לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-09-2007, 21:06
צלמית המשתמש של Kill-Machine
  Kill-Machine Kill-Machine אינו מחובר  
מנהל פורום חומרה

חבר מתאריך: 27.05.02
ערוצים מוזרים לחלוטין.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב ""הוט" הורידה פתאום את הסדרה "הפרקליטים"."

בכל מקרה, בלוויין יותר טוב?

יש אולי שתי סדרות שמשדרים פה במקביל לארה"ב (במקביל = באיחור ישראלי אופייני של חצי שנה), והן 24 ואבודים. כל השאר בפיגור של כמה עונות. לא ברור למה סדרות כמו CSI לא משודרות על בסיס קבוע. כנ"ל האוס, סקראבס, סימפסונס (רק בביפ משדרים את זה בשעות שאף אחד לא רואה... בושה וחרפה) ועוד שלל סדרות פאר.

מצד שני, אולי עדיף להתנתק מהכבלים, לקנות 8 כוננים של 500GB למחשב וחיבור 5Mbps ולהנות מתוכן הרבה יותר איכותי... בעצם אפשר לנצח את הכבלים והלוויין עם קו 2Mbps שעולה היום גרושים. מי צריך אותם?

The only certainty in life is that there are no certainties.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-09-2007, 21:46
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אתה יכול גם להתחבר לצלחת לווין פרטית :)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רומק
בNILESAT יש את ערוצי MBC שמשדרים (אמנם עם תרגום לערבית) את העונות החדשות של הסדרות הנ"ל

לפני כמה חודשים צפיתי בעונות החדשות של הפרקליטים ונגנבתי מכמה שהסדרה הזו טובה (בלי להיכנס להשוואות עם סדרות אחרות). העניין הוא שהתחלתי לשמוע פה ושם שהעונות הראשונות של הסדרה הרבה יותר טובות ולכן כש"הוט" הכריזה שהסדרה תרוץ מההתחלה ב"אקסטרה הוט" קפצתי על ההזדמנות.

העונות הראשונות כ"כ טובות שאני לא מבין איך הסדרה הזו חמקה מתחת לאף שלי כ"כ הרבה זמן.

ואז "הוט" הורידה אותה. סתם ככה. בלי הכנות. בלי הסברים. בלי לב.

ישן 23-09-2007, 16:28
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
לא חשבתי שמישהו ישים לב לזה + בשורות טובות, בערך
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "[QUOTE=רומק]בNILESAT יש את..."

אני לא יודע ממה אני יותר בהלם, מהסיום האגדי ממש לעונה ה-3, עם אחד הגילויים המדהימים, שהוא לדעתי לא פחות ענק מהסיום של עונה 3 של אבודים מי שראה, או מזה שהוט הורידו את הסדרה.
האמת שכבר בשבוע שעבר, ביום שני אם אני לא טועה, שמתי לב באיזה אתר שביום חמישי האחרון תשודר גברים על עצים במקום הפרקליטים אז בדקתי בעוד כמה אתרים וגם שם הראו את אותו הדבר אז התקשרתי אליהם והם אמרו שיבדקו את זה, ועוד הם התקשרו עוד פעמיים בשביל להגיד שזה בטיפול. ממש מוזר, אפשר לחשוב שמחלקת התוכן שלהוט היא מחלקה סודית שמנוהלת ע"י אנשים כ"כ גאוותנים שההחלטה שלהם היא מעל הכול, ו: "השלימו את החסר" על הצופים.
אני עדיין כולי תקווה שהכוונה היא להחזיר את הסדרה ואולי פשוט משלימים את העונה ה-1 של גברים על עצים שהופסקה באמצע בגלל שגם בארה"ב היא הופסקה והומשכה רק לפני חודש-חודשיים.
אני בדיוק עכשיו מחכה על הקו של המוקד שירות לקוחות, ונראה אם אני יכול לדבר אם מישהו ממחלקת התוכן.
עריכה: בשורות טובות, בערך. הרגע ירדתי משיחה עם הוט. הם החזירו לי תשובה ואמרו שהתשובה שהם קבלו ממחלקת התוכן (מסתבר שהמחלקה היא כ"כ סודית וכ"כ מעלינו בסולם הדרגות האנושי שאנחנו לא ראויים לדבר איתם ישירות) היא שהעונות הבאות יחזרו לשידור בתחילת 2008, היא לא יודעת להגיד מתי, וממש לא היה לי כוח לשאול, מה שכן היא אמרה זה שבעוד חודש היא תבדוק שוב אם יש שינוי בלוח השידורים. אני מציע שתפציצו את המוקד שלהם באותה השאלה ולטרטר על הדברים שאני לא טרטרתי עד שאולי הם ישנו משהו.

נערך לאחרונה ע"י Mithrandir21 בתאריך 23-09-2007 בשעה 16:47.
ישן 23-09-2007, 17:10

שמתי לב עכשיו לתגובות של צוות שירות HOT בפורום שלהם
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "לא חשבתי שמישהו ישים לב לזה + בשורות טובות, בערך"

תגובה 1:

שלום רב,

אני מודה לך על פנייתך,

צר לנו על כך שהמענה לפנייתך התעכב בשל בירור מקיף לשאלתך ולשאר רבים ולהלן התשובה:

בנוגע לכל הפניות של הפרקליטים. אכן בפרומו אמרנו שאנו נשדר את הסדרה הפרקליטים מהתחלה ונציג את כל העונות.

התכנון כרגע הוא לשדר את עונות 1-3

ובמהלך 2008 לשדר את העונות 4-7 ( 8 שודר בשידור של אחת לשבוע).

צר לנו במידה והובן אחרת.

לשירותך תמיד,

צוות שירות HOT

עאלק בירור מקיף, אולי שפשוט יעיפו את אחראי מחלקת התוכן על ההתעללות בצופים! עם כול הזבל שיש בערוץ הזאת דווקא את הסדרה הזאת מפסיקים? בושה וחרפה!

תגובה 2:
בנוגע לכל הפניות של הפרקליטים. אכן בפרומו אמרנו שאנחנו נשדר את הפרקליטים מהתחלה ונביא את כל העונות. בשום מקום לא נאמר שנשדר את כולם ברצף מהתחלה ועד הסוף. התכנון כרגע היה לשדר את עונות 1-3

ובמהלך 2008 להביא את עונות 4-7 ( 8 שודר בשידור של אחת לשבוע).

יש מספיק דוגמאות לכך בערוצים מקבילים כגון:

ביפ שמביאים את העונות הראשונות של הסימפסון ומריצים אותם בכמה סבבים

או AXN עם הישרדות, סמוולוויל, המגן ועוד.

אפילו ערוץ 3 הביא בזמנו רק מס` עונות ראשונות של וויל וגרייס.

הכוונה שלנו היתה לשדר את עונות 1 עד 3 בשני סבבים ובתחילת 2008 להביא את עונות 4 עד 8.

אנחנו מצטערים אם הובן אחרת או שהיה נראה כהטעיה.

לשירותך תמיד,

צוות שירות HOT

בקיצור, מחפשים תירוצים אצל ערוצים אחרים. העובדה היא שהם אמרו שכול הסדרה תשודר, ומי מצפה שאומרים כזה דבר לא ישדרו ברצף את הכול?
מתערבים שהכוונה שלהם מלכתחילה הייתה כן לשדר הכול, אבל זה השתנה כי קבוצה של כמה בנות רצתה שהעונה הראשונה של סדרת הכוסיות "גברים על עצים" תושלם? ותמיד אפשר לשנות ולשדר אותה אחרי סיום שידור העונה ה-1 של גברים על עצים, או כמו שמישהו בפורום של הוט החכים לומר: "קופים על עצים". יאללה, מלחמה נגד הוט!!!

ישן 23-09-2007, 21:06
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "שמתי לב עכשיו לתגובות של צוות שירות HOT בפורום שלהם"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Mithrandir21
אכן בפרומו אמרנו שאנחנו נשדר את הפרקליטים מהתחלה ונביא את כל העונות. בשום מקום לא נאמר שנשדר את כולם ברצף מהתחלה ועד הסוף.

"...בשום מקום לא נאמר שנשדר את כולם ברצף מהתחלה ועד הסוף" ?!?!?! ו-

מה?? הם חושבים שאנחנו מטומטמים??

עכשיו רץ פרומו של "הוט" על איזו סדרה חדשה עם יהודייה מטורללת מאמריקה שאמורה להתחיל בשבוע הבא. לפי ההיגיון של התשובה הזו, מכיוון שבפרומו לא מובהר שהסדרה תשודר ברצף הם יכולים להתחיל לשדר, להפסיק ואז להגיד: "מה קרה חבר'ה? לא הבנתם? התכוונו שפרקים 1 ו- 2 ישודרו במהלך 2007 ושכל שאר הפרקים ישודרו במרתון במהלך פסח 2012. חשבנו שזה מובן מאליו. אם מישהו לא הבין אז אנו מתנצלים".

דפוקים

הוט = ?

ישן 23-09-2007, 23:25

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "התקשרתי לשירות לקוחות של..."

הייתי אומר שהם שקרנים, אבל הם פשוט מסטולים ולא מודעים למה שהאחרים אומרים. למה היא לא אמרה לי את זה? אולי עד שהגיעו תלונות היה רייטינג נמוך וכול התלונות גרמו להם להבין שזה לא המצב? וממתי אם מסתכלים על רייטינג? עם כול הרבה הזבל והסדרות סוג ב' שיש בערוץ הזה, איך בדיוק סדרות אחרות יקבלו יותר רייטינג? את אבודים כולם כבר ראו באינטרנט, ומה בדיוק יש בערוץ חוץ מזה?
בדיוק היום היו אצלי נציגים של יס, ידעו מתי להגיע, אבל ויתרתי.
אני אומר להפציץ להם את המוקד עד שהם יחזירו את הסדרה במיידי!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:26

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר