לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-10-2007, 22:57
  רושוש:) רושוש:) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.06
נממאאאסס :(

טוב דיי הפעם שבאמת נמאס לי
נמאאס לי
להיות תקועה בבית כל יוםםם בגלל האבא המססרריח הזה שנשבר לי ממנו כבר,
שבזמן שכולם יוצאים אני זו שנשארת בחדר שכולם בבית ישנים ובוכה כמו מסכנה..
נמאס לי להיות שונה מכולם בקטע של מריבות עם ההורים על יציאות על שעות
אני פאקינגג בת 16
אני צריכה תאוויר שלי ואין לי אותו
אני לא יכולה לצאת כמו כולם עד מאוחר כי אז יהיה בלאגןן
לא יכולה לחזור מתי שבא לי
צריכה לשקר בזה שאני יושנת אצל חברה בשביל לצאת וגם זה בקוושי.....
ואיןן אל תגידו לי עכשיו ששיחה תעזור כי ל=א הבן אדם אטום לא שיחה ולא נעלים
לא משנה כמה אני יסביר וידבר אין לא תהיה פה הבנה!
אין לי מה לעשות ונשבר לי כבר
החיים בזזבל

מצטערת אבל היתי חיבת לפרוק

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-10-2007, 20:42
  pinielbaz pinielbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.03
בן אדם שלא נותנים לו את החופש שלו צריך לקחת אותו בכל מחיר
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "תחשוב על זה שזה יכול להגמר..."

גם אם זה בצעד קיצוני.
לפני כמה ימים היה פה אשכול דומה ולא כלכך אהבו את התשובה שלי,אבל בכל זאת זו דעתי.
גם לי היו מריבות ומחלוקות עם אבא שלי בענינים אחרים שאני לא אפרט אותם,שבמובן מסויים הוא לקח לי את החופש.ועד שלא עשיתי צעד קיצוני שגרם לפיצוץ ביננו לכמה ימים שהתבטא באי תקשורת ביננו והתעלמות מצדי כלפיו כמעט לגמרי הסיפור לא נגמר.כך הוא וכך כל אדם אחד שאטום בדעותיו יבין את מה שרוצים להסביר לו יפה והוא מסרב לקבל.
אני חייב להגיד שהעולם לא ורוד ולא כל דבר נפתר בשיחה.יש דברים שחיבים להגיע לקץ מסויים ופיצוץ וכך הענינים מתחילים להפתר.חנפנות,דיבורים ושכנועים לא תמיד עוזרים ולפעמים צריך לעשות פשוט מה שרוצים ולשים פס על השאר בשביל לקבל משהו שחשוב לך.
ולפותחת האשכול,בטח כבר הבנת מתחילת התגובה שלי את ההמצלה שלי אבל בכל זאת אני אגיד אותה באופן קצת יותר ברור.
אם שיחות דיבורים ושכנועים לא עוזרים שימי על אביך פס,עם כל הכבוד שהוא אבא שלך יש דברים שמגיעים לך גם אם הוא דואג לך,לא לתת לך לצאת זה לא נקרא לדאוג,זה נקרא בן אדם לא נורמלי.
כשתשימי עליו פס ותעשי מה שאת רוצה כבר לא יהיה לו כלכך הרבה מה לעשות,ואם הוא יגביל אותך בעוד דברים תפעלי באותו אופן,תעשי מה שבראש שלך בלי לשאול בכלל.

נערך לאחרונה ע"י pinielbaz בתאריך 05-10-2007 בשעה 20:47.
ישן 06-10-2007, 10:28
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ומה עם היא תלויה בו כספית? או משהו אחר
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי pinielbaz שמתחילה ב "בן אדם שלא נותנים לו את החופש שלו צריך לקחת אותו בכל מחיר"

תראה הצעד הקיצוני שלך יכול לעזור אבל באותה מידה יכול להזיק פי 2 אפשר אולי לחשוב על הצעד הזה כפתרון אחרון אחרי שהיא ניסתה את כל האפשרויות שהציעו פה ואולי עוד יציעו וגם אז זה תלוי, אם היא תלויה בו כספית כלומר הוא מקור ההכנסה שלה אז מה תעשה אז תגנוב ממנו?
כיוון שהוא אבא שלה וגם זה שנותן לה קורת גג ודואג לכל כלכלתה הוא גם זה שקובע ויכול להטיל סנקציות ולכן כדאי לדבר להגיון ולא לראות מי ישבר קודם כי לה זה יכאב יותר גם אם לא יזה יכאב מאוד נפשית בפנים היא כלפי חוץ תסבול יותר

ולכן הייתי מציע לך להתאזר בסבלנות קודם כל ומעבר לזה
1. לדבר עם האמא
2. להראות שאת תלמידה טובה וזה שתצאי לא יגרום לציון לרדת
3. לעזור בבית ועם האחים והאחיות עם יש
4. להזמין חברות אלייך לבלות איתם

ולבסוף גם אם כל אלו לא יעזרו עדיין אני הייתי בוחר בלנסות לעקוף ולתחמן את המערכת מאשר ללכת נגדה, כמובן שאי אפשר לתחמן את המערכת (במקרה זה אביה) כל הזמן אבל כשכן מתחמנים להנות מיציאה החוצה שאמור לתת חמצן לשאר הזמן במצור

בהצלחה ומקווה שדברים ישתנו

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:07

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר