לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה בבקשה לא לפרסם לינקים לאתרים מיסיונריים של דתות כלשהן בפורום - - הפורום נועד לדיונים ענייניים, ולא להפצת חומר מסיונרי חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > אמונות ודעות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-09-2007, 00:05
  somebody1 somebody1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.07
פירוש חלום בקשר לבחורה...

מה קורה?
אז ככה, עכשיו אני במציאות, יש אחת (נקרא לה י') שהייתי איתה בקשר, היא רצתה אותי ואני אותה והיינו ממש קרובים, אפשר להגיד חברים, והכל היה טוב ויפה עד שהיא נסעה לחופשה של כחודש וחצי בחו"ל (היא עדיין שם). כשהיא נסעה היא ניתקה איתי כל קשר, בלי להודיע מראש, אין לי מושג גם למה. אני די מבואס/מבולבל/כועס על העניין...
ביומיים האחרונים חלמתי עליה 2 חלומות, עם משמעות זהה:

חלום 1: אני ואמא שלי (או מישהו/מישהי אחרת מהמשפחה, אבל כמעט סגור שאמא) עומדים בתור מסויים (נראה לי שתור לכספומט). ואז אני פתאום מבחין ב-י' שגם היא עומדת בתור אחר לכספומט אחר, יש מצב שגם עם אמא שלה. הפואנטה היא שהיא שמה לב אלי, העיניים שלנו נפגשות והיא פשוט מסובבת את הראש. וזה קורה כמה פעמים. כאילו מתחמקת. יש הרגשה שהיא עושה את זה לא מרצון, כאילו היא חייבת, כאילו משהו מפריע לה. אולי כפופה למשהו. אני לא עושה כלום בקשר אליה בכל מקרה.

חלום 2: י' שוכבת על הספה. הספה היא כנראה בבית שלי. לא יודע למה אבל נראה לי שזה נמצא בבית הישן שגרתי בו, וזה היה ממש מזמן, גם לא יוצא לי לחשוב עליו וגם אני בקושי זוכר איך הוא נראה, אז זה מוזר. אני עסוק בדברים אחרים, יכול להיות שהיו אצלי חברים, יכול להיות שהיה כדורגל בטלוויזיה. י' גם הפעם לא ממש מתייחסת אלי, אלא עסוקה בעצמה. אני, כמו בחלום הקודם, לא מתייחס אליה. עד שהיא אומרת לי שבן דוד שלה/ אבא שלה הולך לטוס לגאנה (מדינה באפריקה). אין לי מושג מה קשור גאנה. לא זכור לי עוד משהו מעניין.

הפואנטה זהה ב-2 החלומות כפי שאתם רואים, מה לדעתכם זה אומר?

ד"א, בחיים לא עסקתי בפירוש חלומות וכאלה אז אל תקטלו אותי אם רשמתי שטויות (יכול להיותש זה לא אומר כלום וכו').

תודה מראש,
אביב.
חזרה לפורום
ישן 24-09-2007, 13:03
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי somebody1 שמתחילה ב "פירוש חלום בקשר לבחורה..."

לדעתי (האישית בלבד) החלומות מתחלקים 50%. חצי אחד באמת חוזה עתידות/מגלה דברים. החצי השני, הוא חלומות שמתארים מצבים שאנו נתקלים בהם ביומיום, ומייצרים סיטואציות חדשות כיד הדמיון באותו רגע. אם לדוגמא השעון מעורר מצלצל בבוקר, הוא יכול להכנס לך לחלום, והדמיון שלך ייצר לו מצב נורמלי שישתלב בחלום. או אם נניח אתה צריך לשירותים, החלום שלך יוביל אותך לחדר שירותים כלשהו...

עכשיו, יתכן שהחלום שלך שייך לתחום הגילוי/ניבוי, ואז אתה יכול להניח שהיא באמת רוצה להיות איתך, רק שמשהו/מישהו מפריע לה. לך רק נשאר לגלות מה. יתכן גם שיש כאן שילוב. חלום אחד מתאר מצב שהיא רוצה להיות איתך ולא יכולה, והשני הוא סתם סוג של געגוע. זה שהיא נסעה לחו"ל, אוטומטית מתקשר לחו"ל, ובגלל שאתה לא מסכים "לשלוח" אותה הרחק ממך, אתה מדביק את הנסיעה לאיזה קרוב משפחה. העובדה שכל זה מתרחש בבית הישן שלך, במקום שזה לא היה יכול לקרות, רק מוסיפה.
יכול להיות גם ששני שהחלומות מגיעים מהרצון הפנימי שלך לדבר איתה, ואתה יודע שגם היא רוצה, ועדיין, אתה לא עושה מספיק בקשר לזה, וזה מפריע לך בתת-מודע.

בכל מקרה, שני החלומות מתארים מצב שהיא לא מתייחסת אליך, וזה בעצם המצב שלך עכשיו. אתה חולם על זה, כי זה מה שבראש שלך כל היום. אם זה נכון, אז מה שמפריע לי זו בעצם ההתעלמות שלך ממנה (בחלום) זה כאילו סוג של נקמה על כך שהיא לא מחזירה לך קשר בחיים האמיתיים.

אני מבין שאתה מצפה לקבל מהפורום הזה איזו תשובה מיסטית שתפרש את החלומות, ואני מקווה שתקבל כזאת. אם כי מפרשי חלמות נוטים להתעסק עם חלומות לא ברורים לחלוטין, שהמשמעות שלהם עלומה. בחלומות שלך לעומת זאת המצב נראה די שקוף - אם יורשה לי - נראה שזה הראש שלך שנותן פירוש למציאות הקיימת.
אולי כדאי שתנסה את פורום "מה שבלב", כי לפעמים החלום לא צריך פירוש מיוחד.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:02

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר