לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-10-2007, 19:09
  JAVEHN JAVEHN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.03
מוכר ציוד של טאקוונדו

יש לי נעלי טקוואנדו של אדידס שקניתי בזמנו והם לא עלו עלי . אף אחד מהמכון שלנו לא רצה לקנות , ואז קורה שאני מוכר אותם (מוכר אותם זמן רב למעשה) . המידה היא טיפלה פחות מ41 (40 ו שני שליש , משהו כזה) , הזמנתי מחו"ל והתבאסתי רצח (לא עולה עלי). נלבש בדיוק פעם אחת ,למדידה ומאז אף אחד לא נגע בהם , יעני חדש דנדש . מי שמכיר את הנעלי טקוואנדו של אדידס מכיר שהם מחזיקים הרבה יותר זמן אפילו מנעליים קוראניות כמו PINE TREE , DAEDO , ואני כבר לא מדבר על החברות (אולי של NIKE משתוות להם באיכות , לא ניסיתי...בכל מקרה , אף אחד לא מוכר אותם בארץ ,הה). קשה להשיג אותם בארץ , נראה לי יש רק יבואן אחד שלהם פה וגם הם כמעט ולא מייבאים אותם . חבל שתשתמשו במוצרים הפחות איכותיים שמוכרים היבואנים בארץ (בלי להעליב כמובן) .

מי שרוצה מוזמן לפנות אלי בפרטי , רק לצערי הרב אני לא נייד לכיוון מרכז ודרומה , אז מי שרוצה אפשר להפגש באזור הגליל .
חוץ מזה , כיוון שאני נהיה סטודנט וכנראה כמעט ולא יהיה לי זמן (ולרוב אני כבר מתאמן באגרוף תאילנדי) , אפשר גם לקנות את המגן גוף (מידה 3 , של PINE TREE או בשמו הקוראני SANG MOOSA ,שני צבעים משני צדדים) , במצב מעולה . אולי גם אפשר את הקסדה , נראה לפי המצב ...

http://img.photobucket.com/albums/v...hn/IMAG0003.jpg

http://img.photobucket.com/albums/v...hn/IMAG0004.jpg

מי שרוצה אני מוכן להוסיף את התמונה של המגן גוף ...

נערך לאחרונה ע"י JAVEHN בתאריך 02-10-2007 בשעה 19:12.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:58

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר