לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שבוע טוב לכולם =] חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אופנה, יופי ואסתטיקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-10-2007, 20:32
צלמית המשתמש של tkhg
  tkhg tkhg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "הלבנת שיניים ב £1"

לא ראיתי את הסרטונים שהעלתם פה אבל רופא שיניים אמר לי שלצחצח עם סודה לשתיה זה מלבין.

לגבי ההגזמה שפורסמה בתגובה מקודם- אמורים לצחצח את השיניים לא את החניכיים וחניכיים הם בשר הם מתאחים מעצמם גם אם הם נשרטים או מה שלא יהיהף זה לא שתצחצחו שיניים עם חומצה... שלא נדבר שהסיבים של המברשת לא היו שורדים אותה מלכתחילה..

בכל אופן אין מה לפחד רק המלצה קטנה- לא לצחצח עם סודה לשתיה בקביעות כי אם תצחצחו עם זה יותר מדי (מומלץ פעם בשבוע) זה עלול לגרום לרגישות בשיניים בגלל שזה מגרד את השן...

חזרה לפורום
ישן 11-10-2007, 17:25
  novah novah אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.07
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי tkhg שמתחילה ב "לא ראיתי את הסרטונים שהעלתם..."

בקשר לתגובה הקודמת (שנכתבה בעקבות התגובה הראשונה שלי)-

אתה אמור לצחצח גם את החניכיים, והם לא ממש שכבת בשר רגילה.

הם הרבה יותר רגישות. אם מצחצחים חזק מידיי, עם מברשת גסה מידיי, או עם חומר גרגירי שלא נועד לזה, חוץ מזה ששורטים את החניכיים, הם מתחילות לסגת כתוצאה מהטראומה,

האפקט המיידי זה רגישות בשיניים לקור וחום, והאפקט המצטבר הוא תזוזת שיניים כיוון שאין מספיק חניכיים ועצם שיחזיקו אותם.

ואני לא מדברת סתם, אני עובדת בתחום !!!!!!!!!!!!!!!

אם אתם חושבים שזה סתם, אתם מוזמנים לשאול את רופאי השיניים שלכם.

ולגבי הקליפ המקורי (לא זה עם הסודה לשתיה)- בחלב יש סוכרים טבעיים,וביצה כשהיא מתייבשת היא נהיית דביקה, אז חוץ מהריח המזעזע של הפה, אולי יהיו לכם שיניים לבנות, אבל לא לאורך זמן, אם לא תשטפו כמו שצריך את הפה אחרי זה, הסוכרים של החלב יגרמו לחורים ולעשיית סתימות (רופא חכם יעשה את הסתימות הכסופות).

בציחצוח זה לא משנה איזה משחת שיניים או עם אתם מצחצחים בלי משחה בכלל- כל הרעיון בציחצוח זה הברשת השן, זה יכול להעשות סתם עם מיים.
חוץ מהמשחות הרפואיות, יתר המשחות הם סתם לטעם וריח טוב.
גם ככה הפלואור שטוענים שיש בהם לא עוזר, כי אין כמעט ספיגת פלואור מעל גיל 14 (בערך), ואתם גם ככה יורקים את המשחה ולא בולעים אותה.

נערך לאחרונה ע"י novah בתאריך 11-10-2007 בשעה 17:31.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:09

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר