לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-09-2007, 09:33
צלמית המשתמש של Noa_A
  Noa_A Noa_A אינו מחובר  
מנהלת אמצע החיים | אני? אני מסיפור אחר...

חבר מתאריך: 01.11.03
עקרון השלושה תיקים...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי bab7 שמתחילה ב "טס לתאילנד ויש לי שאלה.."

...ככה אני קוראת לזה.

התיק הגדול גדול (צ'ימידן שכזה), תיק הגב הקטן (תרמיל יום כזה), ותיק הצד/פאוץ'.

התיק הגדול משמש לאחסון הדברים שאינם רבי ערך - בגדים, כלי רחצה וכד'. אותו אפשר להשאיר במלון, לזרוק בתא מטען של האוטובוס וכד'.
התיק הקטן משמש לאחסון הדברים בעלי הערך - מצלמה, מוזיקה - וכתיק שלוקחים כשיוצאים לטיולים/סיורים של יום אחד. אותו משאירים לידנו באוטובוסים/רכבות/טיסות וכד' (בו יכנס גם הסווטשירט לנסיעה וגם הספר, והצידה לדרך).
תיק הצד/פאוץ' משמש לאחסון הכסף/המחאות הנוסעים והדרכון, והוא נמצא תמיד צמוד אליך, ותמיד מונח עליך כשהוא מוצלב על הכתף ונמצא בקדמת הגוף (אם הוא מאחוריך - אין לדעת מה יקרה לו )

בנוסף: במקרה ואתה נוסע באוטובוסים או רכבות בנסיעות לילה או בנסיעות שאתה עשוי להירדם בהן, אני ממליצה על חגורת כסף לרגל, שבה שמים את ההמחאות נוסעים ואת הדרכון למשך הנסיעה.

מעבר לזה, אמצעי בטחון בריא הוא לפזר מעט כסף בכל תיק, כלומר - גם בצ'ימידן וגם בתיק הקטן להחביא איפשהו איזה שטר של 50$. ככה גם אם משהו קורה ואחד התיקים הולך, אתה תמיד נשאר עם מספיק כסף בשביל לשרוד

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-09-2007, 04:26
  gavri gavri אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.05
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי bab7 שמתחילה ב "סבבה תודה לשניכם.."

מניסיון כואב (300 דולר ינעל אמא שלהם) לא הייתי משאיר אפילו דולר אחד בחדר בגסט האוס.
למרות שבחלקם ישנן מצלמות, לך תמצא איזה ליידיבוי שנראה במצלמת האבטחה נכנס לחדר שלך............
בכל אופן, וזה לא בגדר כדאי אלא חובה, הדרכון והכסף תמיד... תמיד עליך !!!!!! לא להתפנק לא נוח לי, לא בא
לי, החגורת בטן מעצבנת אותי... תאמין לי שמעצבן יותר יהיה לראות את עצמך כמו טמבל מחכה לכסף שאבא
שלח לך או מחפש איזה ATM (כספומט) בדרך כדי להמשיך להתקיים, ולהמתין בתור להוצאת תעודת מעבר בשגרירות בבנגקוק... בבקשה תחסוך מעצמך את הסיוטים הללו.
ועצה אישית, טרוולס צ'קס עדיף על כסף מזומן. בכל CHANGE פורטים אותו תוך הקפדה על בקשת דרכון, התאמה לחתימה וכו'. ערכו של שטר בן 100$ בטרוול הוא כמעט כמו של שטר רגיל (אולי 50 באהט פחות).

תהנה אחי והכי חשוב שמור על עצמך, על הדרכון והכסף שלך, ותהיה לך חופשה מדהימה במדינה מרהיבה ביופיה ומכניסת אורחים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:26

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר