לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-09-2007, 18:41
  ©™«HaWa!!§tyL£»™© ©™«HaWa!!§tyL£»™© אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.06
שלח הודעה דרך ICQ אל ©™«HaWa!!§tyL£»™©
"מחיר הבגידה"

לפני כשבוע חברתי גילתה שאני בוגד בה, היא חיטטה קצת בפלאפון שלי ומצאה שם כמה הודעות שלא מצאו חן בעניה, אחר כך היה לנו ריב גדול שאני לא יודע אם יש דרך חזרה ממנו.
אני לא יודע למה בגדתי, אין לי הבסבר הגיוני לזה זאת פשוט הייתה החלטה של שניה.
אחרי הפעם הראשונה נראה כיאלו פשוט התמכרתי לזה, המשכחתי לבגוד ולשקר לה כיאלו אין מחר.
עד שהגיעה היום שהכל יצא החוצה, כנראה שבאמת הכל מתגלה מתישהו.
אני באמת אוהב אותה וכמו שאמרתי אין לי שום הסבר למה עשיתי את זה, אולי עצם העובדה שזה "אסור" חירמנה אותי או כל דבר אחר.
אני יודע שאני מנייאק של בנדאם, אני יודע שעשיתי טעות שהרבה לא היו סולחים עליה
רק שהבנתי את הטעות שלי מאוחר מדי, ואני מקווה שהיא מתישהו תוכל לסלוח לי.

אין דבר שאני רוצה יותר בעולם משתחזור אלי ונוכל לפתוח דף חדש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-09-2007, 21:36
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
קצת הגזמתם לא?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ©™«HaWa!!§tyL£»™© שמתחילה ב ""מחיר הבגידה""

חברים אומנם הבחור טעה ואף טעות חמורה אבל לדעתי אתם קצת מגזימים בתגובות
"מרחם על אישתו", "יפרק את המשפחה", "מחפש נחמה ואף אחד לא יתן"
עדיין הבחור לא רצח או עשה מעשה נתעב וחמור מאוד (למרות שיש כאלו שיגדירו בגידה כמשהו נתעב)
ואני חושב שאפשר בעיקר להצטער בשבילו כי אני מאמין שהוא בהחלט אוכל את עצמו כמו שאומרים אתה לא יודע דבר טוב עד שאין לך אותו יותר וזה לדעתי המקרה פה
ולפותח האשכול (שאין לי מושג איך לקרוא את הכינוי שלך עומדת בפניך דרך מאוד ארוכה ואולי אף מאוד מאוד ארוכה וגם אז זה רק בתקוה שיש בכלל דרך לצעוד בה עד שהבחורה תסכים לקבל אותך חזרה ואני חושב שאתה צריך לחשוב עד כמה אתה מוכן לצעוד בה כי זה בהחלט לא יהיה קל ואף מאוד קשה כמו שהולי אמרה לבנות אמון זה משהו לא קל ולוקח זמן, ולבנות אמון שנפגע קשה שבעתיים

אני לא יודע באיזה מצב אתם האם אתם מדברים איכשהו או נתק מוחלט ואי רצון ממנה לדבר איתך?
מה שאני הייתי מציע לך זה דבר ראשון לעשות חושבים ולהבין האם זאת היתה התלהבות של אכילה מהפרי האסור ואם שוב תהיה בקשר (בין אם תצליח לחזור לחברתך או למישהי חדשה) האם המעידה הזאת היתה חד פעמית ואתה אפילו לא תחשוב שוב לבגוד במישהי או שתאמר מה שיהיה יהיה ותפתח פתח לצרה הבאה שתבוא (והיא תבוא)
אם באמת ובתמים אתה חושב שעשית טעות איומה שאין סיכוי שתחזור על זה אני הייתי מציע לך להביא משהו חדש לשיחה שלך עם החברה שלך משהו שירגש ומשהו שהיא תשים לב שזה איזה מחשבה או רגש שלא חשפת עד היום שתבין שההתנצלות שלך אמיתית ולא התנצלות רגילה
וכמובן קח בחשבון שגם אם יקרה המצב ותחזרו להיות ביחד לפחות בתקופה הקרובה ואף הרחוקה "העבירה" שעשית תעמוד מולך ותלוי עד כמה היא "פולניה" היא תזכיר לך את זה ותצטרך לקבל את זה בסבלנות ואולי יום אחד היא תוכל לסלוח ולשכוח על זה אך כמו שאמרתי עד אז יש לך דרך מאוד מאוד ארוכה לצעוד

אני רק מקווה בשבילך שאם תצליח איתה או שתהיה בקשר חדש ובייחוד בקשר החדש המקרה הזה יעמוד לך כעמוד אש קח שלא תחשוב על הנושא שוב
שיהיה בהצלחה ונשמח לשמוע עדכונים

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 19-09-2007, 23:10
  ©™«HaWa!!§tyL£»™© ©™«HaWa!!§tyL£»™© אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.06
שלח הודעה דרך ICQ אל ©™«HaWa!!§tyL£»™©
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ©™«HaWa!!§tyL£»™© שמתחילה ב ""מחיר הבגידה""

לא גבר אני לא מחפש נחמה.

אני יודע שעשיתי טעות אמרתי לכם, אבל אין מה לעשות אחי, לכל בנדאם יש חולשות אצלי אחת מהם זה בנות.
אני חושב שאני לא היחיד האשם בסיפור הזה, גם לה יש חלק בסיפור, עצם העבודה שבגדתי כנראה שלבנות האלה היה משו שלה אין או משהו שהיא לא עשתה.
אמא של חבר שלי פסיכולוגית היא אמרה לי גבר שבוגד תמיד מחפש משהו שישלים את מה שאין לו אצל חברתו\אשתו.

אני עדיין רואה אותה היא לא יכולה להתחמק ממני, אנחנו מדברים אבל לא משו רציני פעם אחרונה שניסיתי לדבר איתה היא אמרה לי
"אתה יודע טוב מאוד שאם אני הייתי עושה לך את זה, היית דופק לי כיסא בראש אז אני יעשה לך את זה בדרך שלי"
לא ממש הבנתי למה היא התכוונה, אבל אני מרגיש שהיא עושה לי דווקא למה כי אני מדבר עם חברות שלה ויש לי מידע עליה וכולם אומרים לי שהיא "שהיא מתה עלייך" ו"אוהבת אותך למרות מה שעשית לה"
אז אני לא מבין איזה משחק היא משחקת פה.

מצד אחד אומרים לי שהיא עדיין אוהבת אותי מצד שני אני רואה אותה נמרחת על מישהו במועדון
היא רוצה לגרום לי לקנא? סבבה הצליחה. מה הלאה?!
ישן 19-09-2007, 23:25
צלמית המשתמש של charm

שאלה אלייך
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ©™«HaWa!!§tyL£»™© שמתחילה ב "לא גבר אני לא מחפש נחמה. ..."

אני לא יודע כמה זמן אתם ביחד וגם בעצם שום דבר עלייך ואתה מוזמן לפרט (בני כמה אתם ומה טיב הקשר היה וכמה זמן הייתם עד המקרה ומה שעוד תמצא לנכון)
והרבה פעמים השגרה בין בני זוג היא מה שמתחילה להרוג את הקשר אם לא דואגים לשמר את הלהבה ולגוון ולעשות דברים שונים ולכן לא משנה כמה הזוג יראה מדהים, מתישהו אם לא יעשו שום דבר לשמר הם ישתעממו אחד מהשני ואז במקרה שלך הבנות האחרות והרעיונות יתחילו לקרוץ ופרי אסור תמיד יותר טעים מפרי מותר לא משנה כמה בתכלס הוא פחות טוב ממנו.

השאלה שלי היא האם אתה לוקח אחריות על מה שעשית או שעומד מאחורי הטענה שיש לך חולשה לבנות ושיבינו אותך אם אתה חוטא לפעמים (ולכן שאלתי אותך בהודעה הקודמת שלי על זה)
אם אתה לא מבין על מה כל הרעש הגדול שהבחורה וגם המגיבים פה עשו אז אתה בבעיה אך אם אתה מבין את חומרת המצב ומוכן לעשות הכל כדי לתקן אז כמו שאמרתי לך אתה צריך להביא משהו חדש לקשר ביניכם משהו שיגרום לה שוב להתלהב ממך ומשהו שיעשה ניצוץ שאף יצליח להשכיח ממנה את הכעס והעלבון שהיא בטח חשה בעקבות הבגידה

בקשר לדרך שלה שהיא אמרה לך אני מניח שאולי אם זה היה הפוך כמו שהיא אמרה היית דופק לה מכות או משהו דומה ואילו היא בוחרת אולי בלענות אותך נפשית אז יש סיכוי שהיא תתחרמן אם בחור רק כדי לשגע אותך וכשהיא תעשה זאת היא תוודא שאתה רואה ואוכל את הלב זה לא סותר ואף מחזק את זה שהיא עדיין מרגישה אליך דברים ועדין אוהבת אותך למרות שחלק ממנה שונא אותך כרגע
מה שאני הייתי מנסה זה להגיע איכשהו לחלק שעדיין אוהב אותך ומשם תוכל להמשיך
שיהיה בהצלחה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 19-09-2007, 23:35
  Aharron Aharron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.03.06
אתה לא מתבייש?!
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ©™«HaWa!!§tyL£»™© שמתחילה ב "לא גבר אני לא מחפש נחמה. ..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ©™«HaWa!!§tyL£»™©
אני חושב שאני לא היחיד האשם בסיפור הזה, גם לה יש חלק בסיפור, עצם העבודה שבגדתי כנראה שלבנות האלה היה משו שלה אין או משהו שהיא לא עשתה.
אמא של חבר שלי פסיכולוגית היא אמרה לי גבר שבוגד תמיד מחפש משהו שישלים את מה שאין לו אצל חברתו\אשתו.

תקשיב, אף אחד לא מושלם. ואצל מישהי אחת תמיד תוכל למצוא משהו שאין בשניה. אתה נותן לעצמך תירוצים. היא לא צריכה לשרת אותך ולפנק אותך בשביל שלא תלך לבגוד בה, היא לא אשמה בכלום. בגידה זה מעשה חמור, שבירת אמון זה מעשה חמור, אי שליטה על יצרים מביא גם לדברים חמורים. אז אם כבר התחלת את התשובה, ואת החל של להודות בטעות עברת והבעת רצון לתקן את המצב אל תהרוס את זה.

ציטוט:
אני עדיין רואה אותה היא לא יכולה להתחמק ממני, אנחנו מדברים אבל לא משו רציני פעם אחרונה שניסיתי לדבר איתה היא אמרה לי
"אתה יודע טוב מאוד שאם אני הייתי עושה לך את זה, היית דופק לי כיסא בראש אז אני יעשה לך את זה בדרך שלי"
לא ממש הבנתי למה היא התכוונה, אבל אני מרגיש שהיא עושה לי דווקא למה כי אני מדבר עם חברות שלה ויש לי מידע עליה וכולם אומרים לי שהיא "שהיא מתה עלייך" ו"אוהבת אותך למרות מה שעשית לה"
אז אני לא מבין איזה משחק היא משחקת פה.

איזה משחקים היא משחקת פה?! בנאדם, תפנים. ב-ג-ד-ת בה, ואתה לא מפנים את זה. ולא רק זה, ועוד יותר גרוע, יותר מפעם אחת. אז תוריד את הראש, ותתן לעצמך את הכאפה, או שלפחות תספוג את זה שהיא מנסה להביא לך. כי היא צודקת במליון אחוז, ואם היא אומרת במילים אחרות שהיית יוצא מהכלים במקרה הפוך, אז הנה זה הדרך שלה "לשחק משחקים".

ציטוט:
מצד אחד אומרים לי שהיא עדיין אוהבת אותי מצד שני אני רואה אותה נמרחת על מישהו במועדון
היא רוצה לגרום לי לקנא? סבבה הצליחה. מה הלאה?!

הלאה, תבין את חומרת המעשה שעשית, כמו מה שנראה שאתה לחא מייחס לו כ"כ חשיבות. ותתחיל לעבוד על עצמך, לא לתת לעצמך הנחות. אמרת שבנות זה הצד החלש שלך? אז תעבוד על עצמך, שתהיה ראוי לזה שהיא באמת תחזור אליך. שעברת תהליך שהשתנת. אחרי זה? תלוי אם היא בכלל תסכים לקבל אותך. אבל קודם תשתנה, קודם תבין שאין מצב בעולם שמקרה כזה קורה.
ישן 26-09-2007, 00:48
  michelle15g michelle15g אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06

מה הקשר לכך שהיא אוהבת אותך? קשה להפסיק לאהוב מישהו ביום ולרוב זה לא קורה. קשר לא בנוי רק מאהבה אלא גם מאמון ותקשורת. זכותה לא לחזור אליך ברגע שאתה מצייץ. קודם החלטת שאתה רוצה עוד מישהי ועכשיו אתה אומר לה שאתה רוצה רק אותה. למה מה קרה שהיא צריכה לקפוץ ישר לזרועות שלך.

אם אתה באמת מעוניין בקשר מחודש איתה, לא רק שאתה צריך לעבוד כפליים על מנת להשיג שוב את אמונתה, אתה חייב לתת לזה זמן. תן לה את הזמן לעשות חשבון נפש עם עצמה ולהחליט אם היא מעוניינת לחדש את הקשר. היא זו שבחרה לא להיות במערכת יחסים איתך (לא שהשארת לה הרבה ברירות).
בלי קשר לכל מה שאמרתי, תזכור שחברות לא תמיד יודעות הכל ולא יכולות תמיד לקבוע מה החברה שלהן מרגישה. גם רגשות כאלה יכולות להיות מאוד קיצוניות ולהשתנות כל כמה שעות כך שהאדם היחיד שבאמת יודע זו היא.

כמה שאני חושבת שהמעשה שעשית נתעב, אם היא אוהבת אותך, יכול להיות שיש לזוגיות שלכם סיכוי. מצד שני אם היא אוהבת אותך, הבגידה שלך פגעה בה יותר קשה.
ישן 21-09-2007, 21:00
צלמית המשתמש של charm

לא מסכים איתך
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי daviddb שמתחילה ב "וואלה אם היא חוזרת אליך היא..."

אם היא תחזור אליו זה לא יאמר עליה כלום ואפילו יותר מזה זה אומר שגם היא בן אדם עם רגשות ואני מאמין שאם היא תחזור אליו זה יהיה בגלל שהוא התנצל ובהתנצלות הביא משהו חדש שלא ראתה עד היום ושבעיקר הוא הצליח להרשים אותה שהוא השתנה
ובשביל בחורנו אני מאוד מאוד מקווה שאם היא תחזור אלייך תלמד להעריך אותה על זה ולא לחשוב לעשות את אותה טעות פעם שניה כי אם כן אז אתה באמת בבעיה ידידי וכנראה שאתה באמת לא ראוי לה

דבר נוסף הוא שמאוד קל לבקר מהצד או להיות מאוד חדים בנושאים מסוימים ואני יכול להבין שבגיל של התיכון והאהבות ראשונות רוקמים משהו מקסים וזה אכן מקסים אך עם השנים ובייחוד שכבר נעשים אנשים מבוגרים יותר (בני 20 ומעלה) ויש קשר רציני לא תמיד הכל ורוד כמו שדמיינו ויש קשיים ויש שגרה שלפעמים הורגת וצריך להמנע ממנה שלא תכבה לגמרי את הלהבה ולכן לא הכל שחור ולבן כמו שזה נראה כשיותר קטנים או כמו שאנחנו מדמיינים את הקשר,
כמובן שאין בזה שום הצדקה לבגוד לרמות וכו' אלא רק להראות שאנחנו אנשים ואנשים טועים ומגיע להם הזדמנות שניה בייחוד שלא מדובר על משהו פלילי או משהו קיצוני שגם עליו לפעמים סולחים אבל שם זה בהחלט ברמה אחרת של סליחה

צום קל למי שצם וגמר חתימה טובה
שלכם
ארז

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:19

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר