לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-09-2007, 10:48
  משתמש זכר Black Mammmba Black Mammmba אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Black Mammmba Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי melarky שמתחילה ב "אין מצב שזה נכון."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי melarky
והערה נוספת-תפסיקו להיות צעירים שפותחים עיניים על הטבות של תפקידים אחרים ותתחילו טיפה יותר לפרגן.

לפרגן ? בשביל מה ? על כך שאתה מסתובב על מד"ס.
מה אני צריך להגיד? "פשששששש בטח איזה שפיץ" ?

אני לא מפרגן לאף אחד שמסתובב על חצי ב' או מד"ס. כי כל אחד לוקח את ההטבה הזאת ומנצל אותה יותר מידי ורק לטובתו.

אני נתקלתי במד"סניקים שהיו מתלבשים כמו "ליציאה" תחת ההגדרה של מד"ס.
לדעתי כל מדס"ניק שיהיה מחוייב להתסתובב עם חולצה שיהיה כתוב עליה מדריך כושר/מד"ס ולא איזה תנין של לקוסט.

"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם,,-גנרל ג'ורג' סמית' פטון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-09-2007, 10:59
  melarky melarky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.10.05
תקשיב
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי tm שמתחילה ב "לטבחים תמיד מותר בחצי ב' רק..."

הילדודס שלו זה השליחים שלו בשטח שצריכים לבצע את המטלות והמטרות שהוא מציב לעצמו. יישום המטרות שלו יורד לקציני האימון הגופני ומשם למד"סניקים.. אם מדריך בבא"ח צנחנים לדוגמא יצטרך כל שניה לעבור ממד"ס למדי ב אז אולי הוא יבחר שלא להעביר תמד"ס ולהתחבשן?.. מי זה הבן אדם הזה שכל היום על ב ופתאום בא על מד"ס?.. אני יודע שזה נשמע מוזר אבל זה כל כך מושרש שזה נראה נורא מוזר שפתאום נלך על ב'... תכל'ס אני לא אובייקטיבי ואני מודה, זה מאוד נוח לי ואני מאוד לא רוצה שיבטלו את זה... אבל אני גם חושב שזה הגיוני שזה ככה... זה מה שמחדיר לי את הביטחון. הרמ"ח יכול לעשות כמה דברים במקביל... ביטול אחד הדברים הכי בסיסיים של החיילים שלו זה דבר מאוד משמעותי מבחינתו... אני מאמין ומקווה שהוא חושב כמוני.
ישן 28-09-2007, 12:08
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי melarky שמתחילה ב "תקשיב"

לא יודע, דבר ראשון, הייתי טירון בבא"ח ואח"כ גם מפקד ובחיים, אבל בחיים בחיים בחיים לא ראיתי שמעתי או נתקלתי במד"סניק/ית שמעביר מד"ס. בחיים.

שנית, אל תהיה מטורף, כאילו, אתה תצטרך להחליף בגדים? זה באמת נשמע לי יותר מדי לדרוש...
מה עם הטירונים שצריכים גם לעבוד מב' למד"ס? ועוד בזמנים קצרים ולפעמים כמה פעמים רצוף...

אם מה שיגרום למד"סניק לשקול התחפ"שנות (שזה בכל מקרה רוב המיצוי העצמי שלו) זה העובדה שהוא יצטרך להחליף בגדים (!) אין לי שום בעיה שהוא יהיה טבח או עובד רס"ר וכך יוכל להסתובב כל היום על חצי ב' שמח וטוב לב.

כמה עשרות שנים אתה בצבא שכבר מושרש בך להסתובב כל היום על חצי ב'?
ויותר מזה, אתה מבין כמה העניין גרוע כשלחייל בצה"ל נראה תמוה להסתובב על מדים בבסיס? מכאן נובע השיקול הנכון לבטל את ההסתובבות על חצי ב' וכך למעשה, הוכחת בדיוק את הטענה שנגדך.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 28-09-2007, 13:33
  משתמש זכר Black Mammmba Black Mammmba אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Black Mammmba Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי oplo שמתחילה ב "ת'כלס?"

כולנו יודעים שמד"סניקים מופיעים במקרים מסויימים בלבד :
בוחן בראור
בוחן מסלול
להפעיל את החדר כושר.

בשני הבחנים הראשונים, מה שהמדסניקים עושים זה רק לרשום תוצאות ולהזניק.
עכשיו בשביל להחזיק סטופר,עט וקלסר. לא צריך המסמכה מטורפת בווינגט.

ובקשר להחלפה. תתפלא. אפשר ב 5 דקות להיות על מד"ס או על ב'. נכון שזה לא נעים לעבור ממד"ס לב'.
אבל להבדיל למי שאתם מעבירים את השיעורים או הפעילויות. אתם לא מזיעים. אלה רק עומדים מהצד ו"נותנים דגשים".

אם המד"סניקים ימשיכו להסתובב על מד"ס. אני לא אתפלא שפעם אחת באיזה הקפצה מישהו "יוריד" אותו בטעות ולאחר מכן תיהיה את הכתבה בעיתון "הכתובת הייתה על הקיר".

*בהאמירה. מד"סניקים הכוונה היא גם למד"סניקיות.

"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם,,-גנרל ג'ורג' סמית' פטון

ישן 28-09-2007, 13:39
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי melarky שמתחילה ב "אין מד"ס של הפלוגות שלי שאני לא מעביר אותו.."

אתה מסתובב על מד"ס כל היום? זה בכלל ביזיון.

ובנוגע לסיפור שסיפרת, זה לא מוכיח כלום חוץ מאימפונציה וחוסר מנהיגות של המפקדים. במקרה הנ"ל, הייתי שמח להעביר את המדסניקים לבסיס אחר, כזה שיש לו 4 או 6 בסוף השם.
מפקד הוציא פקודה, לגיטמית לחלוטין ואף נכונה, מי שלא מעוניין למלות אותה מסרב פקודה. אותו רמ"ח הוא גם סמרטוט בכך שהתערב בהחלטת מפקדים אחרים שנמצאת לגמרי מחוץ לתחום השיפוט שלו.

שוב, כשאני הייתי טירון ומפקד בבא"ח רק הסגל היה מעביר מד"סים, המד"סניקיות לפעמים היו מועילות בטובן להופיע בשביל הרקורד, גם ככה אסור להם להעביר מד"ס בגלל השילוב הראוי, אני יכול להבטיח לך שכמות המד"סים המבוצעים רק עולה וגם האיכות לא תפול ממד"ס שאתה תוביל.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 28-09-2007, 15:34

אני לא יודע מה קורה בבא"חים אחרים אבל אני יכול להגיד
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי nadav101 שמתחילה ב "חחחח תודה אחי"

לך שאני מעביר כל מד"ס, תרגול מסלול ובוחן שיש לפולגה שלי. אני יוצא לכל מסע שיש לפלוגה שלי. כנ"ל עושות הבנות. בנוסף (אני לא עושה את זה) חלק הולכות ויושבות עם החיילים בשעת ת"ש. חוץ מזה למד"סני'ים יש עוד דברים כמו להפעיל תחדר כושר, לדאוג להרמת ימי ספורט לפלוגות ולבסיס, לדאוג למעקב שוטף אחרי ביצוע האימונים ושל כל חייל בנפרד, לבנות תוכניות מותאמות של חזרה לאימונים, לדאוג להשלמות ועוד ועוד ועוד. כל אחד אחראי לכושר של בערך 120 חיילים, כולל חיפוי שלא נגמר על אחרים שבהשתלמויות/רגילות/קורסים/גימלים/ארועים וכו'... אני מצטער להגיד לכם אבל למפקד בבא"ח אין זמן להתעסק בזה, ולכן גם להוציא אותו לקורס לא יעזור כי פשוט אין לו זמן. נקודה נוספת שלא התייחסתם אליה היא ניסיון-מי יודע יותר טוב מדריך שזה כל העיסוק שלו או מפקד שהתעסק בזה פעמיים בשבוע(אצלנו ממש לא כל הסגל בא לכל מד"ס)? .. לגבי מי שהעיר על ההקפצה-איפה נראה לך שאנחנו משרתים בשכם?.. איפה נראה לך שבטה, קציעות, בא"ח נח"ל בהל"צ ועוד נמצאים?.. אנחנו לא נמצאים על אזרחי אנחנו נמצאים עם חולצת מדריך, מכנס קצר ונעלי ספורט. לא נראה לי שמחבל מסתובב ככה, מה גם שאנחנו לא מסתובבים עם נשק. הרמ"ח הוא לא סמרטוט, הוא דואג לחיילים שלו. כמו שאני בטוח שאם פתאום היו מחליטים שהחברה ביחס"רים מתחילים לתפוס מחסומים ולסגור 16-5 המג"ד שלהם היה עושה בעיות, זה הקטע שלנו, לך תבין(דוגמא קיצונית בשביל להמחיש).
ישן 28-09-2007, 15:59
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי melarky שמתחילה ב "אני לא יודע מה קורה בבא"חים אחרים אבל אני יכול להגיד"

-בנות לא יכולות להעביר כל אימון גופני חוקי השילוב הראוי.
הן פשוט נמצאות שם כדי "לפקח".

-לא יודע איך זה בצנחנים, בגולני המפקדים מבצעים מעקבים, תפקיד המדסניקית בקטע הזה היא לנדד למ"כים ולמ"מ שימלא את הדף מעקבים כדי שהיא תוכל לצאת ביום חמישי על הבוקר.

-כל העניין של ה'לדאוג להשלמות', שוב, הסגל צריך ליצור זמן פנוי והמדסניק צריך לדאוג לקום מהמיטה בזמן ולהופיע עם סטופר קלסר ועט, כמו שממבה אמר.

-אני מצטער להגיד לך את זה, אבל למרות שלמפקד אין באמת זמן להתעסק בזה, הוא כן מתעסק בזה ובכל שאר התחומים שתיאורתית אמורים להתבצע ע"י אנשים אחרים כדי להקל על הסגל אבל בפועל מבוצעים רק על-ידם.

-אם הסגל אצלכם לא בא לכל מד"ס, פרט למקרים בודדים מיוחדים נדירים ומוצדקים, הוא סמרטוטי ומעאפו ואני בטוח שהמד"סים והפלוגה בכלל נראית ככה.

-איך בכלל הגעתם למצב שאתם כל היום על מד"ס? לזה באמת אין הצדקה. דיברנו פה על חצי ב' שזה מתירני מדי, אז למד"ס מלא אין שום תירוץ.

-הדאגה של הרמ"ח, כחייל ועל אחת כמה וכמה כקצין בכיר צריכה להיות קודם כל לטובת צה"ל ורק אח"כ לגחמות המסכנות של הפקודים שלו.

-אני בטוח שאם היו שולחים יחס"רים לבט"ש (וזה קרה וקורה לא מעט) יש לזה סיבה ולכן צריך לבצע את זה, אפילו אם זה לא הכי סקסי בעולם.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 28-09-2007, 17:54
  chenima chenima אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.05
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי oplo שמתחילה ב "מסכים עם כל מילה"

וואי חאלס לפתוח עלינו עיניים!
גמני מדסניקית וכמובן שגמני מתנגדת לרעיון.
ולכל אלה שכתבו שמדסניקים לא עושים כלום ורק רושמים תוצאות, אתם רק מכירים את המדסניקים אצלכם. שזה רק בודדים וזה לא דוגמא לכל שאר המדסניקים בשטח.
מדסניקים ומדסניקיות כאחד מעבירים אימונים, גם לחיילים הקרביים ואפילו ליחידות מיוחדות.
לי אישית יש חברות מדסניקיות שעובדות עם חיילי כפיר, נח"ל, צנחנים, הנדסה.. לא חסר. ומעבירות אימונים ונמצאות עם החיילים פנים מול פנים ( כולל אני ).

ובשביל שהעבודה שלנו תהיה כמו שצריך אנחנו צריכים את המד"ס. זה המדים שלנו. וזהו.

ודרך אגב, רוב המדסניקים שנמצאים בבא"חים נמצאים כבר על חצי ב'. פשוט עם חולצת מדריך..(לשם תרגולי מסלול וכאלה..) כל השאר מסתובבים על מדס תקני. חולצת מדריך, טרנינג ונעלי ספורט.
ישן 28-09-2007, 19:32
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי chenima שמתחילה ב "וואי חאלס לפתוח עלינו..."

א') צאו מהסרט שפותחים עליכם עינים, גם אני כשאני לא בפעילות מסתובב על חצי ב' (בפלוגה, כשאני יוצא ממנה, לאוכל למשל, אני עולה על ב' מלא ואפילו שם כומתה! כשאני חוזר מהאוכל, שומו שמיים, אני חוזר לחצי ב') זאת באמת לא הנקודה פה אז תפסיקו להשתמש בזה כטיעון.

ב') נתקלתי בעשרות מדסניקים/ות בשירות שלי, בכמה מקומות שונים ואופנים שונים ככה שאי אפשר להגיד שאני מכיר רק משהו מסוים.
אני לא זוכר פעם אחת שנתקלתי במדסניק שעושה משהו אחר חוץ מלעמוד בצד עם הסטופר והקלסר, מקסימום לתת מדי פעם דגשים למתיחות.

ג') אני לא מבין איך את אומרת שאת מעבירה אימון לחיילים כשבפירוש אסור לבחורות לעשות את זה.
אולי בשבילך להעביר אימון זה לעמוד ליד הקיר ולהסביר לטירונים בתרגול בוחן מסלול מה הדגשים לעבור את הקיר כשהמ"כ מבצע ומדגים, אם כן אז התפיסה שלך מעוותת.

ד') אתם לא צריכים להיות על מד"ס כי אתם לא מבצעים פעילות גופנית, אם בא לך אחרי שעות הפעילות לצאת לרוץ, אדרבא, תעלי על מד"ס, אבל אני לא חושב שכתיבת תוצאות נחשבת פעילות גופנית.
ובכלל לא יצא לי להתקל במדסניקים שמסתובבים כל היום על מד"ס, לי זה חדש.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 29-09-2007, 22:00
  The Arcane The Arcane אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.01.07
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי melarky שמתחילה ב "זה פשוט הנוהל.. ככה זה ולמזלנו מקבלי ההחלטות לא חושבים ככה"

דבר ראשון, אני לא פותח עיניים כי אני משוחרר כמעט שנה ולא אכפת לי.
דבר שני, אני מקווה שאתה יכול לקחת כמה דקות, לחשוב טוב טוב, ולהבין שבשגרת היום-יום חיילים צריכים להיות על מדים. זה לא אומר שאת העבודה שלכם אתם לא יכולים לעשות על מד"ס. אבל זה אומר שצריך להחליף ל-ב' בשביל ארוחת צהריים, או בשביל לשבת למלא ניירת, ואני לא מאמין שאשכרה קשה לך לוותר על 5 דקות מזמנך בשביל הפעולה הפשוטה הזאת. לאן הגענו אם להחליף בגדים כמה פעמים ביום זה מקור לתלונות?
באמת, ידידי, בלי קשר עכשיו לאם תעבור פקודה כזאת או לא, אם צריך אחת או לא, קח רגע את העניינים בפרופורציה ותבין על איזו שטות קטנונית אתה מגן בכזאת התלהבות.
ישן 30-09-2007, 07:00
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי melarky שמתחילה ב "שטות אולי, אבל אני ככה כבר שנתיים, וישנם נורמות."

אתה פשוט מבלבל ת'מוח.
אז מה אם זה נורמה? יש נורמות רעות ואותן צריך לבטל.

עד לפני כמה שנים הייתה נורמה שמותר למפקד לאנוס חיילים יום ולילה, בלי התחשבות בשעות שינה או סרגלי מאמצים, מישהו קבע שהנורמה הזאת רעה והיא בוטלה.

כל העניין של ה"לא אני ולא אתה נשנה משהו שקורה הרבה זמן", אז קודם כל, נכון, לא אתה תשנה אותו, קצינים בכירים ישנו אותו, אתה רק תאלץ לבצע אותו לדאבונך.
חוצמזה, זאת ההקטנת ראש הכי מצחיקה ששמעתי.
ולבסוף, אם ככה אתה מתפקד גם בתפקיד שבו אתה מתעקש כי אתה משפיע על חיילים-לוחמים יותר מהמפקדים שלהם אפילו, בתור יס-מן שעושה רק מה שאומרים לו וחלילה לא חושב לשנות כלום בשיטה, אפילו אם היא פגומה ורקובה, אז צר לי, אתה מתפקד חרא.
וזה כנראה גם ההבדל בין מפקד למדריך.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 30-09-2007, 21:51
  solisto solisto אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.04
מוזר..
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי chenima שמתחילה ב "וואי חאלס לפתוח עלינו..."

במהלך כל שירותי הצבאי לא נתקלתי במד"סניק/ית שהעבירו לי א"ג. מקסימום מתיחות אחרי מסע (ולא תמיד הם היו איתנו במהלך המסע אלא חיכו לנו בסוף).
מעבר לכך, מתי חיילים עוברים מד"ס? בבוקר לפני ארוחת הבוקר ובשעות הערב (וגם זה לא תמיד). באמצע היום אולי יש איזה שהוא אימון קרב מגע. ומה המד"סניקים עושים כל שאר היום?
לארגן לוח כשירויות/סרגל מאמצים/להחתים על ציוד ספורט (כדורים/חבלים וכד') אפשר לעשות על מדים מלאים. אם מד"סניק נמצא בחדר כושר, אדרבא, שיהיה עם מד"ס. כשהוא יוצא ממנו והולך לרבוץ במשרד אימון גופני שיעלה על מדים. אל דאגה, אף אחד לא יקפיץ אותו למד"ס חירום ובגלל זה הוא חייב להיות על מדי ספורט.

אה, בעצם כשאני חושב על זה, המד"סניקיות שהיו בבסיס שלי היו רצות כל הזמן. בעיקר אחרי מי שחתם על ציוד ספורט ולא החזיר אותו בזמן.

חוץ מזה, רוב חיילי המפקדה (ובתוכם המד"סניקים) מסתובבים בשעות הערב ברחבי הבסיס ללא מעש. אין סיבה נראית לעין לעשות את זה על חצי ב', ובטח ובטח שלא על מד"ס.

הערה: אני משוחרר כבר כמה שנים טובות, ובכל בסיס שהייתי בו, הן בסדיר והם במילואים, הכל פועל אותו דבר.

(ויין וו. דייר, "אזורי המשגה שלך")

"If everyone is thinking alike, then sombody isn't thinking"
GEORGE S. PATTON

נערך לאחרונה ע"י solisto בתאריך 30-09-2007 בשעה 21:54. סיבה: תיקון שגיאות
ישן 02-10-2007, 12:34

היא לא פגומה ולא רקובה, היא פשוט ככה.
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי solisto שמתחילה ב "מוזר.."

היא הגיונית, ואני לא אבוא ואלחם נגד משהו שהוא גם טוב לי וגם הגיוני. זה לא פוגע בכשירות של הצבא, או במשמעת שלו גם בגלל שההתר הזה מוגבל למד"סניקים בלבד(עזבו 504 ומצ"ח וכאלה). בבסיס אנשים לא ממש פותחים עיניים עלינו, אין איזשהו נימוק הגיוני שסותר את כל מה שהסברתי עד עכשיו, אני יכול לסכם את כל המשפטים שלך בשילוב של קנאות, מרמור ובעיקר פתיחת עיניים, תכל'ס אני מבין את זה שבזמן שאנשים בשטחים עם קרמי וקסדה ואנחנו לא פילו רק על ב' ממרמר, אבל אתה לא עושה איזון ע"י אפלייה מתקנת, כמו שאם אתה עושה 16-5 בגדוד שלך, אתה לא תגיד לאנשים שאין להם למה לסגור שבת בבסיס גם לסגור בשביל לאזן. זה שהמד"סניקים שם סמרטוטים ולא עושים כלום זה לא אומר שזה ככה אצלנו בבסיס. אצלנו, כאשר לא מדובר בחיילים דתיים, אין בעיה שהמדריכה תדגים, אם המצב תכל'ס היה ככה עדיף היה לשלוח רק בנים לקורס.
ישן 02-10-2007, 12:39
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי melarky שמתחילה ב "היא לא פגומה ולא רקובה, היא פשוט ככה."

זה כן פוגע במשמעת. כל עוד הצבא מגדיר בגדי עבודה, כולם צריכים ללכת איתם אלא אם כן יש להם סיבה מספיק טובה. לא ההיפך. באותה מידה, אין שום סיבה שחיילים ילכו עם סנדלים, מכנסיים קצרות ושחיילות ילכו עם חולצות בטן, שהרי כל אלה "לא פוגעים" בתפקוד של חיילים עורפיים.
מאותה סיבה, ברגע שהגדוד שלי קיבל מדריכת צלפים, הובהר לה בצורה ברורה שנגמר הבית זונות של להסתובב בחצי ב' במהלך אימונים.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

נערך לאחרונה ע"י ביטיס בתאריך 02-10-2007 בשעה 12:42.
ישן 02-10-2007, 16:09
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי melarky שמתחילה ב "אבל הצבא מאשר את זה, אז לפחות כרגע הוא מסכים עם זה,"

אבל אתה בוכה שמתכוונים לבטל את זה, אז כנראה שתהיה כזו...

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 02-10-2007, 17:06
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי melarky שמתחילה ב "."

שלא תחשוב לרגע שמפריע לי איך תלך. מה שמפריע לי בכל הסיפור הזה הוא משהו שהפך להיות סממן של הצבא, ואחת מבעיותיו הגדולות:

לו רק חיילים וקצינים היו מקדישים למקצועיות ולו חצי מהמאמץ, המחשבה והעצבים שהם משקיעים בשימור הסטטוס שלהם וסמליו, מצבינו הכללי היה הרבה, הרבה יותר טוב.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:18

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר