לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-09-2007, 22:42
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי nkk1987 שמתחילה ב "באיזו סביבה היית ממליץ להשתמש?"

מה אני אגיד לך... הדבר היחיד שאני יודע שיוצא ממשהו שפותח ב VB, הוא ממשק משתמש עם באגים...

בכ"א השאלה היא מה המטרה שלך... לתכנת, ולשלוט במה שהתוכנה שלך עושה, או להשתמש ב"מחולל יישומים" (ידוע גם כ-The Microsoft Way) - שם תוכל להנות מכל השגיאות שלך כמתכנת ובנוסף לכך גם מכל השגיאות של המתכנתים שכתבו את המוצר ה"נהדר" הזה... וכמובן, לפעמים תרצה לעשות משהו שהמוצר לא ירצה (אבל אל דאגה, למוצרי מיקרוסופט יש תמיכה! ושם יגידו לך שזה בכלל לא באג, זה כתוב בתיעוד, ולכן זה פיצ'ר...)

אם אתה שואל אותי - אני חסיד גדול של אפליקציות Web. ת'אכלס, אפשר לעשות ב Web הכל, זה פורטבילי, זה שומר תאימות גם בעוד שנים רבות (אם לא תתכנת בוריאנט של מיקרוסופט לסטנדרטים, או במילים אחרות, בניגוד לסטנדרטים) - ובאופן כללי הכל הולך שם. אבל אל תאמין לי... שאל את גוגל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-10-2007, 20:50
  zion.b.y zion.b.y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.07
תקשיב יא לא מבין כלום בעסקים
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אתה חרטטן שכל ברמה שלא..."

אולי יש לך ידע מועט במחשבים אבל הבנתי שאתה מאוד בור בעסקים.
ברור שיש חברות שמוכרות ומצליחות למכור יפה מוצרים ללינוקס , אבל תשווה את זה למוצר שנמכר לחלונות, אין בכלל מה להשוות , 65% מהעולם הם משתמשי חלונות.
נתת דוגמאות של כמה חברות שמוכרות ללינוקס,
אתה רוצה שאני אתחיל לתת לך דוגמאות לחברות שמוכרות לחלונות?
יש לך איזה כמה מאות דפים כדי שיהיה לי מקום?
מה אתה בכלל מדבר יא קשקשן. הכסף הגדול הוא רק בחלונות. אין ספק ששווה לדעת לעבוד בסביבת לינוקס אבל יותר בשביל תפעול מערכות ומאגרי מידע ושרתים וכדומה אבל מי שרוצה לעשות כסף מתכנות לא הולך לתכנת משהו שיעבוד בלינוקס .
ישן 10-10-2007, 21:01
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי zion.b.y שמתחילה ב "תקשיב יא לא מבין כלום בעסקים"

אכן, אתה חייב להיות צודק. בשביל זה HP, IBM, חברות מסדי הנתונים, יצרני מחשבי העוצמה, אולפני הסרטים - כולם עובדים רק עם חלונות... אה אופס, לינוקס.

אה כן, ויצרני ניידים החלו לאחרונה למכור את הניידים עם "דיסק חזרה ל XP" - מה שמראה לך מה לדעתם העתיד של מערכת ההפעלה החדשה שכולם אמורים להשתמש בה...

אבל כנראה שכל חברות המחשוב הענקיות האלה שהוזכרו כאן פשוט לא מבינות בעסקים, הן סתם נהיו גדולות...

בכמה אתה מסכים למכור את שירותי הייעוץ העסקיים שלך למנכ"ל של IBM ו HP ?

ישן 10-10-2007, 21:07
  zion.b.y zion.b.y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.07
אם אתה חושב שאני חסיד של חלונות אתה טועה
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אכן, אתה חייב להיות צודק...."

למרות כל מה שהזכרת כאן עדין אתה טועה, פשוט מאוד, לא יעזור , יש הבדל בין למכור ל10 מיליון או למכור ל4 מיליארד, תעשה את החשבון לבד. וזה שאתה אומר שאולפנים והוליווד ותה תה תה אתה רק מצדיק את הטענה שלי שלינוקס יותר טובה לעבודה , נכון שרוב השרתים ורוב במכשור הכבד בעולם עובד עם לינוקס או יוניקס או סולאריס וכדומה אבל מזכיר לי איזה חברה יותר עשירה, APPLE MAC IBM HP DELL ...
וכ' וכ' וכ' וכ' וכ' וכ' או מיקרוסופט? אתה לא צריך לענות.

ודרך אגב , הויסטה באמת גרועה אבל חכה שיצאו לא SP ועידכונים וכ'.

אני עדין מאמין שחלונות לעולם לא יגיעו לרמת ביצועים של לינוקס אבל רוב האנשים בעולם הם משתמשים פשוטים ביתים שרק רוצים ללחוץ על כפתור ולראות סרט או להפעיל משחק.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:58

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר