לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-09-2007, 15:58
צלמית המשתמש של ofir_arzi
  ofir_arzi ofir_arzi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dor_dafna שמתחילה ב "אשכול הסליחות של מה שבראש"

אני רוצה לבקש סליחה מי', אני מצטער על כך שעשיתי חלק גדול מהדברים שאמרת לנו לא לעשות, אני מצטער שאמרתי שאתה אשלייה קולקטיבית, אני מצטער על כך שאמרתי את שמך למרות שביקשת להשאר אנונימי, אני מצטער שאמרתי שב' יותר טוב ממך, אני מצטער שאמרתי שאתה אשם בחלק גדול מהדברים הרעים בעולם, ואני מצטער על מה שאני אכתוב בשורה הבאה.

אני ההיתי באמת מצטער על כל אלה אם היית קיים, אבל אתה לא, אז אני לא מצטער.

ובקשר אליכם בני אנוש עלובים:
אני רוצה להתנצל על כל הקללות שאמרתי, על כל האיומים בשהייה ממושכת בגיהנום, על כך שפגעתי בכבודה של נורווגיה ועל כך שזייפתי ציון 100 במבחן בתנ"ך בכיתה ה'.

אני לא מצטער על מה שאמרתי על הדולפינים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-09-2007, 16:26
  oommer oommer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dor_dafna שמתחילה ב "אשכול הסליחות של מה שבראש"

לא מבין את הפורום הזה,חצי פורום לא צם ולא מרגישים שום קשר למסורת היהודית,אחדים מבינכם לא מאמינים בכלל בה'.אז למה אתם בארץ?ישראל קמה על מנת לתת בית לעם היהודי!ואם אתם הולכים לעשות על האש ביום כיפור או דברים כאלה,לפחות אל תדברו על זה,כי זה פשוט זלזול!
"אוי המרגמות אוי המרגמות חברה על הכיפאק חבל שהם זונות"(רב אלוף גבי אשכנזי)
גם כאשר יגור זאב עם כבש-אני לא מציע שנהיה הכבש(סא"ל מיל' דודו הלוי)
גרוע מהמלחמה הוא הפחד מפניה(סנקה)

ישן 20-09-2007, 16:42
צלמית המשתמש של silver_spiked
  silver_spiked silver_spiked אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.02
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי dragoon שמתחילה ב "מה הבעיה לבקש סליחה בכל יום אחר?"

ומהי בעצם "סליחה"?

סליחה הוא התהליך השכלי, רגשי או רוחני שבו חדל אדם מלחוש עלבון או כעס כנגד אדם אחר על מעשה שהוא ראה בו כפגיעה, מחלוקת או שגיאה. לחילופין, סליחה היא הפסקת הדרישה לעונש או פיצוי. ניתן להתייחס למושג סליחה מנקודת מבטו של האדם הסולח, האדם שלו נסלח וכן מנקודת המבט של היחסים שבין הסולח לנסלח. במצבים מסוימים הסליחה ניתנת מבלי לצפות לפיצוי כלשהו וללא תגובה כלשהי מצידו של הפוגע (כך למשל, אדם עשוי לסלוח, או לבקש מחילה, מאדם אחר אשר הלך כבר לבית עולמו). לעתים, חלק הכרחי מתהליך הסליחה הוא הכרה כלשהי של הפוגע במעשהו, התנצלות, וייתכן אף פיצויים לנפגע, או פשוט בקשת סליחה

(ויקיפדיה)

אז לאחר שהבנו
סליחה מכוווווווולם!

ישן 21-09-2007, 14:23
צלמית המשתמש של ofir_arzi
  ofir_arzi ofir_arzi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.06
בתגובה להודעה מספר 116 שנכתבה על ידי wolfwolf89 שמתחילה ב "אני צם. עכשיו בגלל שאני..."

ההגיון המעוות של מחב"תים כמוך מהווה לי הומור משובח.
אתה בדרגת כופר, אני בדרגת סופר לאמה, דרגתך נחותה יותר ולכן אתה חייב בחובת הצום כדי לספק את תשוקותיך הנחותות.
לעומת זאת, מאחר ואני בדרגת סופר לאמה, חוקי המוסר של בני האנוש הנחותים לא חלים עליי, וזה אומר שלא רק שאני לא חייב בצום, זה גם אומר שמותר לי לצוד חזירי בר בזמן שאני אוכל צ'יזבורגר חם.
חוקי המוסר של בני האנוש כוללים כללים רבים, מאחר ואתה חייב לצום כדי לספק את אמונתך אני חייב לעשות ההפך, מזה נובע ששעון חייב יוצר, כי איך שעון יכול להווצר בלי שען? מכאן אנחנו מגיעים לכך שמים יכולים לצאת מאבן רק אם הם היו שם קודם ולא לפני, מכאן אנחנו יכולים ללכת מרחק קצר עד שנגיע להבנה שתוכים לא באמת מדברים וזאת בעצם התנייה פסיכוסומטופיזיולאוגית, כלומר, חובת הצום נועדה לעזור לתוכי לעבור את ההתניה שתעזור לו ליצור שען ללא שעון שידביק את הכללים המוסריים של הגזע האנושי כך שהם יחולו עליך, בעל הדרגה הנמוכה ולא עליי, אך אז, אנחנו נתקלים בבעיה, אם אתה צם ואני לא, אז מי ישמור על השמנת? אתה כמובן, כמו כל דתי טוב, תציע את השמנת, בגלל הביטוי הידוע "על תתנו לשמנת לשמור על החיתול", אבל אני, מאחר ואני בעל דרגה גבוהה יותר ומחוסר כללים מוסריים שיגבילו אותי אציע שנכבה את האור, נצא מן החדר, נדליק את האור, ונלך לטיול.
בסוף הטיול נהיה עייפים מאוד ונרצה לישון, אך לא נוכל לעשות זאת לפני שנראה ברווזים, אז ניכנס לאותו וניסע ללוד, בלוד נשקה את הצבעונים וניקח את המפתחות וניסע לשם.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:54

הדף נוצר ב 0.26 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר