לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-09-2007, 11:33
  Cfox Cfox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MAG707 שמתחילה ב "מה אתם אומרים על רונאלדיניו?במיוחד לאוהדי בארסה אם יש פה.."

נניח והוא עובר- מעניין לאן.

כרגע, הקבוצות שהביעו בו עניין הן מילאן ו,לכאורה, צ'לסי. דווקא אלה הן שתי קבוצות שהוא לא משתלב באופן טבעי במערך שלהן. מילאן לא משחקת עם קיצוניים, וכ-playmaker forward כבר יש את קאקה. לא סביר שהיא תתחיל לשחק עם קיצוני רק בצד אחד הרי. אולי סיידורף יתחיל לשחק כמו רונאלדיניו, על משבצת ימין, ורונאלדיניו בצד שני?
צ'לסי, כמה שיצא לראות אותה, משחקת עם שני חלוצים, וגם שם אני לא רואה איך רונאלדיניו משתלב. שתי קבוצות שהוא מתאים להן, לדעתי, הן מנצ'סטר יונייטד (הוא בצד אחד, רונאלדו בצד שני), ו-ריאל מדריד.

חזרה לפורום
ישן 23-09-2007, 13:03
  Cfox Cfox אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "צלסי תשנה מערך עם גרנט ולפי..."

אני מסכים שמעבר למנצ'סטר הוא המתאים ביותר עבורו, (מעבר לריאל לא מתקבל על הדעת, אלא אם רונאלדיניו ירצה לנקום. במיוחד לאור מה שנאמר עליו באותה ישיבת הנהלה ידועה לשמצה. גם קשה לי להאמין שהנהלה של ריאל תודה בטעות ותחתים אותו) אולם עולם הכדורגל יכול להפתיע. מעבר למילאן גם הוא אפשרי, אבל מותנה בשינויים טקטיים משעותיים אצל אנצ'לוטי (שקשה לי להאמין שהוא ירצה לעשות). במאמר מוסגר, אני חושב שאם היו נותנים לאנצ'לוטי להחליט על הרכש, מילאן הייתה נראית עכשיו אחרת לגמרי (סוגיית רונאלדיניו לא הייתה עולה בכלל וטוני היה מגיע). בכל מקרה, קשה לי להאמין שבמילאן הוא ישתלב, כי נדמה לי שהוא ירצה להיות "שליט יחיד", וזה קבוצה שהמושג לא קיים בה כיום- הכוכב הכי גדול הוא קאקה, אבל הוא נעדר אופי של סופרסטאר אמיתי. פירלו הוא עוד כדורגלן ענק (כבר כמה שנים שפירלו הוא בין הכמה כדורגלנים הכי טובים בעולם) וגם הוא לא סופרסטאר באופי. בנוסף ישנם גאטוסו שכל-כך אהוב על האוהדים, וכמובן- il capitan נצחי.

חזרה לפורום
ישן 23-09-2007, 13:13
  Cfox Cfox אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "אם רונאלדיניו יהיה במילאן זה..."

הנבחרת שלהם כשלה במונדיאל ולא בכדי. לברזיל ישנם כל-כך הרבה קשרים טובים, שזה נעשה בלתי אפשרי לשלב אותם במערך. הרי אי-אפשר לשים שני שחקנים על המשבצת של קאקה, ואם אתה מחליט לשחק עם קאקה ובנוסך עם שני קיצוניים אתה מוצא את עצמך עם קישור התקפי מנופח משהו, כשאתה צריך בנוסף קשר שיניע את המהלכים (דוגמת פירלו) וקשר הגנתי עם יכולות פיזיות, וכבר אנחנו עם חמישה קשרים. מה גם שהאפשרות להניע את ההתקפות גם דרך קשרים קיצוניים וגם דרך פליימייקר קדמי במרכז תוביל לכך שמה שילך יותר טוב במשחק מסויים יתפוס- ואז או המרכזי או הקיצוניים יהיו מובטלים לאותו משחק. לא סתם בארסה משחקת עם דקו כקשר מרכזי ולא כקשר התקפי.

מה שמילאן כן יכולה לעשות זה לתפקד את קאקה בחצי המגרש הימני כשרונאלדיניו בזה השמאלי, (וסיידורף בחצי הספסל השמאלי), אבל אני לא יודע איך הוא יתרגל לשינוי הסגנון.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:13

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר