לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-09-2007, 22:26
  hila1981 hila1981 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.09.07
חוק עזר עירוני

שלום רב,
אשמח לקבל תשובה בטוחה ועיניינית.
במידה ויש אסמכתאות לתשובה-אשמח לקבל קישורים מתאימים מאחר ואני בשלבי הכנת תיק לתביעה בבית משפט.

[1] קיים חוק עזר עירוני לעיריית "פרדס חנה" עבור חוק פיקוח על הכלבים.
[2] בנוסף, קיים חוק עזר עירוני על פיקוח כלבים של אזור "השומרון". (נלקח מאתר משרד הפנים).
[3] המרחק בין פרדס חנה לבין אזור השומרון הוא כרבע שעה-20 דקות נסיעה.

תאור המצב:
פקח של עיריית פרדס חנה תפס כלב משוטט באזור פרדס חנה. מאחר ובפ"ח אין מכלאה (בעבר היה כניראה) --> הוא לקח את הכלב למכלאה באזור השומרון.
השאלה שלי היא:
האם חלים על הכלב חוקי העזר העירוניים של פרדס חנה (המקום בו הוא נמצא?) או חוקי העזר של השומרון? (המקום אליו הוא נלקח)! חוק העזר של פרדס חנה הוא ישן-משנת 1951..אך עדיין קיים...ובנוסף,האם חובת עיריית פרדס חנה לעדכן בחוק העזר שלה את העובדה כי הכלבים יילקחו למקום אחר שמחוץ לעיר ולכן יכולו עליו חוקי העזר העירוניים של אותה עיר ?

תודה רבה,
הילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-09-2007, 12:41
  hila1981 hila1981 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.09.07
תגובתי
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי בן שאול שמתחילה ב "באתר של משרד הפנים תוכלי..."

1- את חוקי העזר מצאתי באתר משרד הפנים.
2- על מנת לשחרר את הכלב מהמכלאה,ועל מנת שלא ירדימו אותו,שילמתי כ-1300 ש"ח למרות שאני אינני בעליו של הכלב ולמרות שציינתי שהכלב אינו שלי.
3- אני מעוניינת להגיש כתב תביעה על מנת לקבל החזר כספי על "האגרה" ששילמתי. אני מאמינה שעלי לשלם-רישיון-חיסון-שבב ולא יותר !! היה עליהם למסור לי את הכלב ולא למכור לי את הכלב.
4- השאלה שלי היא האם חוקי חישוב "האגרה" צריכים להיות באמת לפי חוק עזר שומרון...או האם לפי חוק עזר פרדס חנה?
5- אשמח לקבל אסמכתא לשאלה מספר 4 שלי. לי יש את הרושם שטרם נפסק או נכתב חוק בנושא זה- אך גם את זה ארצה לדעת.
6- יש לי טיעונים רבים כנגד איגוד ערים וטרינרי שומרון. טרם החלטתי עד כמה ועד לאיזה רמה אתבע אותם. ייתכן ותביעתי תהיה אישית וייתכן כי אתבע על אופן החישוב הגורף שלהם לכל אלו שבאים לקחת כלבים ממכלאתם..לשם כך עליי עוד לעשות הרבה "שיעורי בית"....אך אני עובדת על זה (-:

נערך לאחרונה ע"י hila1981 בתאריך 23-09-2007 בשעה 12:45.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:44

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר