-Two-Go (המטוס שהתרסק) - לא כי חיפשתי את הכי זול - אלה פשוט רוב הטיסות שיש שם, והשירות שם ממש טוב (יחסית לתאילנד כמובן). את הטיסה הפנימית האחרונה שלי טסתי לצערי עם Thai Air Asia שאולי נחשבת הרבה יותר רצינית שם אבל כל הפקידים שם היו הרבה פחות נחמדים, עשו בעיות בקשר למשקל (שנמוך ב-5 קילו מכל השאר) וכל מיני שטויות.. ככה שמה שהתקשורת מבלבלת על חברה קטנה וזולה אלה שטויות, סך הכל החברה השנייה לקחה בערך את אותו מחיר אבל עם יותר צרות
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:34

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר