לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו. economy.fresh.co.il החברים מוזמנים גם לפורום צרכנות ומשפטים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > כלכלה, עסקים ושוק ההון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-10-2007, 05:48
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
ל-BOBIK

תשמע, נראה שהגיע הזמן שתשים סוף לכל ההודעות הלא ברורות שלך בפורומים.
אם יש לך בעיה אמיתית אז הגיע הזמן שתפרט את הסיפור במקום לשאול כל פעם שאלה, עברתי על ההודעות שלך בפורומים והם כללו שאלות לגבי תרומה בבנק הזרע, מגורים באתיופיה, עבודה כרתך, נהג בולדוזר, מוכר סלטים, מפעיל מכונות שתייה, מכירת סכיני גילוח מזויפים, מוכר בעגלות בארה"ב והרשימה עוד ארוכה...
אז ברור שאתה מחפש עבודה, וברור שאתה גם די נואש ובנוסף יש לך גם בעיות עם הצבא ונמצא תחת תביעות. אבל שאתה שואל כל פעם שאלה אחת, לא מפרט את הרקע ולא מספק פרטים שיאפשרו לעזור לך, לא תגיע לשום מקום. אז לדעתי הגיע הזמן שתספר את הסיפור המלא, אחרת לא תתקדם לשום מקום (לפחות לא בפורום הזה).

ואם אתה סתם משועמם ומנסה לעשות צחוק מכולנו, אז תפסיק, כי זה ממש לא מצחיק...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-10-2007, 10:09
  בן שאול בן שאול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.07
יעוץ לבחירת מקצוע
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי RP. שמתחילה ב "ל-BOBIK"

ברשותך אני ארכז התשובות שלי לBOBIK מפורום 'אמצע החיים':
1. אני (גם) עוקב אחרי השאלות שלך ומסיק שאתה לא מתלוצץ. מה דעתך על יעוץ לבחירת מקצוע? היעוץ בחינם במחלקת ההכוון של משרד הביטחון או בשרות היעוץ לסטודנטים או בתשלום באחד מהמכונים הפרטיים.
2. יש ספרית מקצועות באוניברסיטת חיפה ות"א, שם ניתן למצוא חומר על כל מקצועות הלימוד בכל המוסדות ובכל הרמות. אני במקומך הייתי מתחיל שם. אבל, כאן תמשיך לקבל יעוץ מקצועי רציני ככל שתבקש.
3. הספריה בת"א היא בבניין דיקנט הסטודנטים ובאוניברסיטת חיפה במדור ברמן בבניין הרב תכליתי.
אני כותב את התשובות שוב כדי להציע שנסתפק בלהפוך את שאלותיו למנוף לשיחות על יעוץ מקצועי בפורום (למעוניינים). כמובן, שהערתך נרשמה.

יעקב בן שאול
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:49

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר