לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-09-2007, 14:01
  nadive nadive אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.06
אתה ממש מטומטם אתה יודע את זה?
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "אבל בביולוגיה משתמשים וזאת..."

התנ"ך זו ההיסטוריה של העם שלך, של כל הדת שלך.
את התנ"ך שאתה ואני לומדים חתיכת מטומטם זה לפי המדע, מה קרה מבחינה היסטורית.
אם אתה משווה את התנ"ך ל'עמי ותמי' אתה באמת טיפש! משהו שקרה להשוות לסיפור ילדים זה אידיוטי לגמרי! אם אתה לא רוצה ללמוד אז אל תלמד! שלא תהיה לך בגרות!
אבל לבוא ברוב חוצפה ולומר שצריך להוריד את המקצוע מלימודי חובה זו ממש חוצפה!
למה שהיסטוריה לא יורידו? מה אנחנו צריכים לדעת על המאה ה-18 ועל אירופה?!
אבל אתה יודע למה אנחנו לומדים? כי אנחנו קשורים לזה, ואנחנו קשורים לתנ"ך ולסעיפיו הרבים. ו'כדי להתקדם ולצעוד אל העתיד תחילה תדע את העבר, כי ביחד הם הולכים'.

ברגע שתתבגר מעט תדבר על דברים שגדולים ממך, לא לפני כן ולא עכשיו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-09-2007, 15:11
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
מצטער השווה בין עמי ותמי לתנך באמת לא מתאימה.
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "אבל בביולוגיה משתמשים וזאת..."

עמי ותמי עדיפים בהרבה, הם לא אומרים שזה יותר מסתם סיפור.

אתה רוצה ללמוד תנ"ך תהנה, אבל הבעיה היא שאתה מכריח אנשים ללמוד את האמונות שלך, לא מעוניין.

ובקשר להיסטוריה, "עם שאינו יודע את עברו ההווה שלו דל ועתידו לוט בערפל"
אתה צריך לדעת את העבר שלך בשביל להפיק לקחים, בתנך אי אפשר לעשות את זה כאשר ה' גרם לכול הבעיות בתור עונש

ישן 28-09-2007, 14:34
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
אם לבטל את הבגרות בלשון? קודם כל טוב שעשיתי אותה לפני 5 שנים..
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Jeanne D'Arc שמתחילה ב "אם תבטל את הבגרות בלשון איך..."

שווא נח או נע לוואי מלרע מלעיל ותזכירי לי עוד כמה עשרות מושגים מטומטמים בלשון שצריך ממש לדעת בשביל לדעת לכתוב?
למישו יצא אי פעם לשמוע משפט של מישהו סתם ברחוב ולהתחיל לנתח אותו ללוואים ונשואים?
בעידן ההיי טק של היום פלאפונים, מחשבים וגורדי שחקים, לא משתמשים בלשון.
ניסיתי אי פעם להבין את ההגיון של לשון של כתה י', של יסודי זה בסדר כי זה לשון בסיסית שכל ילד צריך לדעת אבל סתם לפתח מהשפה מושגים שבחיים לא תשתמש אלא אם תהיה מורה ללשון, לא מוצא שום הגיון.
ושלא תשוו לי תנך והיסטוריה ללשון כי זה דברים שונים סופר לגמרי, כל אחד פה יהודי וחייב לדעת את המורשת שלו וההיסטוריה שלו, גם בשביל להבין את ההווה, ומי שלא רוצה ללמוד תנך שימיר את הדת שלו לנוצרי או מוסלמי, הדבר הבסיסי בלהיות יהודי זה כן ללמוד תנך.
מתמטיקה - כל מקצועות ההנדסה באוניברסיטה או מכללה ואפילו קורסים פשוטים מבוססים על מתמטיקה, מה לעשות שכל ההיי טק מבוסס על זה, בלי זה לא היו פלאפונים, מכונות אוטומטיות וכן היו בניינים קורסים מעצמם בגלל שלא היינו יודעים פיזיקה ולחשב באיזה תכנון לבנות אותו כך שלא יפול מעצמו.. כנל כימיה ביולוגיה מדעי המחשב רובוטיקה ועוד, שיכולים להיות מקצועות בחירה.
אנגלית - אני מאמין שכל אחד יצטרך בעתיד לתקשר עם 6 ומשהו מיליארד אנשים שחיים בעולם, דרך שפה מסוימת, בין אם במסגרת עבודה או סתם, ולא תתחיל ללמוד סינית רוסית ספרדית או אלף שפות כי אין לך מספיק מקום במוח אז אפשר להשתמש באנגלית כשפה בינלאומית רשמית.

נערך לאחרונה ע"י רמבו 6 בתאריך 28-09-2007 בשעה 14:45.
ישן 28-09-2007, 14:30
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתכלס באמת צריך לעשות משהו עם הבגרות בלשון..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רמבו 6 שמתחילה ב "גם אני חושב שצריך לבטל את הבגרות בלשון"

אני לא חושבת שזה מדד טוב לידיעת שפה.
בתור מישהי שיש לה עברית די טובה (וטובה יותר מהרבה אנשים שקיבלו ציונים מעולים בבגרות), קיבלתי בסביבות 60. כי חוץ מהקטע של בניית משפט פשוט לא הבנתי כלום, ועובדה שלדבר נכון לומדים מקריאה ושמיעה... לא מירידה מדוקדקת כ"כ לפרטים.
מי שלא קולט שפות, שיעורי לשון במתכונת הנוכחית שלהם, לא תעזור לו לדבר\ לכתוב טוב יותר. ומי שקולט שפות, יעשה את זה גם בלי שיעורי לשון.

בקשר לאנגלית, חוץ מכמה יוצאי דופן (כמו בכל שפה), לדעתי זה יותר מדי קל. אבל שוב, שפות לומדים הכי טוב משמיעה וקריאה לדעתי.

בכל אופן, יש לא מעט בגרויות שלא מוכיחות ידע ובקיעות, אבל צריך לשנות אותן... לא לבטל.

נערך לאחרונה ע"י Seo בתאריך 28-09-2007 בשעה 14:47.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:00

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר