לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-10-2007, 18:38
  shishio shishio אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.07.07
בקשר ל Mustop ומחשב נייד מארה"ב

היי
אני מעוניין לקנות מחשב נייד מארה"ב. החנות ממנה אני רוצה לרכוש אינה מבצעת משלוחים
בין-לאומיים ולכן את המשלוח אני רוצה לבצע דרך Mustop.co.il....
עכשיו בקשר ל Mustop לא שמעתי אף ביקורת טובה או רעה ואני מעוניין לדעת איך השירות שלהם
למה הם כל כך לא מוכרים למרות שהשירות שלהם אמור למשוך את תצומת הלב של המון אנשים
והאם החישוב שהם נותנים באתר שלהם עבור העלות הסופית של המוצר לאחר המשלוח וכל המיסים
באמת זהה או קרוב לעלות בפועל?
בקשר לנייד, הוא מחברת HP ואני קונה אותו ישירות מהאתר שלהם בארה"ב ואני רוצה לדעת אם
האחריות שאני מקבל עליו מטעם HP ארה"ב היא אחריות בינלאומית (שתקפה גם ל HP בארץ)?
משהו נוסף, הנייד מן הסתם לא יגיע עם מקשים בעברית או עם תוכנת הפעלה (OS) התומכת בעברית
ואני רוצה לדעת אם יהיו עם זה בעיות כשאני ירצה לכתוב או לקרוא בעברית באופיס או בכל
דבר אחר ואם יש לזה פתרון?

תודה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-10-2007, 18:53
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shishio שמתחילה ב "בקשר ל Mustop ומחשב נייד מארה"ב"

קח בחשבון שמקלדת של מחשב נייד שנרכש בארה"ב אין בה אותיות בעברית...

קח בחשבון שמי יודע איך הם עושים את המשלוחים לעומת יבוא סטנדרטי של יבואני HP בארץ... (כמה מכות זה חוטף בדרך?) - ואפילו אם יש אחריות בחינם - זה לא שווה בזבוז הזמן שלך בזמן שהמחשב לא פועל והעלות שלך של הבאה ולקיחה מהמעבדה

וקח בחשבון שבישראל נדיר לקבל שירות על דברים שחייבים לתת לך שירות עליהם - ואם אתה "מיוחד" יש נטייה מאוד טובה לזרוק אותך בין הכיסאות, אפילו אם חייבים לך אחריות.

עד כאן לגבי יבוא כללי של מוצרים שיש מה שיתקלקל בהם...

עברית במע"ה וכדו' היא דווקא לא בעייה.

לסיכום, אני בכלל לא בטוח שזה משתלם להביא מחשב נייד מחו"ל - לפחות לא בפעם האחרונה שאני בדקתי מחירים - לך יצא חשבון אחר?

דבר נוסף ולא קשור לשאלה שלך - אם אתה קונה HP, אני ממליץ באופן אישי לקנות רק את סדרת מותגי Compaq לשעבר (כלומר לא!!! את סדרת Pavilion, סדרת dv [אם אני זוכר נכון את שמה] וכדו' - רק איפה שיש compaq בשם)

ישן 04-10-2007, 19:36
  Rationalist Rationalist אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shishio שמתחילה ב "בקשר ל Mustop ומחשב נייד מארה"ב"

אני מכיר את Mustop במשך שנים, כמשתמש בשירות שהם מציעים (בערך פעם או פעמיים בשנה, מהחודש הראשון לפעילותם).

אתייחס דווקא לנקודות אותן לא העלית, משום שישנם דברים שלא חושבים עליהם והם חשובים.

הרעיון פשוט - Mustop מספקת לך כתובת פיקטיבית בארה"ב (שלי בניו-ג'רזי) ומספר מנוי אישי. באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי אתה יכול לקנות בחנויות בארה"ב, ובכתובת המשלוח לציין את אותה כתובת פיקטיבית שקיבלת, לצד מספר המנוי האישי שלך (בכדי שהחבילה תגיע אלייך, בסופו של דבר).

זה פותר את הבעיה של חנויות שאינן מוכנות לשלוח לכתובות מחוץ לארה"ב (או קנדה וכו'). זה פותר גם בעיה שאני מוצא כמעצבנת - כשאתה קונה ב-Barnes and Nobles, למשל, אין לך מושג מתי תגיע החבילה, איפה היא וכו'... כל מה שאתה יודע זה שהיא נארזה/נשלחה ותו-לא. החבר'ה של Mustop נותנים לך סטאטוס יומי (פחות או יותר מדוייק). הם גם שולחים את החבילה עד הבית, להבדיל מסניף הדואר בשירותים אחרים.

הם די אמינים (מבית Netvision, ככה שיש אבא ואמא), די מהירים ולא הכי יקרים. לא שומעים עליהם כי יש להם אינטרס, אני מניח, שלא להתבלט יותר מדי ולגרום לחנויות בחו"ל להפסיק להתעלם מהשירות שהם מציעים (רבאק - מלא חבילות לאותה כתובת בניו-ג'רזי, שכוללת מספר מתחלף?). אני מאמין שגם בארץ הם שקטים בכדי שלא יתחילו לשאול יותר מדי שאלות ברשויות המס.

החסרון היחיד שמצאתי אצלם כרוך בתשלום מכס, מס וכו' - אתה נותן להם הרשאה לחייב עבורך והם מחייבים בכל עלות הנדרשת לשחרור החבילה. זה תמיד יצא לי יותר יקר (בעשרות אחוזים) ממה שחשבתי. כלומר, אחרי שביצעתי את כל החישובים לפי האתר שלהם, תמיד היו עלויות שוליות נוספות, שלא הייתי מודע אליהן. קח את זה בחשבון.
ישן 04-10-2007, 21:59
  shishio shishio אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.07.07

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
לסיכום, אני בכלל לא בטוח שזה משתלם להביא מחשב נייד מחו"ל - לפחות לא בפעם האחרונה שאני בדקתי מחירים - לך יצא חשבון אחר?

קודם כל באתר של HP ארה"ב נותנים לי "להרכיב" את המחשב בעצמי (כמה זכרון, מעבד, כרטיס מסך וכו'...) מה שלא נותנים בארץ ואתה תקוע על מודל אחד או שלושה...
שנית לאחר החישוב שיצא לי ב Mustop גם אחרי כל העלויות של המיסים המחשב זול יותר בלמעלה מ1000 ש"ח. כל הקטע של האחריות והמקלדת בעברית באמת מטרידים אבל זה עדיין נראה שווה לפי דעתי את זה בהתחשב בהפרש המחירים.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Rationalist
החסרון היחיד שמצאתי אצלם כרוך בתשלום מכס, מס וכו' - אתה נותן להם הרשאה לחייב עבורך והם מחייבים בכל עלות הנדרשת לשחרור החבילה. זה תמיד יצא לי יותר יקר (בעשרות אחוזים) ממה שחשבתי. כלומר, אחרי שביצעתי את כל החישובים לפי האתר שלהם, תמיד היו עלויות שוליות נוספות, שלא הייתי מודע אליהן. קח את זה בחשבון.

עשרות אחוזים???!!! זה הרבה כסף במיוחד שמדובר במשהו יקר כמו נייד...
איזה עלויות שוליות נוספות יש שהם לא מחשבים באתר?
אם זה יכול ליקר את כל העסק בהרבה אז אולי עדיף למצוא שירות אחר אם יש
אתה מכיר אולי משהו?
ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
דבר נוסף ולא קשור לשאלה שלך - אם אתה קונה HP, אני ממליץ באופן אישי לקנות רק את סדרת מותגי Compaq לשעבר (כלומר לא!!! את סדרת Pavilion, סדרת dv [אם אני זוכר נכון את שמה] וכדו' - רק איפה שיש compaq בשם)

אני דווקא מזמין pavilion dv6500t לפי הרכיבים שאני רוצה, מה רע ב pavilion?
compaq זה בכלל מחשב עסקי לא?
ישן 05-10-2007, 00:20
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי shishio שמתחילה ב "[QUOTE=שימי]לסיכום, אני בכלל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shishio
אני דווקא מזמין pavilion dv6500t לפי הרכיבים שאני רוצה, מה רע ב pavilion?
compaq זה בכלל מחשב עסקי לא?

ול"עסקי" אמורה להיות נטייה למכור מוצרים אמינים יותר, לא? זה אמור להיות "יקר ושווה את הכסף"...

לגבי "אי אפשר להרכיב מפרט של עצמך" - נשמע לי כמו שטות אחת גדולה שאני לא יודע מאיפה הבאת. אני את הניידים שלי מוצא באתר היצרן, מחליט על מפרט עם spec נתון ודורש את זה מהספק שלי, ומקבל.

אלא אם כן, כמובן, הספק שלך הוא "אתר אינטרנט שמוכר להמונים מוצר בודד בכמויות" ואז ברור שאתה לא יכול לצפות לקסטומיזציה...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:09

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר