לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-02-2005, 08:40
צלמית המשתמש של האור מציון
  האור מציון האור מציון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.04
המלצה חברה - איזה באסה אני עוזב את ברזיל !!!

עברה לה וחלפה שנה וחצי בה הייתי ושהיתי כאן בברזיל, ולמרות שהתכנון לא היה לטווח כל כך ארוך אלא רק לשנת לימודים אבל המקום, האנשים, הסביבה והחברה עשו לי את זה ואני נשארתי כאן.
עכשיו שנה וחצי אחר כך אני עוזב ולא כל כך מרצוני, וזאת בשל סיפור מעצבן שקרה לי עם משטרת הגבולות של ברזיל. והכול בגלל שהייה בלתי חוקית רק שהפעם מדובר במקרה מאוד מוזר.
בדרך כלל למי שיש אזרחות ישראלית יכול להכנס לברזיל בלי וויזה עד שלושה חודשים ואז יש אפשרות להאריך לעוד 3 חודשים. עכשיו אצלי היה הכול טוב ויפה ובחצי השני של השנה עשיתי איזה קומבינה בשביל להשאר עד סוף שנה, שילמתי לאיזה שוטר שיעשה את זה בצורה חוקית. עכשיו אחרי החגים חזרתי לברזיל וכשנכנסתי הייתי בטוח שקיבלתי אישור שהייה לשלושה חודשים. ואז לפני שבועיים שהלכתי למשטרה בכדי להאריך את הוויזה, אחרי כמה דקות קוראים לי ואני רואה שעל הדף שהוא מביא לי רשום שאני צריך לשלם קנס של 736 רייל שזה כמעט 250$, אני נגנבתי ושאלתי אותו מה קורה, ואז התברר שכשנכנסתי נתנו לי רק אישור ל10 ימים, ואני נשארתי שלושה חודשים וחוייבתי על כל יום בסכום של 8 רייל שזה 2$, בקיצור שמח. ואז לא רק זה הוא אומר לי שיש לי 8 ימים לעזוב כאן. ב"ה ברגע האחרון חבר שלי שיכנע אותו שייתן לי עוד חודש בכדי שאני יתארגן.

זהו, אז אני עוזב, מקום נחמד מאוד, יופי של אנשים ומקום, אני כרגע ממשיך לניו יורק ואחרי זה לאירופה לאיזושהיא שליחות ואני מקווה עוד לחזור לארץ בחודשים הקרובים.
אז להתראות לכוווווולם ואני מקווה שתהיה לי אפשרות לעלות בקרוב לפורום ולספר לכם מה קורה, ולבנתיים שיהיה לכל חברי הפורום המוצלח הזה חיים טובים ומאושרים והצלחה בכל.
שבת שלום.
ממני - סאן פאולו - ברזיל.

בתור מתנת פרידה אני מצרף כאן את כל הלינקים של התמונות שהכנסתי כאן מברזיל במשך השנה האחרונה, צפייה מהנה לכוווווולם. ואני מציע לכם לבוא לבקר כאן כי מדובר באחלה של מקום.

העיר היפה ביותר בברזיל - ריו דה ז'נרו.

הגודל כן קובע - קבלו אותה מברזיל.

קיץ בברזיל - מספר 1

קיץ בברזיל - מספר 2

מפלי פוז די גוואסו - ברזיל ארגנטינה.

זה מגיע ובגדול ....קרנבל 2005

קרנבל 2005 .....תמונות מהשטח.

סט קפוארה מבירת הקפוארה - ברזיל.

VIVA BRAZIL !!!1

נערך לאחרונה ע"י האור מציון בתאריך 18-02-2005 בשעה 08:43.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-02-2005, 16:40
צלמית המשתמש של האור מציון
  האור מציון האור מציון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.04
חחח קטעים איתכם....
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי the prodigy שמתחילה ב "לא נורא העיקר נהנת..."

grandioza - מה שנכון נכון.

djDimaX - הייתי בטוח שאיזה מישהו ישחרר יציאה על זה, אז בוא אני יסביר לך איך זה עובד. מה שקורה זה שאם אין לך וויזה אתה יכול להשאר בברזיל עד 180 יום בשנה. עכשיו אני שלא היה לי וויזה נשארתי כמעט שנה שלימה ולכן אחרי חג הפסח שחזרתי לכאן, נשארתי כאן ולא יצאתי עד שגמרתי את הלימודים, ואז כמה ימים לפני כן הלכתי למישהו שיש לו קשר עם המשטרה ושילמתי 150$ והוא החתים לי את הדרכון שכאילו יומיים אחרי שחזרתי מפסח יצאתי מברזיל ושהגעתי ממש כמה ימים לפני הפעם שעזבתי בסוף הלימודים. וזה מה שהתכוונתי, מה שעשיתי אני זה קומבינה וזה אסור לשוטר לעשות אבל בגדול זה חוקי כי בגלל זה נפתרה לי הבעיה. וסתם כך שתדע לך שכאן בברזיל זה לא קומבינה זה דרך חיים כי הכול עובד כך.

Obislu - תראה מה אני יכול לעשות אני רוצה להרגיש טוב עם עצמי ולכן רשמתי ששילמתי ולא שיחדתי.

FUFUXU - האמת שלא הבנתי למה התכוונת, אבל אם תסביר לי או שתכתוב לי בפורטוגזית מה זה אני אשמח לקנות לך את זה בכיף ממש בלי בעיה.

the prodigy - אני לא סוכן מוסד אבל אני משהו כזה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:22

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר