לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-09-2007, 21:43
  LoneWolf LoneWolf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ~ים~ כחול עמוק שמתחילה ב "משימות מגיבוש חובלים..."

מה הרעיון לדעת את הכל מראש?
איפה כל הכיף של אי הידיעה בגיבוש?
אוקיי, אז אני מבין שרוצים לדעת מה עושים וכו' ואיך הכל מתנהל, גם אני עשיתי את זה..אבל לדעת בדיוק בדיוק מה שואלים ואיזה משימות ספציפיות נותנים..? זה לא הורס? אחרי הכל, זה בא לבדוק אותך בדרך טבעית. אם תדעי לפתור אותן כי סיפרו לך, אז את בעצם עובדת על המערכת, כי בסוף את זאת שתפלי מהקורס (אני לוקח את המקרה הקיצוני כן? בלי כוונה להעליב). כי הם חשבו שפתרת את המשימות האלו בעצמך ויש לך את האמצעים..אבל בתכלס, אין לך.

לכי כמו שאת ותתמודדי עם זה בעצמך, תאמיני לי שזה עדיף.
(אני מדבר מנסיון, הייתי בגיבוש ולא התקבלתי לקורס).

בהצלחה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-09-2007, 05:14
צלמית המשתמש של Lennon
  Lennon Lennon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Jezper שמתחילה ב "תשמעו אני לא יגיד שאתם לא..."

אני בוחר שלא לפרט מסיבה פשוטה:
אם X יבוא מוכן יותר מY, יכול להיות שX יעבור את הגיבוש.
אולי, במהלך הקורס - X ייפול, כי..מה לעשות, הוא לא מתאים.
ואולי Y, שיצא לדח"ש בגלל השביזות שהוא לא עבר את הגיבוש, היה מתאים יותר מX? אולי Y, בזמן אמת - היה מתפקד טוב יותר מX? אולי אפילו במהלך הגיבוש Y חשב על פתרון, אבל בגלל שX כבר הגיע עם פתרון מהבית, הוא "השיג" את Y?

X וY צריכים להגיע לגיבוש במצב שקול - אחרת, בסופו של דבר, זה יפגע בשניהם(ואולי חיל הים יפסיד חובל)

מי שנמצא מתאים בגיבוש - יעבור.
מי שלא עבר, זה לא אומר עליו כלום, עדיין מדובר בבנאדם איכותי בעל נתונים גבוהים שכנראה ימשיך לשירות פורה ויעיל.

למרות ש..שוב: אני יכול להבין את הרצון לדעת מה אתם הולכים לעבור.
אני, מתגייס לקורס חובלים עוד שבועיים - מת לדעת מה יהיה ואיך יהיה, שואל שאלות בגבול הנורמה, אבל בתכלס, כמה שנשאל וכמה שנדע - אי אפשר לדעת מה באמת יהיה.

בהצלחה למתגבשים.
And no religion too
Imagine all the people
Living life in peace

ישן 23-09-2007, 11:32
  stinger360 stinger360 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.05.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ~ים~ כחול עמוק שמתחילה ב "משימות מגיבוש חובלים..."

תראו, אם אנחנו מדברים פה על פירוט משימות החשיבה בצורה כללית אז אין סיבה שלא ניתן מידע כזה... אם היא מבקשת פירוט של כל משימות החשיבה ברמה ספציפית אז זה קצת מוגזם וזה בהחלט לא דברים שאפשר למצוא ככה באינטרנט ובטח שלא בקלות...

אם כבר מדברים פה על דברים לא הוגנים או לא "כשרים". קבוצות הכנה לגיוס שעושות ימי סימולציה ליום סיירות/גיבושים שונים זה נראה לכם הוגן? יש אנשים שבאים בלי הכנה של קבוצות ובבירור יש להם חסרון על אלו שבאו מקבוצות! יש הבדל בין לקרוא על יום סיירות באינטרנט לבין לתרגל אותו בשטח ובוודאות אנשים שתירגלו אותו בשטח מצליחים יותר... זה גם לא הוגן אבל עדיין הרבה ממכם עושים את זה.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:31

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר