לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-10-2007, 20:51
  אודי גילת אודי גילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי kobiav שמתחילה ב "יש לא מעט דוגמאות כאן בפורום."

שוב אשמח ליראות מה אתה אוהב. רבים אהבו את התמונות וגם רבים לא אהבו. אני אשמח לראות מה אוהבים האנשים שלא אהבו את התמונה. להגיד סתם אני לא אוהב זה קל. להישתמש במילה גדולה כמו קומפוזיצה כדי לנפח את העינין זה אפילו קל יותר.
תחלס תגיד מה לא אהבתה ולמה. אם תיתן דוגמה לרעיון דומה בצורה טובה יותר זה אפילו יהיה טוב יותר. אני יכול להסביר לך למה אני כן אוהב את התמונות האילו. אני לא יורה תמונות כמו מטורף ומעלה בסופו של דבר את אילו שיוצאות טוב בפוקס. אני חושב על הקומפוזיציה לפני. אני יכול להסביר בכול תמונה למה צילמתי אותה כמו שצילמתי.
השאלה היא האם אתה יכול להסביר למה לא אהבתה? ואם תיתן דוגמה ותסביר מה כן טוב אז יכול להיות שמה שאתה תגיד ילמד משהו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-10-2007, 08:20

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי kobiav שמתחילה ב "אני מקבל את ההערה שלך"

רואה עכשיו שהגבתה כמו שצריך אפשר להגיב לך בחזרה.

מיספר האלמנטים בתמונה לא גורם לה להיות טובה יותר או טובה פחות (הרבה פעמים עומס גורעה ולפעמים גם רק אלמנט אחד הוא מעניין יותר) מה שמשנה הוא הסידור שלהם.

בתמונה הראשונה יש לך שילוב של שני הצבעים הכתומים גם כך בשלישית. באופן כללי זה היה הקוו המחשבה של התמונות. עכשיו שאתה מיסתקל על התמונה הראשונה אתה יכול להיסתכל על זה במיספר צורות.
  1. שליש שני שליש. גם הרגלים של לילאל לאומת הרגע וגם הגוף.
  2. צלב הזהב. יש לך חיתוך גובה לאומת חיתוך רוחב. הוא נוצר גם מהגוף והרגלים וגם מהעיוות של הפיש.
  3. שני כתמים שמפוזרים במרחקים שונים מהפריים גורמים למבת לינדוד מימין לשמואל. (שככתי את השם של הקומפוזיציה הזאת).
בתמונה השניה אני מקבל את העובדה שיש חלקים שרופים בתמונה. אבל מצד שני אני לא מסכים שזה מה שגורה מהתמונה. לא תמיד הכול צריך להיות חשוף ב 100% דיוק. ולפעמים יש אילוצים נוספים. שיש לך מצלמה עם עדשה ממש גדולה ששינהם בצבע שחור ולאומת זאת יש לך הצללות כבדות יש לך הבדלים של יותר מ 4 צמצמים בין השחור ללבן. ואם אתה ממש רוצה להיות קטנוני לפי החוקים מותר לך שיהיה כ 20% שרוף. אז היא עומדת בזה.

בתמונה השלישית יש לך בפרספקטיבה. אפשר ליראות את הכינוס של הקווים לאזור מרכזי. נכון שזה לא למרכז התמונה אבל זה מה שמיחד את התמונה. לרוב הפרספקטיבה היא מרכזית וזה הבנליות שלה. בגלל בפריים הזה יש לך פרספקטיבה צידית ולא רק זה עלה אלחסונית גורם לתמונה להיות ממש מיוחדת.

ובקשר לקוטרת. תעזוב אותך משטויות באמת. צילמתי את ליאל אז הקדשתי לה את התמונות. כמו שאני אצלם משהו שנרקיס נתן לי רעיון לצלם ואני ארשום לניקוניסת הכי שרוף בפורום. (נרקיס) אבל לא יהיו תמונות של נרקיס ולא של ניקון.

צר לי אבל אני מעוכזב כי לא ממש הסקלתי מהתגובה שלך.
ישן 05-10-2007, 12:07

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי kobiav שמתחילה ב "אודי"

בו ניצאה מתוך נקודת הנכה שבשני פורומים כולם אהבו את התמונות חוץ ממך. אז אני שוקל בכלל אם להגיב לך על זה בצורה עדינה או שפשוט להיכנס בך.
דבר שני גם נצאה מתוך נקודת הנכה שאני לא ילד שיצאה פתעום לצלם ואני יודע על מה אני מדבר. קשה לי להגיד אותו הדבר גם לגבך כי לא ממש ראיתי הרבה דברים טובים שלך. חוץ מיזה שהביקורת שלך ממש לא היתה קרובה ללהיות בעלת משמעות.
לפי מה שזה ניראה אתה מנסה להיכנס באנשים כדי להראות כאדם מבין כך שיתפסו ממך וזה ממש חבל. אז בסופו של דבר אחרי התגובה הדבילית שלך אני חייב להגיב בצורה תיפה יותר קיצונית.
לך חפס את החברים שלך. כי לא היתה לך שום ביקורת אמיתית להיגד חוץ מלהיות ילד קטן ולהגיד אני לא אהבתי אין קומפוזיצה אפילו שהוסבר לך מה צולם מה הקומפוזיצה איך ולמה. שלו תחשוב שאתה יכול לפתח את השם שלך על חשבון אחרים ובתך שלא על חשבון של אדם שמבין לא מאת בצילום.
נ.ב
התמונה הראשונה והאחרונה עברו ביקורת של בעלת גלריה ואנשים בעלי תואר באומנות. אחרי זה גם הציהו לי לעשות תארוכת צילום בגלריה שלהם. כפי הניראה היא תהיה.
לסיכום
מותר לא לאהוב תמונות. והרבה פעמים אומרים לי שהזוויות שלי קיצוניות מידי. אבל להגיב כמו ילד קטן רק בשביל ליצור פרובוקציה זה ממש לא מקובל. אם יהיה לך פעם משהו חכם להגיד אני אשמח לשמוע אבל כול הוד אתה מדבר שטויות אז אני הקטול אותך. נתתי לך את היזדמנות להגיב נורמלי אבל לא ניצלתה אותה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:46

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר