לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-10-2007, 12:21
צלמית המשתמש של ~ים~ כחול עמוק
  משתמשת נקבה ~ים~ כחול עמוק ~ים~ כחול עמוק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל ~ים~ כחול עמוק
מה זה לאהוד קבוצה?

כפי שאתם כבר יודעים קוראים לי ים, בת 17 מהצפון,
אני מגדירה את עצמי אוהדת כדורגל,
אוהדת מכבי חיפה
ובכלל מטורפת על כדורגל אירופאי,
אני גם משחקת כדורגל ובאמת שזה חלק דומיננטי מאוד מחיי.

ראיתי לפני כשנה את הסרט "אהבה מליגה אחרת" [מומלץ!]
וזה גרם לי לשנות לגמרי את נקודת המבט שלי על הכל.
אם אני אוהדת קבוצה..
מה בעצם אני אוהדת?
הרי לשחקנים זאת בסך הכל עבודה, אם הם מקבלים כסף טוב בקבוצה אחרת הם עוברים, כמו שאנחנו נעבוד בבייבי סיטר ויציע לנו במשפחה אחרת יותר כסף ישר נעבור בלי לחשוב...

הסרט נתן לי אופציה לחשוב שניה מה הקבוצה מחזירה לי, האם באמת מפריע לקבוצה שלא אהיה במשחק אחד?
האם אני כלכך חשובה להם?
והאם ההקרבה שלי למענה שווה משהו??

הנה עכשיו, קייסי החליט לפרוש,
אותי זה לא הכי שובר כי לא אהבתי אותו עד דמעות אבל יש אנשים שזה פשוט שובר אותם שהוא מפסיק לשחק! למרות שהוא כבר זקן!
וסתם ככה הוא קם ועוזב את הקבוצה ששיחק בה כל כך הרבה זמן ויש לו כל כך הרבה אוהדים..
http://one.co.il/cat/articles/artic...x?id=99878&bz=1
ואנחנו נשארים שבורים אבל הוא ממשיך בחיים שלו,

מה זה לאהוד קבוצה?
מה בעצם אוהדים?
את הסמל?
השחקנים משתנים,
המאמנים משתנים,
מה בעצם אוהדים?

אני חושבת שאני "מורעלת" כדורגל מדי כדי לספר איזה כייף במשחקים ואת ההתרגשויות הקטנות האלו במשחקים(כמו הפרסומת של פלאפון שהייתה פעם: לך תסביר איך הילד הגיע הביתה רטוב וכל זה..-מרגשת מאוד)
מי שאוהב כדורגל והולך למשחקים לא יכול לסביר לאחרים איזה פאקינג כייף במגרש והאווירה והאולטראס וההתרגשות והמתח אבל תכלס
מה לעזאזל אנחנו אוהדים???

*נאמר תוך כדי הסתכלות במנוי וחשיבה על המשחק מחר.*

חזרה לפורום
ישן 05-10-2007, 15:36
צלמית המשתמש של yoav556
  yoav556 yoav556 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ~ים~ כחול עמוק שמתחילה ב "מה זה לאהוד קבוצה?"

אממ זה מורכב.

למה אני אוהד בית"ר?
כי ככה חינכו אותי,נולדתי בירושלים מגיל צעיר מאוד לקחו אותי למשחקים יש לי מנוי כבר כמה שנים טובות ברציפות
אני נוסע כל שבועיים שלוש שעות לירושלים לראות את הקבוצה שלי.

האם לשחקנים חסר אותנו? איזה שאלה זאת בכלל
אין קבוצה בלי אוהדים אין קבוצה בלי מי שידחוף אותם ויעודד אותם

אוהד של קבוצה אוהד את הסמל במקרה שלי,מנורה,מסמלת בשבילי הרבה דברים

האם ההקרבה שלך שווה משהו?
ברור,את יודעת כמה היה לי טוב מחזור 31 שנה שעברה בבלומפילד,בוינטר ברדיוס..השחקנים באו אלינו,אל האוהדים
דבר ראשון והודו לנו..כי חלק גדול מאליפות שייך לאוהדים..

אני אוהד כל שחקן שיש לו מנורה על החולצה..גם אם הוא בא בשביל כסף..

אני אוהד את בית"ר את המנורה וזה לעולם לא ישתנה גם אם לא יודע מה יקרה..

חזרה לפורום
ישן 05-10-2007, 16:21
צלמית המשתמש של כחול משוגע
  כחול משוגע כחול משוגע אינו מחובר  
מנהל פורום ספורט

חבר מתאריך: 09.04.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ~ים~ כחול עמוק שמתחילה ב "מה זה לאהוד קבוצה?"

מה זה לאהוד? לאהוד זה לחיות את הקבוצה שלך
לדעת מה קורה בה בכל שעה ביום
ללכת למשחקים לא כי הקבוצה שלך היא קבוצת צמרת אלא כי אתה אוהב אותה לא משנה מה יקרה
זה לבוא לשעתיים למגרש ולתת את הנשמה שלך בצפייה שגם השחקנים ייתנו את הנשמה שלהם
למה אני אוהד את הפועל פ"ת ? כי המשפחה שלי אהדה אותם תמיד
בפ"ת הייתה פעם רק קבוצה אחת ( ועדיין יש רק קבוצה אחת ) ולא היה כמעט סיכוי שמי שיאהב כדורגל בעיר לא יאהד הפועל
וכן אני אוהד שחקנים בגלל שהם משחקים בשביל הסמל אבל ברור שאתה יודע שיש שחקן שאוהד את הקבוצה ונותן את הנשמה בשביל האוהדים אז זה מוסיף ואתה תאהב אותו יותר
ואין פה ספק בכלל שהאוהדים עוזרים לקבוצה ואי אפשר בלעדיהם
האוהדים זה השחקן ה12 הדבר הזה שדוחף את הקבוצה ברגעים קשים שמדרבן את השחקנים ברגעים חשובים , הדבר שהולך איתם לכל מקום שיש רק בגלל שהם משחקים עם הסמל על החולצה , רק בגלל שהם חלק מהדבר הזה שנקרא הפועל פ"ת גם אם הם מביישים את הסמל הם עדיין שחקנים והם אלה שנותנים לאוהדים את הרגעים השמחים עם הקבוצה וגם העצובים
להיות אוהד זה משהו שאי אפשר להסביר במילים רק מי שבאמת אוהד קבוצה והולך איתה באש ובמים לא משנה מה המצב בטבלה או מה המזג האויר יבין את זה
להיות במשחק בגשם שוטף אבל לצאת מנצח זה שווה הכל
להיות אוהד זה אחד שמוכן ללכת למשחק בכל מצב גם אם זה ללכת בגשם כבד ולחזור חולה הביתה

נערך לאחרונה ע"י כחול משוגע בתאריך 05-10-2007 בשעה 16:25.
חזרה לפורום
ישן 05-10-2007, 20:18
צלמית המשתמש של 4l0n
  משתמש זכר 4l0n 4l0n אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.05

*סדר הכתיבה יכול להיות לא הגיוני בגלל שהוא לפי סדר השאלות שלך*
אי אפשר להסביר אהדה בגלל שזה רגש. תנסי להסביר לאנשים והם פשוט לא יבינו אלא אם כן הם אוהדים בעצמם.
בדיוק לפני כמה ימים חבר שאל אותי את אותה השאלה. הוא שאל "מה בכלל אתה אוהד? למה אתה "משתחווה" (עם הצעיף) לשחקנים? אפשר לחשוב - זאת כולה קבוצת כדורגל".
וכאן בדיוק העניין - בחשיבה. כמו שאמרת, הכדורגל תופס חלק נכבד בחיים שלנו אז אנחנו מתייחסים אל הקבוצה כאל דבר כל כך חשוב.

אבל מה בעצם אנחנו אוהדים? את הארגון עצמו, את הקבוצה עצמה, במקרה שלך ושלי - את מכבי חיפה.
וכשאנחנו אוהדים את הקבוצה עצמה, אנחנו אוהדים את כל מה שקשור בה: את הסמל, את השחקנים, הצוות המקצועי, המגרש, פעילויות הקבוצה מחוץ למגרש וכו'.
השחקנים משתנים, המאמנים משתנים, אז אנחנו נאהד את אלו שבהווה כי הם אלו שכרגע חלק מהמועדון (כמובן שעכשיו זה מקרה יוצא דופן שקהל חיפה רוצה שרוני לוי יפוטר/יתפטר, כביכול לטובת מכבי חיפה - שאותה בעצם אנחנו אוהדים).
שחקן יילך לאיפה שמציעים לו יותר כסף, נכון. וזה לגיטימי לחלוטין. השחקנים הם בסה"כ בני אדם שחושבים גם על עצמם ועל העתיד שלאחר הכדורגל. הם יעברו קבוצה, ואנחנו כבר לא נאהד אותם וניטור להם טינה, למה? כי הם כבר לא משחקים עבור הקבוצה שאנחנו אוהדים.
לשחקנים אכפת מהקהל בכללי, כקהל, ולא מכל אדם בודד. הקהל דוחף ונותן מוטיבציה לשחקנים לתת עוד קצת ממה שהם יכולים, להעיר אותם כשצריך. אז אם לא תבואי למשחק אחד הקהל יישאר אותו דבר, את זאתי ש"תפסידי". אבל כמו שקרטמן אמר, אם את ועוד אחד ועוד שניים ועוד אחת לא תבואו, זה כבר יהיה אחר. יש הבדל בין אצטדיון מלא טירוף (בלומפילד שנה שעברה בגביע אופ"א) לבין אצטדיון כמעט ריק מאוהדים (רוב משחקי הבית שנה שעברה).
אם ההקרבה שלך שווה משהו? את זה את תחליטי..
לגבי קייסי, עצוב לנו שהוא פורש, בגלל שהוא שיחק בקבוצה שלנו ועזר לה. בגלל זה אנחנו מוקירים אותו. וזה הכל. יש כאלה שהתחברו אליו יותר וכאלו שפחות , כמוך. אנחנו לא נישאר שבורים בגללו, הקבוצה מתקדמת הלאה ואנחנו איתה.

ודבר אחרון - מחר ניצחון.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:35

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר