לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-02-2005, 12:04
  נרויאיר נרויאיר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.04
ההפגנות בלבנון של החיזבאללה בדיוק כמו שהיו ב67 במצריים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סבוראי שמתחילה ב "ראיתם את הברברים בלבנון"

ב67 היו בדיוק הפגנות כאלה בקהיר. ואנחנו השמאלנים, לא רק שלא חירבנו במכנסיים, נלחמנו במלחמת ששת הימים עם התוצאות הידועות., היום אנחנו מודאגים יותר מ"הימניים" שמחרבנים במכנסיים, ושזרקו מיליארדים לשטחים. הימנים הגיבורים שמתנגדים להפרדה וגדר הפרדה ואח"כ פתאום אחרי אלפי הרוגים ופצועים מחרבנים במכנסיים ומפנים יותר ממה שאנחנו השמאלניים היינו מפנים (למשל למה מפנים את כדים וישובי צפון השומרון??).
אנחנו השמאלניים גם לא מפחדים מחרדים ומפאנטים. אנחנו כן מפחדים מהטמטום שלא ישטתלט עלינו. במיוחד הטמטום של אלה שקוראים לעצמם ימין (ימינה מהעבודה -כי הליכוד הלך שמאלה לעבודה) . היות ואתה אף פעם לא תהיה מספיק חכם להבין את הטפשות שלך ( תרגע - לא רק אתה- כל אחד). כדאי שתקשיב טוב. הליכוד הקים בהסכם השלום עם מצרים מדינה פלסתינאית. במקום להחזיר את הרצועה (אפילו חד צדדית) למצרים. אם הם היו מספיק חכמים לא לוותר ולהשאיר את הפלסתינאים ועוד להצהיר בהכרת זכויותיהם והתחייב להם לאוטונומיה, היו נחסך מאבק שלם עם הפלסתינאים (לבנון ומעשי טרור נוספים).
דרך אגב כשאתה אומר שמאלנים אתה בוודאי מתכוון לשרון ולליכוד נכון? או שאתה סתם למדת מחכמי ציון ששמאלני זה מילת גידוף. גידוף יותר גדול זה ימני.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-02-2005, 00:47
  סבוראי סבוראי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.02.05
בקיצור אתם השמאלנים
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי נרויאיר שמתחילה ב "ההפגנות בלבנון של החיזבאללה בדיוק כמו שהיו ב67 במצריים"

רואים ביהודים ימניים ודתיים אוייבים ובמחבלים הפלשתינים ידידים שצריך לתת להם מדינה.
כפי שאמרתי אתה רק מחזק אצלי את התחושה שלי שכל מה שכתבתי נכון.

למה אתה חושב שהכיבוש של 48 הוא חוקי ולעומתו הכיבוש של 67 אינו חוקי?
מי אמר לך ש/אחרי שתהייה להם מדינה הם לא ירצו להמשיך ולקבל את הישובים שלהם שנכבשו ב48 בחזרה?
ומי ילחם בהם? אתם? ומה איתנו אלה שיושבים במרכז הארץ?
אני למשל לא אלחם בעבור לוד יפו נצרת ושאר הישובים הערבים שנכבשו ב48.
אני שגר במרכז הארץ על אדמה פרטית שנקנתה כחוק מערבים שמכרו אותה ברצון אתמוך בפינוי כל יהודי שגר על אדמה שנכבשה בכוח עיי צה"ל במלחמת השיחרור.
מה חשבת שאני אשלח את הילדים שלי להלחם ולמות עבור התחת שלך שגר במרכז הארץ?
הצחקת אותי.
ישן 21-02-2005, 15:12
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אני מודאג מהברברים שלנו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סבוראי שמתחילה ב "ראיתם את הברברים בלבנון"

אבל בשום פנים ואופן איננו מפחדים מהם. מדינת ישראל תהיה שרירה וקיימת גם אם הם ישארו במדינה הפלסטינאית האהובה עליהם - נראה אם יעזו לעשות כך.

הרי בסתר לבם הם מאושרים מהחלטת הממשלה הנדיבה לפנות אותם יחד עם פנוי חיילי צה"ל מהשטחים הכבושים. אל "תשחק" לי את הגיבור.

נכון שעד כה ממשלות ישראל פחדו מהמתנחלים ההזויים ונגררו אחרי חלומותיהם המזוייפים. הן וויתרו על ההומניזם לגבי הפלסטינאים והקימו התנחלויות, שדחקו אותם לשוליים, כדי להזין את המפלצת המשיחית כדי לקנות שקט מדומה. אבל שום דבר לא ירגיעה אותה ולא יספק את מאוויה.

ה"גרעין הקשה" של המתנחלים הפכו לסרטן המחלחל בגוף המדינה והעיקשות שלו רק תביא לריב ומדון, שיפגע בעוצמתנו, לשמחת שכנינו.

מדינת ישראל התגברה על מצבים קשים ואין ספק שתתגבר גם על המצב הזה. הפסד למאבק זה הוא המרשם לחיסולה של מדינת ישראל ולזאת לא ניתן ידינו.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:44

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר