לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-09-2007, 17:22
  Schalter_87 Schalter_87 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.06
קרב מגע ביחידות מיוחדות בארץ ובעולם?+עוד שאלה

קראתי שהקרב מגע נלמד גם ביחידות מיוחדות וקומנדו בארץ ובעולם לרבות CIA, FBI וכו'. האם זה נכון?
אם כן- כמה הם לומדים? הכוונה באיזה סדרי גודל בערך? אם אני אלך לקרב מגע לחודשיים אני אגיע לרמה שבא מוכשר איש ביטחון אמריקאי או שב"כ ישראלי? מבקש פירוט בנושא זה.

שאלה שניה. אם אני מתכנן ללמוד לזמן קצר של 4-6 חודשים איגרוף תאילנדי או קרב מגע, איזה מהשניים יהיה פרקטי יותר ויישמר אצלי יותר (אני אשמור על מיומנות הלחימה יותר) ? מצד אחד לדעתי איגרוף תאילנדי מעניק חוסן פיזי ויכולת ספיגה שזה לא נראה לי נעלם בקלות אך גם לא נרכש כ"כ בקלות, קרב מגע מאידך מביא יכולת וטכניקה של לחימה שניתנת לשיכחה אבל שמעתי שקלה ללמידה. מה דעתכם? (אם הבנתם..)
חזרה לפורום
ישן 20-09-2007, 21:20
  רק אמת רק אמת אינו מחובר  
לשעבר מנהל פורום אומנויות לחימה | פורום גן חיות בלעז'

חבר מתאריך: 26.01.05
הצעה קטנה (ובבקשה אל תבין אותה לא נכון),
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי NORE שמתחילה ב "מובן."

תחילה, אני לא מעלה את העצה בכדי להעליב או לפגוע בך, אלא פשוט לעזור לך לנסח הודעות ברורות יותר. במספר הודעות שהעלת בעבר יצאת לא כל כך ברור (בלשון המעטה) וחבל,

פשוט תכתוב בשפה היום יומית שבה אתה משתמש, אם אתה לא רגיל להתנסח בשפה 'גבוהה', אין שום סיבה שבעולם לנסות לעשות את זה כאן.

זה סתם יוצא מצחיק ולא ברור, ככה שיקל עליך ויקל עלינו באם תכתוב בעברית שלך, ולא בעברית שנשמעת לך מפוצצת או טובה יותר.

מקווה שתיקח את העצה בסבבה, באמת לא מנסה להתנשא או להעליב - אך ורק לעזור.

נ.ב. בבקשה תבהיר את תגובתך, היא הייתה לא כל כך ברורה.

נערך לאחרונה ע"י רק אמת בתאריך 20-09-2007 בשעה 21:24.
חזרה לפורום
ישן 21-09-2007, 09:28
  DonJenove DonJenove אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.03.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Schalter_87 שמתחילה ב "קרב מגע ביחידות מיוחדות בארץ ובעולם?+עוד שאלה"

עד כמה שאני יודע, היאקוזה ביפן למשל נצמד אל האגרוף התאילנדי, בעוד יחידות הבטחון בארה"ב למשל כמו FBI נצמדים לג'וג'יטסו בראזילאי.

אני אישית לתקופה של חצי שנה הייתי מעדיף קיק-בוקס/אגרוף תאילנדי, אבל מדובר בהעדפה אישית אתה צריך לבקר ולהתאמן באימנוי נסיון לראות למה אתה יותר מתחבר, כי לא נראה לי שאפשר להגיד על אחד מהם שהוא יותר פרקטי לרחוב בתקופה של חצי שנה בלבד [למרות שלטווח הארוך הקרב מגע יותר פרקטי לרחוב, הוא בנוי לזה].

אני הייתי כחצי שנה בקרב מגע, וכיום אני בקיק-בוקס כבר כחצי שנה. אני אישית הרגשתי התקדמות דרסטית דווקא בקיק-בוקס, כנראה בגלל ההתחברות והאהבה שלי לזה. לכן נסה את שניהם ותחליט.

חזרה לפורום
ישן 24-09-2007, 13:47
  hhillel hhillel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Schalter_87 שמתחילה ב "קרב מגע ביחידות מיוחדות בארץ ובעולם?+עוד שאלה"

קמ"ג נלמד בכל העולם.אבל הוא נראה מאד שונה בכל מקום. אני לא יודע כמה פיקוח יש על המדריכים או שזה בכלל נובע מדרישות וכו.בשב"כ זו בעיקר עבודת אגרסיביות כך שהטכניקה שלהם לא להיט. המטרה שם היא לבנות אותך בצורה כזו שאתה לא תיסוג ותדרוס ישר קדימה. הטכניקה קצת פחות מעניינת מהשיקולים האישיים שלהם. יש מקומות שמלמדים ממש התקפות עם נשקים ארוכים (M-16 לדוגמה). בקיצור,משתנה בין הגופים.
מה שאתה תלמד בשעור רגיל (אזרחי),לא יהיה כ"כ דומה,או לא יהיה בהכרח דומה למה שלומדים גופים בטחוניים.
יש כאלו שפשוט אימצו את המונחקרב מגע לכל צורת לחימה קרה.
מקווה שעזרתי

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:59

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר