לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-10-2007, 12:34
צלמית המשתמש של e260
  e260 e260 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.07
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי petia שמתחילה ב "שמעתי על ביקורות טובות על..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי petia
שמעתי על ביקורות טובות על החנות אך מעולם לא קניתי שם.
האם עשית השוואה עם מצלמות אחרות? אם כבר אתה הולך לחנות לבדוק מבחינת אחיזה ותפעול, בדוק עוד מצלמות בקטגוריה זו.

חשבתי מן הסתם גם על הS5 IS או על ה S3 IS,שהתנסתי איתה המון.
חשבתי גם על הפוג'י s6500 (אני לא ממש רוצה לקנות אותה, כאשר באותו מחיר אני מקבל את ה S3 שהיא הרבה יותר טובה לדעתי)
עשיתי השוואה, קטגוריה מול קטגוריה, ובת'חלס, הH9 נראית חלומית...
אבל אני לא רוצה לקנות לפני שאני לא מרגיש אותה בידיים שלי ומצלם קצת איתה..
שמעתי ביקורות ממש טובות על קאמרה מיה,ושמעתי שהם נחמדים אז חשבתי אולי הם יתנו לי להרגיש את המצלמה לפניי הקנייה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-10-2007, 21:08
צלמית המשתמש של e260
  e260 e260 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Olegis שמתחילה ב "אני מציע כזה דבר - לעזוב את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Olegis
אני מציע כזה דבר - לעזוב את הרעיון של קניית מצלמת היפר-זום יקרה וללכת על מצלמה כמו A630, A720 IS או A650 IS החדשה. הן לא מציעות זום מפלצתי, אבל מעבר לזה יש להן את הכל - מייצב תמונה (חוץ מב-A630), איכות תמונה מצויינת ואפשרויות שליטה ידנית מלאה. והכי חשוב - הן נמכרות במחירים סבירים מאוד, משהו כמו 1000-1500 שקלים (חוץ מ-A650 IS שעולה קרוב ל-1900 שקלים). נכון להיום אני לא מצליח לחשוב על מצלמת כניסה לחובב הרציני (או כזה שרוצה להיות לציני בהמשך) טובות יותר מאלה.

לא...
אני לא רוצה להמשיך להשתמש בקומפקטיות...
גם ה H9 גם S3 וגם S6500 מציעות שליטה ידנית מלאה, וכולן חוץ מהאחרונה בעלות מייצב.
אני כבר לא רוצה להשתמש במצלמות קומפקט..
ישן 06-10-2007, 22:16
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי e260 שמתחילה ב "[QUOTE=Olegis]אני מציע כזה..."

אני מאוד אוהב את ה S6500.
בדיוק חזרתי מטיול של יומיים בערבה עם 20 חברים (לינת שטח, אסאדו אנטריקוס וצ'וריסוס לפנים) והיו שם s9500 ו s6500.
והחברה כל הזמן התבאסו שהם לא מצליחים לצלם כמו שצריך בחושך...
אפילו היינו בבריכה וניסיתי לתפוס שפירית במקרו והיה לי ממש קשה והתוצאה שקיבלתי לא היתה טובה (להבדיל מהתוצאות שאני בד"כ מקבל עם ה D70 וה-150 מקרו).
אתה מבין, בסופו של דבר, הפונקציונליות של המצלמות שהן לא DSLR נמוכה ובעיקר לחובבי צילום שמקבלים השראה ממי שכן מצלם ב DSLR צפויה הבאסה... אתה לא תגיע לאיכות ולרמה של DSLR עם עדשות נורמליות, ולא משנה איזו P&S תקנה...

לא מהירות תגובה, לא צבעים, לא טווח דינאמי, לא מקרו, לא טלה, לא ווייד...
אולי זה רק נראה לי ככה כי אני רגיל ל DSLR, אבל בעובדה הם לא הצליחו לצלם וכל הזמן באו אלי שאעזור להם או אסביר להם למה המצלמה שלהם נחותה משלי, ואני מצליח לצלם והם לא :/

ישן 06-10-2007, 23:06
צלמית המשתמש של petia
  משתמש זכר petia petia אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל petia שלח הודעה דרך MSN אל petia Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי e260 שמתחילה ב "[QUOTE=Olegis]מה הבעיה עם..."

גם אני פעם העדפתי לקנות מצלמה דמוי SLR בגלל שרציתי מצלמה עם אחיזה טובה יותר, עם אפשרות להבזק חיצוני,שליטה מלאה יותר (כן יש שוני בין מצלמות הקומפקטיות ודמוי SLR) ורכשתי את S9500, אני מבין אותך למה אתה לא רוצה קומפקטית אבל לדעתי השיקולים שלך מוטעים.
אתה רוצה בגלל הזום ולכן החלטת על ה"סופר דופר אולטרה זום" עם מייצב לא הכי אפיקטיבי (כמתואר בDPR),אתה תרויח זום אבל יהיה לך קשה יותר לקבל תמונות חדות ולא מגורענות במצבי תאורה לקויים באורך מוקד גדול.
אני דווקא בעד ללכת על מצלמת P&S אם התקציב שלך דיי דל ולא הייתי הולך על המצלמות הכניסה עם עדשת הקיט ובעתיד הייתי עושה את המעבר עם תקציב מספיק למצלמה יותר רצינית.

רכשת ציוד צילום ורוצה לשתף אותנו בחווית הקנייה? לחץ כאן!

נערך לאחרונה ע"י petia בתאריך 06-10-2007 בשעה 23:09.
ישן 07-10-2007, 05:31
צלמית המשתמש של e260
  e260 e260 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי petia שמתחילה ב "גם אני פעם העדפתי לקנות מצלמה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי petia
גם אני פעם העדפתי לקנות מצלמה דמוי SLR בגלל שרציתי מצלמה עם אחיזה טובה יותר, עם אפשרות להבזק חיצוני,שליטה מלאה יותר (כן יש שוני בין מצלמות הקומפקטיות ודמוי SLR) ורכשתי את S9500, אני מבין אותך למה אתה לא רוצה קומפקטית אבל לדעתי השיקולים שלך מוטעים.
אתה רוצה בגלל הזום ולכן החלטת על ה"סופר דופר אולטרה זום" עם מייצב לא הכי אפיקטיבי (כמתואר בDPR),אתה תרויח זום אבל יהיה לך קשה יותר לקבל תמונות חדות ולא מגורענות במצבי תאורה לקויים באורך מוקד גדול.
אני דווקא בעד ללכת על מצלמת P&S אם התקציב שלך דיי דל ולא הייתי הולך על המצלמות הכניסה עם עדשת הקיט ובעתיד הייתי עושה את המעבר עם תקציב מספיק למצלמה יותר רצינית.

אתם אנשים מסתמכים רק על DPREVIEW, כאשר ב STEVE"S DIGICAM נתנו ביקורת טובה, ובביקורת הוידיאו של CAMERA LABS מראים את המייצב והוא פועל מעולה, ממש רואים תוצאות.

ובעצם מה שאתה אומר לי, זה לחכות עד שיהיה לי מספיק כסף כדי לקנות DSLR טובה?
לא, לא נראה לי שאני יכול לחכות יותר....
אני לא יודע, אני משתמש כבר המון זמן בקומפקט של קאנון ואני פשוט לא יכול לחכות יותר לעזוב אותה ולהתקדם...
ישן 07-10-2007, 23:19
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי e260 שמתחילה ב "בדיוק, אני רוצה זום כדי לצלם..."

חיות גדולות מרחוק - תוכל לצלם באופן יחסי (בכל זאת, אורך מוקד של 300 מ"מ זה לא באמת כזה איי-איי-איי).
בנוגע לחרקים, אתה לא תוכל בגלל שטווח הפוקוס באורך המוקד הגדול אינו קרוב, מה שאומר שיחס ההגדלה קטן, מה שאומר שתוכל לקבל פוקוס רק מרחוק מאוד, ואז החרק יהיה לך קטן מאוד בתמונה.
בשביל לצלם ביחס הגדלה טוב, תאלץ להתקב לחרק ואז אתה מאבד את כל האפקט של אורל מוקד גדול (בין אם מדובר בהשפעת אורך המוקד על הרקע, ובין אם בפחדנות של החרק ממך).

אין דרך פשוטה וזולה לצלם את הדברים שאנחנו מצלמים עם DSLR. לו היתה אופציה כזו, כולנו היינו הולכים עליה.
ברור לי שאין לך את הכסף - אני מנסה להסביר לך את ההבדלים בין P&S לבין DSLR כדי שלא תבנה על התפיסות שאנחנו עושים ב DSLR - במצלמה הזולה שאתה תקנה.
כשאתה מבין את ההבדלים ומחליט בכל זאת לקנות - זה בסדר.
אבל שלא יהיו לך אשליות בנוגע למה שתצליח לצלם איתה, כי אתה תתבאס מאוד מהצילום.

ישן 08-10-2007, 00:10
צלמית המשתמש של e260
  e260 e260 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "חיות גדולות מרחוק - תוכל לצלם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
חיות גדולות מרחוק - תוכל לצלם באופן יחסי (בכל זאת, אורך מוקד של 300 מ"מ זה לא באמת כזה איי-איי-איי).
בנוגע לחרקים, אתה לא תוכל בגלל שטווח הפוקוס באורך המוקד הגדול אינו קרוב, מה שאומר שיחס ההגדלה קטן, מה שאומר שתוכל לקבל פוקוס רק מרחוק מאוד, ואז החרק יהיה לך קטן מאוד בתמונה.
בשביל לצלם ביחס הגדלה טוב, תאלץ להתקב לחרק ואז אתה מאבד את כל האפקט של אורל מוקד גדול (בין אם מדובר בהשפעת אורך המוקד על הרקע, ובין אם בפחדנות של החרק ממך).

אין דרך פשוטה וזולה לצלם את הדברים שאנחנו מצלמים עם DSLR. לו היתה אופציה כזו, כולנו היינו הולכים עליה.
ברור לי שאין לך את הכסף - אני מנסה להסביר לך את ההבדלים בין P&S לבין DSLR כדי שלא תבנה על התפיסות שאנחנו עושים ב DSLR - במצלמה הזולה שאתה תקנה.
כשאתה מבין את ההבדלים ומחליט בכל זאת לקנות - זה בסדר.
אבל שלא יהיו לך אשליות בנוגע למה שתצליח לצלם איתה, כי אתה תתבאס מאוד מהצילום.

ברגע שקראתי את ההודעה הזו, הוצאת לי את החשק לצילום...
שמעתי שצילום הוא תחביב יקר, אבל לא תיארתי לעצמי שהוא עד כדי כך...
אז בקיצור, לא חשוב איזו מצלמה חצי מקצועית אני אבחר, יצאו לי תמונות ששוות לאתה יודע מה...
לא הייתי צריך לפתח ציפיות...

טוב, אפשר לנעול כאן מבחינתי...
קיבלתי את התשובה שלי, אמנם לא מה שרציתי לקבל, אבל לצערי קיבלתי אותה.
תודה לכל מי שהגיב כאן, עכשיו נפקחו עיניי לגביי המצלמות החצי מקצועיות.
ישן 08-10-2007, 00:42
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי e260 שמתחילה ב "[QUOTE=Narxx]חיות גדולות..."

הכל באופן יחסי לאן שאתה שואף.
ככל שהשאיפות שלך גדולות יותר, כך הציוד שתצטרך יהיה יקר יותר והטכניקה מסובכת יותר.
מצד שני, כאשר הציפיות מהצילום נמוכות, גם מצלמות זולות יספקו את הסחורה.
בצילום אמנותי, איכות היא לעולם לא מספקת ותמיד אנחנו רוצים יותר צבע, יותר חדות, בוקה יותר רך, יותר פרטים - והחרא הזה עולה כסף... אין מה לעשות.

לו אמרת לי לפני 4 שנים שאני אוציא את הסכום שכבר הוצאתי על ציוד צילום ואביזרי צילום, הייתי צוחק לך בפנים.
מה לעשות... עם האוכל בא התיאבון...
תחסוך קצת... תתחיל בקטן עם איזו DSLR ועדשה פשוטה ולאט לאט תביא עוד עדשות.
לא צריך בבת-אחת הכל ביחד...

ישן 08-10-2007, 05:34
צלמית המשתמש של e260
  e260 e260 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "הכל באופן יחסי לאן שאתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
הכל באופן יחסי לאן שאתה שואף.
ככל שהשאיפות שלך גדולות יותר, כך הציוד שתצטרך יהיה יקר יותר והטכניקה מסובכת יותר.
מצד שני, כאשר הציפיות מהצילום נמוכות, גם מצלמות זולות יספקו את הסחורה.
בצילום אמנותי, איכות היא לעולם לא מספקת ותמיד אנחנו רוצים יותר צבע, יותר חדות, בוקה יותר רך, יותר פרטים - והחרא הזה עולה כסף... אין מה לעשות.

לו אמרת לי לפני 4 שנים שאני אוציא את הסכום שכבר הוצאתי על ציוד צילום ואביזרי צילום, הייתי צוחק לך בפנים.
מה לעשות... עם האוכל בא התיאבון...
תחסוך קצת... תתחיל בקטן עם איזו DSLR ועדשה פשוטה ולאט לאט תביא עוד עדשות.
לא צריך בבת-אחת הכל ביחד...

אבל עכשיו, בכסף שיש לי שהוא מספיק רק למצלמה כמו ה H9 , היית ממליץ לי לקנןת חצי מקצועית?
עוד איזה שנתיים ככה אני אקנה DSLR... מילא עכשיו נראה לי זה מעבר חד מידי בין קומפקט ל DSLR
ישן 08-10-2007, 20:04
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי e260 שמתחילה ב "[QUOTE=Narxx]כסף שלך, תעשה מה..."

ההבדל עצמו בין P&S ל DSLR הוא בעיקר בגודל.
החיישן ב DSLR גדול יותר, והחיישן ב P&S קטן יותר.

נגזרת - מעגל הדמות ב DSLR גדול יותר לעומת מעגל הדמות ב P&S.
נגזרת 2 - מכאן ההסבר של קובי בנוגע לעומק שדה במצלמות P&S לעומת DSLR.

ב P&S יש עדשה קבועה עם פרמטרים כלשהם שאינם ניתנים לשינוי.
כשאתה אומר שיש מקרו ב P&S - על איזה מקרו אתה מדבר? מה יחס ההגדלה? האם יחס ההגדלה נשמר ככל שאתה משחק עם הזום?
התשובה היא לא. יחס ההגדלה מראש הוא קטן, ויחס ההגדלה קטן ככל שאתה נוסע לכיוון ה TELE.
מה שאומר שתוכל לצלם פרח בזוית רחבה מאוד מאוד מקרוב, אבל לא תוכל לצלם שפירית ממרחק של 30 ס"מ.

החפלת עדשות ב DSLR מאפשרת לך גמישות אדירה בין כל סגנונות הצילום.
נופים בזוית רחבה מאוד, שימוש בכל סוגי הפילטרים, עדשות ספורט מהירות, טלה איכותי (באמת איכותי, כזה שעולה לבד פי 3 ממחיר המצלמה שאתה רוצה לקנות)...
DSLR זה לא רק הגוף. הגוף רק מאפשר לך את הפונקציות שתאלץ לרכוש בנוסף שיספקו לך את האיכות המטורפת שאתה רואה פה בפורום או בפורומים אחרים, או בפוסטרים של חברים שלך בחדר

P&S זה לאנשים שלא רוצים להסתבך ולא מעניין אותם איכות של נשיונל-ג'יאוגרפיק.
P&S זה לאנשים שרק רוצים לצלם ת'טיולים שלהם ולשים תמונות באלבום.
מי שנכנס לפורום הזה, בד"כ, מתעניין בטכניקה ובצילום אמנותי באיכות מקסימלית... השליטה להוציא מהמצלמה את המיץ - את המקסימום!
מה אתה חושב? שזה עסק פשוט?
ממש לא... אנשים לומדים אותו שנים ועדיין אף אחד פה לא מבין שום דבר בצילום.
אבל מה שכן אפשר להגיד כמעט בביטחון מלא - ציוד איכותי באמת, עולה ביוקר.

אני יכול לשחק אותה אולג, ולהסביר לך פיסיקלית מדוע העדשות של DSLR טובות יותר (מלבד מעגל הדמות הגדול על החיישן הגדול), אבל קח את המילה שלי שזה פשוט ככה.
אם תרצה לראות השוואה בין s9500 או s6500 לבין ה D70 שלי - אשמח להראות לך.
אולי כך תבין...

ישן 08-10-2007, 22:15
צלמית המשתמש של e260
  e260 e260 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "ההבדל עצמו בין P&S ל DSLR הוא..."

\
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
ההבדל עצמו בין P&S ל DSLR הוא בעיקר בגודל.
החיישן ב DSLR גדול יותר, והחיישן ב P&S קטן יותר.

נגזרת - מעגל הדמות ב DSLR גדול יותר לעומת מעגל הדמות ב P&S.
נגזרת 2 - מכאן ההסבר של קובי בנוגע לעומק שדה במצלמות P&S לעומת DSLR.

ב P&S יש עדשה קבועה עם פרמטרים כלשהם שאינם ניתנים לשינוי.
כשאתה אומר שיש מקרו ב P&S - על איזה מקרו אתה מדבר? מה יחס ההגדלה? האם יחס ההגדלה נשמר ככל שאתה משחק עם הזום?
התשובה היא לא. יחס ההגדלה מראש הוא קטן, ויחס ההגדלה קטן ככל שאתה נוסע לכיוון ה TELE.
מה שאומר שתוכל לצלם פרח בזוית רחבה מאוד מאוד מקרוב, אבל לא תוכל לצלם שפירית ממרחק של 30 ס"מ.

החפלת עדשות ב DSLR מאפשרת לך גמישות אדירה בין כל סגנונות הצילום.
נופים בזוית רחבה מאוד, שימוש בכל סוגי הפילטרים, עדשות ספורט מהירות, טלה איכותי (באמת איכותי, כזה שעולה לבד פי 3 ממחיר המצלמה שאתה רוצה לקנות)...
DSLR זה לא רק הגוף. הגוף רק מאפשר לך את הפונקציות שתאלץ לרכוש בנוסף שיספקו לך את האיכות המטורפת שאתה רואה פה בפורום או בפורומים אחרים, או בפוסטרים של חברים שלך בחדר

P&S זה לאנשים שלא רוצים להסתבך ולא מעניין אותם איכות של נשיונל-ג'יאוגרפיק.
P&S זה לאנשים שרק רוצים לצלם ת'טיולים שלהם ולשים תמונות באלבום.
מי שנכנס לפורום הזה, בד"כ, מתעניין בטכניקה ובצילום אמנותי באיכות מקסימלית... השליטה להוציא מהמצלמה את המיץ - את המקסימום!
מה אתה חושב? שזה עסק פשוט?
ממש לא... אנשים לומדים אותו שנים ועדיין אף אחד פה לא מבין שום דבר בצילום.
אבל מה שכן אפשר להגיד כמעט בביטחון מלא - ציוד איכותי באמת, עולה ביוקר.

אני יכול לשחק אותה אולג, ולהסביר לך פיסיקלית מדוע העדשות של DSLR טובות יותר (מלבד מעגל הדמות הגדול על החיישן הגדול), אבל קח את המילה שלי שזה פשוט ככה.
אם תרצה לראות השוואה בין s9500 או s6500 לבין ה D70 שלי - אשמח להראות לך.
אולי כך תבין...

טוב, קודם כל, רציתי להגיד לך תודה רבה רבה!
החלטתי לוותר על מצלמת סופר זום, כי דיברתי עם אחותי שהיא גם צלמת מאוד טובה (רק אתמול היא חזרה מסיני אז יכולתי להתייעת איתה רק היום)
בקיצור, היא אמרה לי שאם אני משקיע כבר 2000 שקל על מצלמהכבר עדיף לי להוסיך עוד ולקנות משהו טוב.
ראיתי ש הגוף של D40 עולה בדיוק כמו ה H9, כמה אמורה לעלות עדשת הקיט?
ו D40 טובה?
ישן 08-10-2007, 22:43
צלמית המשתמש של e260
  e260 e260 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אתה יכול למצוא בחנויות D40 עם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
אתה יכול למצוא בחנויות D40 עם עדשת קיט. בד"כ כעסקת חבילה.
D40 זו ה DSLR הפשוטה והזולה ביותר והאיכות שלה סבבה.
אישית, אני לא אוהב אותה מסיבות ברורות (חפש בפורום) אבל היא מצלמה טובה, בטח למי שאין הרבה כסף לשים על ההתחלה.
נראה לי שתוכל לצאת בנזק של 3,000-3,500 שקל סה"כ עם הקיט הבסיסית.

רק תזכורת - עדשות זולות = איכות לא משהו.
שזה תמיד יהיה לך מאחורה בראש כשאתה בוחר לקנות עדשה.
עדיף לקנות פעם אחת עדשה טובה, מאשר לקנות כמה פעמים עדשות לא משהו
בהצלחה!!!
(ותגיד לאחותך שהיא מוזמנת לכתוב בפורום).

אני אכריח אותה לבוא לכאן, אני לא מבין איך לא סיפרתי לה על הפורום עד היום!
אני ראיתי ב camera mia את ה D40 + עדשת הקיט שהיא 18MM-55MM ב2600, זה טוב?
ואני יודע שיש עדשת קיט משלימה שהיא 55MM-200MM, למישהו יש מושג כמה היא עולה?

ואיזה סיבות ברורות יש לא לאהוב אותה?
ישן 08-10-2007, 23:09
צלמית המשתמש של e260
  e260 e260 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי petia שמתחילה ב "אני דווקא ממליץ לך לקנות את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי petia
אני דווקא ממליץ לך לקנות את עדשה 18-70 של ניקון ביד שנייה עולה בסביבות 850-950 (עם או בלי בפילטר) אשר טובה יותר מעדשה הקיט של D40 ובעתיד תוכל לרכוש את עדשת 70-300VR של ניקון (הבחירה היחידה לטווח זה) להשלמת טווח טלה.
חשוב לציין שעדשות ללא מנוע פנימי לא יעבדו על אוטו-פוקוס על D40 (למשל עדשות 50ממ 1.8 של ניקון או עדשות סיגמא 70-300).
אם עדיין בחרת ללכת על חלוקה 18-55 + 55-200, ממליץ לך לקנות את העדשה חחדשה 55-200VR עם המייצב.

זה בטוח לקנות יד שנייה?

ו ה D40 היא נראה לי ה DSLR היחידה שאני יכול הלרשות לעצמי... עם העדשת 18-70 זה יעלה כמעט 3000 שקל... זה המון לפי דעתי...

עריכה:
WTF?!
ה70-300 VR עולה פאקינג 3 אלף?! מה?! למה?!.
יואו בא לי למות... זה תחביב לעשירים...
מאיפה יש לכם כסף לכל המצלמות + העדשות האלו? גאידמאק אבא שלכם או משהו?

נערך לאחרונה ע"י e260 בתאריך 08-10-2007 בשעה 23:13.
ישן 08-10-2007, 23:18
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי e260 שמתחילה ב "[QUOTE=petia]אני דווקא ממליץ..."

בגדול יד שניה זה בסדר, רק לשים לב שהציוד טוב.
צריך ללכת עם מישהו שמבין שיבדוק את העדשה ויראה שהיא תקינה והכל בסדר.

בנוגע ל D40 - אם זה מה שאתה יכול להרשות לעצמך, לך על זה.
אם זה המון? זה יחסי לעומק הכיס שלך.
אני שילמתי רק על ה 150 מקרו שלי יותר ממה שאתה תשלם על המצלמה + עדשת הקיט.

אבל אני לא מתחרט, אני מצלם איתה יופי של שפיריות

עריכה: הלוואי אבא שלי היה גאידמק.
תאמין לי - הכל כמעט ממשכורות מינימום.
קורעים ת'תחת, עובדים כמו חמורים, חוסכים כל חודש ואחרי מלא זמן מפנקים בעדשה חדשה.
זה לא פשוט... צריך להפסיק לצאת לפאבים, לחתוך בחשבון החודשי של הסלקום ולעשות שעות נוספות בעבודה, אבל בסוף זה משתלם.
זה מעבר לתחביב - זו אהבה... ובאהבה, לא מתקמצנים בכסף

נערך לאחרונה ע"י Narxx בתאריך 08-10-2007 בשעה 23:23.
ישן 08-10-2007, 23:34
צלמית המשתמש של e260
  e260 e260 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "בגדול יד שניה זה בסדר, רק..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
בגדול יד שניה זה בסדר, רק לשים לב שהציוד טוב.
צריך ללכת עם מישהו שמבין שיבדוק את העדשה ויראה שהיא תקינה והכל בסדר.

בנוגע ל D40 - אם זה מה שאתה יכול להרשות לעצמך, לך על זה.
אם זה המון? זה יחסי לעומק הכיס שלך.
אני שילמתי רק על ה 150 מקרו שלי יותר ממה שאתה תשלם על המצלמה + עדשת הקיט.

אבל אני לא מתחרט, אני מצלם איתה יופי של שפיריות

עריכה: הלוואי אבא שלי היה גאידמק.
תאמין לי - הכל כמעט ממשכורות מינימום.
קורעים ת'תחת, עובדים כמו חמורים, חוסכים כל חודש ואחרי מלא זמן מפנקים בעדשה חדשה.
זה לא פשוט... צריך להפסיק לצאת לפאבים, לחתוך בחשבון החודשי של הסלקום ולעשות שעות נוספות בעבודה, אבל בסוף זה משתלם.
זה מעבר לתחביב - זו אהבה... ובאהבה, לא מתקמצנים בכסף

כל הכבוד לכם,אז, מוותרים על תענוגות החיים, רק בשביל האהבה שלכם...
זה מדהים שעדשה לבד עולה כמו משכורת מינימום... או כמו דמי שכירות לחודש ברחוב יחסית נחשק בתל אביב...

טוב, בכל מקרה, אני עוד שבוע בדיוק אתחיל ללמוד צילום באופן פורמאלי בקורס לנוער...
אחותי גם למדה שם ואמרה לי שהמדריכים שם נחמדים ושאני לא אקנה מצלמה לפני שאני מתייעץ איתם כי הם יכולים לעזור לי מאוד...
ישן 09-10-2007, 02:57
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "קראתי עד לפה (על השאר..."

כשאת תסעי לעין יהב, ותגלי בבריכה שפירית אדומה שלא מפחדת שתתקרבי אליה עד למרחק של 30 ס"מ ואת לא יכולה לעשות עליה פוקוס ב 300 מ"מ עם ה s6500 אלא רק ב wide - גם את תתבאסי (במיוחד כשה DSLR עם ה 150 מקרו נמצאת בבגאז' באוטו, בעיקר בגלל שנגמרו לה הסוללות).

הוא מראש הגדיר את הצורך שלו בזום בשביל המקרו, ולא בשביל צילומי אנשים או צילום אורבני.
וכמו רבים אחרים, הוא טועה כשהוא חושב שזום גדול משמע מקרו גדול (כי אפשר להתפקס על השפירית מרחוק - טריוויאלי כמו להתפקס על ציפור מרחוק) - טעות.
יש דברים ש P&S לא יכולה לעשות... אבל זה טבעי שאי אפשר יהיה להכניס הכל הכל הכל במצלמה אחת קטנה וזולה, לא?

ישן 09-10-2007, 17:53
צלמית המשתמש של e260
  e260 e260 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "כשאת תסעי לעין יהב, ותגלי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
כשאת תסעי לעין יהב, ותגלי בבריכה שפירית אדומה שלא מפחדת שתתקרבי אליה עד למרחק של 30 ס"מ ואת לא יכולה לעשות עליה פוקוס ב 300 מ"מ עם ה s6500 אלא רק ב wide - גם את תתבאסי (במיוחד כשה DSLR עם ה 150 מקרו נמצאת בבגאז' באוטו, בעיקר בגלל שנגמרו לה הסוללות).

הוא מראש הגדיר את הצורך שלו בזום בשביל המקרו, ולא בשביל צילומי אנשים או צילום אורבני.
וכמו רבים אחרים, הוא טועה כשהוא חושב שזום גדול משמע מקרו גדול (כי אפשר להתפקס על השפירית מרחוק - טריוויאלי כמו להתפקס על ציפור מרחוק) - טעות.
יש דברים ש P&S לא יכולה לעשות... אבל זה טבעי שאי אפשר יהיה להכניס הכל הכל הכל במצלמה אחת קטנה וזולה, לא?

אני הייתי רוצה לצלם בעיר, זה נראה לי אחד הדברים הכיפיים והמעניינים לצלם- אנשים.
ישן 09-10-2007, 20:29
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "כן, במיוחד שעומק השדה רדוד..."

מתן, יש בך משהו שקצת דורש בוקס לעיתים.
צילום רחוב יכול להיעשות בצורה נהדרת עם מצלמה קומפקטית. אנחנו כל כך מרבים לתת לינקים לתמונות מעולות שצולמו ע"י מצלמות קומפקטיות, וזה מקומם שאתה בא ובבת אחת הופך כיוון.
פותח האשכול, אני ממליצה לך לחפש אשכולות של אולג (olegis). הבחור מוכשר מאוד ויש לו צילומים מצויינים שצולמו עם מצלמה קומפקטית (וגם כאלה שצולמו עם הDSLR שלו אבל היו יכולים להיות מבוצעים היטב גם עם מצלמה קומפקטית). שים לב שדווקא האשכולות היותר עדכניים שלו הם עם הקומפקטית. הוא קנה אותה אחרי הרבה זמן עם הDSLR, כדי שתהיה לו גם מצלמה נוחה לסחיבה ביומיום.

ודאי שברוב המקרים (ואולי בכולם) התוצאה תיראה טובה ביותר בDSLR, אבל כמתלמד (וכמו שכתבתי באשכול אחר לא מזמן והסכמת איתי - הוא עוד לא יודע אם הוא מתכוון להמשיך עם הצילום לאורך זמן), בהחלט אפשר לעשות הרבה עם מצלמה קומפקטית. תפיסות יפות של סיטואציות מעניינות, צילום מופשט (אבסטרקט), חשיפות ארוכות ועוד. יש כמה טכניקות שאפשר לתרגל טוב עם DSLR, ובעיקר (יותר מטכניקות) אפשר לתרגל קומפוזיציות ותפיסות, שזה לא פחות חשוב.

פותח האשכול, במקומך הייתי הולכת על מצלמה קומפקטית טובה (לאחרונה המלצתי להורים שלי על ה710IS, והם מאוד מרוצים ממנה. כמובן, עכשיו המחליפה שלה היא ה720).

בהצלחה!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:47

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר