לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-10-2007, 14:35
צלמית המשתמש של atidvt
  atidvt atidvt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי יהלום-שרוף שמתחילה ב "תודה... אם תוכל רק לרשום את..."

WRT350NוLinkSys זה הדגם של לינקסיס שאנחנו בדקנו, אני יודע שיש להם אותו דגם 300 במקום 350 שקל זול יותר באיזה 300 שקל, צריך לבדוק יתכן שהתוספות שלו על הדגם הנחות לא רלוונטיות לך ואולי כן....אין לי גם מושג מה ההבדלים צריך לבדוק את זה....בכל אופן אנחנו בדקנו את ה350......מומלץ במיוחד

הD-LINK שבדגנו הוא מהדגם הזה : D-LINK DIR-655 שוב גם פה אני יודע שקיים בשוק דגם 650 זול יותר, צריך לבדוק מדוע ולמה.......

בכל מקרה ראוטר מעולה והקליטה באמת טובה (בתנאי כמובן שעובדים מולו עם כרטיס בתק N איכותי...)

בקשר לשאל המהירות, לא בדקנו מהירות תעבורה ראלית בתוך הרשת....מתנצל, אבל אין לי תשובה לשאלה הזאת, עם זאת : אפשר לעשות השוואה קלה, לדוגמא ראוטר בתקן B מוצהר שהוא מעביר 11Mbs בפועל ממה שאני ניתקלתי עם קליטה מעולה וכו' התעבורה לא עולה על 160\170KBS....
תקן G מוצהר כ54Mbs בפועל שוב מבדיקות שערכתי בנושא עם קליטה טובה התקשורת פחות או יותר עומדת על בין 1700 ל3000KBs.........תקן N כמדומני מוצהר על 240Mbs אני יכול להניח אבל שוב זה רק להניח שהוא יספק מעל 10000KBS בקליטה טובה....אבל זאת רק הנחה....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-10-2007, 23:35
  tarpon57 tarpon57 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי atidvt שמתחילה ב "..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי atidvt
WRT350NוLinkSys זה הדגם של לינקסיס שאנחנו בדקנו, אני יודע שיש להם אותו דגם 300 במקום 350 שקל זול יותר באיזה 300 שקל, צריך לבדוק יתכן שהתוספות שלו על הדגם הנחות לא רלוונטיות לך ואולי כן....אין לי גם מושג מה ההבדלים צריך לבדוק את זה....בכל אופן אנחנו בדקנו את ה350......מומלץ במיוחד

הD-LINK שבדגנו הוא מהדגם הזה : D-LINK DIR-655 שוב גם פה אני יודע שקיים בשוק דגם 650 זול יותר, צריך לבדוק מדוע ולמה.......

בכל מקרה ראוטר מעולה והקליטה באמת טובה (בתנאי כמובן שעובדים מולו עם כרטיס בתק N איכותי...)

בקשר לשאל המהירות, לא בדקנו מהירות תעבורה ראלית בתוך הרשת....מתנצל, אבל אין לי תשובה לשאלה הזאת, עם זאת : אפשר לעשות השוואה קלה, לדוגמא ראוטר בתקן B מוצהר שהוא מעביר 11Mbs בפועל ממה שאני ניתקלתי עם קליטה מעולה וכו' התעבורה לא עולה על 160\170KBS....
תקן G מוצהר כ54Mbs בפועל שוב מבדיקות שערכתי בנושא עם קליטה טובה התקשורת פחות או יותר עומדת על בין 1700 ל3000KBs.........תקן N כמדומני מוצהר על 240Mbs אני יכול להניח אבל שוב זה רק להניח שהוא יספק מעל 10000KBS בקליטה טובה....אבל זאת רק הנחה....

יש לי עיצה בשבילך
אל תתקרב לגרסת N אתה יכול להתאכזב
בדקתי את 350 וגם את גרסת עם GRX MIMO

אם אתה רוצה כיסוי טווח טוב ויעיל לך על GX
עזוב אותך מה N - הוא לא מבושל ולא פחות חשוב כמו שהזכירו פה - כל הניידים מכילים G
אז זה לא יתן לך כלום באחריות
ישן 06-10-2007, 12:50
  tarpon57 tarpon57 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.05
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי atidvt שמתחילה ב "תראה אני לא יודע מה בדקת אבל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי atidvt
תראה אני לא יודע מה בדקת אבל מניסיוני עם 2 הדגמים האלו ביצענו לא מעט בדיקות במקום עבודתי על 2 הדגמים האלו..........והמסקנה הברורה היא שאכן בשימוש עם התקן תומך N ביחד עם הראוטר הכיסוי גדל בצורה משמעותית....

היו לי כל מיני סוגים ממשפחת G
כעת יש לי דגם 350N וגרסת 54GX V2 i.e. SRX

באופן חד משמעי אוכל לומר לך - שמרחב הפריסה של גרסת GX הרבה יותר טובה
התפשטות הגלים הרבה יותר טובה
חדירות של הסיגנל ועוד.
שניהם עם הגרסה האחרונה של ה (הערה הגרסה האחרונה פתרה בעיות של ניתוקים בתנאים מסויימים) firmware

נכון שיש ל N יתרונות אחרים אבל לא בקטע של כיסוי - לא פחות חשוב אם נמצאים בסביבה של G
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:03

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר