לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-10-2007, 18:45
  iron man iron man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.07
טוב אני אגיד לך...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי eksdii שמתחילה ב "זה עדיין נראה לי שטויות מה שאתה אומר"

קודם כל (תעריך את המצב) יכול להיות שקצין התנדבר לעזור לכם או איש עם ידע.. לא חשוב מאיפה הידע אך חשוב שיהיה עם ידע אמין שיעזור באמת.........האם חשבת לעצמך למה גיבוש שייטת 4 ימים ומטכ"ל 6 למה?.. אני אגיד לך גיבוש שייטת 4 ימים נעשה כי יש חול. ואם יש חול אז ריצה או כל פעילות פיזית היא קשה יותר משאר הגיבושים אז הם משווים ש4 ימים גיבוש על חול ו6 זה שווה את אותה פעילות...אבל למה השייטת יותר קשה?.. כי המסלול כולו על החול והים שזמן ההכשרה שנה וחצי כמו המטכ"לסטים... אז השייטת עושה פעילות אנטנסיבית מאוד משמעותית.. בגלל זה קוראים לשייטים סוסים...ואחי הבחור שאל כדי שנעזור לו ולא לראות וויכוח טיפשי בין שנינו אז אם יש לך מידע אמין או עיצה שבאמת תעזור לבחור תגיד .. ובלי תגובות שתיראה איתם משהו(גדול) אוקיי עם כל הכבוד.. תודה

נערך לאחרונה ע"י iron man בתאריך 05-10-2007 בשעה 18:49.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-10-2007, 21:11
  גיא. גיא. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.07
לא מבין איך אתה יכול להגיד לי את זה אחרי שאתה אומר דברים כאלה:
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי iron man שמתחילה ב "מה הקשר וישר קופץ למשהו אחר כדי להראות לנו שאתה מבין אחי זה לא עובד ככה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי iron man
קודם כל (תעריך את המצב) יכול להיות שקצין התנדבר לעזור לכם או איש עם ידע.. לא חשוב מאיפה הידע אך חשוב שיהיה עם ידע אמין שיעזור באמת.........האם חשבת לעצמך למה גיבוש שייטת 4 ימים ומטכ"ל 6 למה?.. אני אגיד לך גיבוש שייטת 4 ימים נעשה כי יש חול. ואם יש חול אז ריצה או כל פעילות פיזית היא קשה יותר משאר הגיבושים אז הם משווים ש4 ימים גיבוש על חול ו6 זה שווה את אותה פעילות...אבל למה השייטת יותר קשה?.. כי המסלול כולו על החול והים שזמן ההכשרה שנה וחצי כמו המטכ"לסטים... אז השייטת עושה פעילות אנטנסיבית מאוד משמעותית.. בגלל זה קוראים לשייטים סוסים...ואחי הבחור שאל כדי שנעזור לו ולא לראות וויכוח טיפשי בין שנינו אז אם יש לך מידע אמין או עיצה שבאמת תעזור לבחור תגיד .. ובלי תגובות שתיראה איתם משהו(גדול) אוקיי עם כל הכבוד.. תודה

אבל בסדר, לא משנה.
ישן 07-10-2007, 16:16
  zxccxz zxccxz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.07
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי מת להיות בסיירת מטכל שמתחילה ב "לא הבנתי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מת להיות בסיירת מטכל
1.למה לא כדאי לי לעשות בשביל יחידה בצבא שאני חושב שזה דבר שימנע ממני להגיע אליה(חוץ מזה גם ככה אני לא סובל להרכיב משקפים ותכננתי לעשות ניתוח מתישהו)

2.לא הבנתי למה לא לשאול בפורום

3.מה זה מר"י

1.אני לא חושב שכדאי לך להתסכן בניתוח כל כך מסוכן בשביל יחידה בצבא אבל אם ההיתי במצבך אני ההיתי עושה ניתוח - שוב אני חושב שלא כדאי אבל אני כן ההיתי עושה .
אם אתה רוצה לעשות ומוכן אז סבבה אבל תעשה לי טובה תבדוק טוב טוב איפה אתה עושה אותו.
ודרך אגב אני מכיר מישהו שהיה במצבך והוא עשה ניתוח והוא רואה יותר טוב מ 6/6 והוא לוחם בסיירת צנחנים והוא מאושר זה פשוט שינה לו את החיים !

2.כי אנשים פה לא רופאים של היחידות.גם אני שואל פה שאלות רפואיות אבל אף אחד לא יכול לתת תשובה מדויקת. אתה צריך לשאול את הרופאים של היחידה וכמ שאתה אמרת יש חריגים.

3.מר''י - מכון לרפואה ימית - במידה ותעבור גיבוש שייטת עושים לך שם בדיקות מקיפות מאוד ויגלו שעשית ניתוח.

בקיצור אם אתה רוצה שייטת תבדוק עם הרופאים במר''י אם אפשר להתקבל אחריי ניתוח.
לטיס אפשר להתקבל.ותבדוק גם לעוד יחידות .

שיהיה לך בהצלחה !!!!!!!!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:42

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר