לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-10-2007, 15:12
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
מידע המלצה לחובבי המזון הטבעי / בריא / אורגני....

מצד אחד אבהיר כי אני לא מתכוון לעשות כאן פרסומת !
מאידך - אני חושב שבכל זאת יהיה כאן לפחות מישהו שימצא בכך עניין אז...

(ואם מנהל הפורום ימצא לנכון למחוק / לשנות אקבל זאת בהבנה).

ייתכן וחלקכם כבר שמע או ביקר במקום אך לי זו הייתה שלשום הפעם הראשונה ואני חייב להגיד שמאוד התרשמתי וללא ספק אשוב בשנית (האמת - כבר חזרתי היום לצורך "השלמות")....

על מה מדובר?...

"עדן"

בסמוך למתחם "איקאה" / "טיב טעם " שבאיזור התעשייה של נתניה נפתח לאחרונה סופר מרקט חדש שמיועד כוווולו למכירת מוצרים אורגניים / טבעיים !

מדובר בחנות גדולה מאוד המחולקת למחלקות שונות כגון - מוצרי חלב (כולל חלב עיזים), פירות וירקות, מעדנים - סלטים, משקאות קלים /יינות ואפילו..... קוסמטיקה !
הכל מסודר באופן קל להתמצאות ומרווח ופשוט יש שם הכל !
שני דברים נוספים ראויים לציון -

1 - יש בחנות מספר "איים" בהם ניתן לשבת ולשתות/לאכול במהלך הקניות כשבאחד מהם מוגשים מיצים סחוטים טבעיים (כוס מיץ רימונים עלתה לי שם 10 שקלים)!!!...
מזנון ובו מוגש אוכל מבושל/חם בצד סלטים ואפילו פלאפל - הכל אורגני טרי וטעים מאוד (קציצות הפלאפל היו טריות לגמרי ואפילו לדעתי הכילו מעט כוסברה שעשתה בהן פלאים)...
גלידה (של "אלדו") - כולל גלידות על בסיס סויה (טעמתי את גלידת האפרסק על בסיס סויה והיא נהדרת ללא כל טעם זר), גלידות ע"ב חלב עיזים וגם גלידות.... רגילות.
אספרסו בר קטן אשר פרט לקפה וחליטות ניתן לרכוש בו גם פרלינים יפהיפיים (אני שתיתי לראשונה היום משקה "קפה" טבעי שנקרא "אורסו" ללא שום מרכיב של קפה (הוא מבוסס על שעורה) אך בטעם מעניין ועדין המזכיר את "הדבר האמיתי" (עלה לי 7 ש"ח).

2 - צוות העובדים - משום מה התרגלתי כנראה לעובדי הסופרמרקט ה"שכונתי" שלי שלא ממש תמיד יהיו בעלי סבלנות ייתרה לשאלות ו"הטרדות"... אך כאן הופתעתי לטובה !
עובדי המקום (לבושים בביגוד אחיד כך שקל לזהותם) חייכנים ואדיבים באופן יוצא דופן !
על כל שאלה ששאלתי קיבלתי תשובה (החל מ"איפה אפשר למצא מיץ רימונים"? וכלה ב "מה ההבדל בין שתי הגבינות האלה"?)......

חנייה - יש חניון לא גדול הצמוד לחנות (עם זאת - פעמיים הייתי שם כולל היו בערב החג ותמיד הייתה חנייה) פרט אליו יש חנייה ברחוב הסמוך.

הגעה - לאחר שהגעתם למתחם "איקאה" יש לפנות לכוון "טיב טעם" עד הככר , בככר במקום להמשיך ישר ל"טיב טעם" יש לפנות שמאלה (לכוון צפון) ולנסוע כ 100 מטר עד שתבחינו במקום משמאלכם (חפשו שלט גדול בגווני ירוק).

מחירים - כאן היתה לי הפתעה ! ...
שלא כפי שהורגלתי ... מחירי המוצרים הטבעיים הנמכרים במקום דווקא ממוצעים עד נמוכים מהממוצע ! (וסתם לדוגמא - פחית משקה אנרגייה "דמוי רד בול" 2.99 ש"ח ) ......
כשלמען ההגינות אציין שמדובר רק במוצרים אותם אני רכשתי ואני לא ממש יודע מה המחירים של שאר המוצרים בהשוואה למקומות דומים.

בקיצר :

מי שמחפש שם גבינת קוטג' של תנובה או חלב של טרה לא יימצא !
מי שמחפש קטשופ של אוסם או חטיפי במבה/ביסלי... כנ"ל !

לעומת זאת אם אתם בעניין של "טבעי / בריא " - זה המקום (כולל מצרכים ל"סושי").

שווה לפחות לנסות.

(מצטער שהפעם לא הבאתי תמונות אך אני לא רואה את עצמי עומד ומצלם בסופרמרקט).....

חג שמח ו....טעים.

לבני.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:32

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר