לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-10-2007, 21:26
  eran_h eran_h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.07
בוחן תנועה.

אתמול בלילה עברתי מקרה לא נעים.
ישבנו כמה חברים באיזה גן עד שהגיעה ניידת משטרה שביקשה שנתפנה, בלי לעשות בעיות נכנסו למכוניות.
אני חניתי במקביל למדרכה צמוד למכונית שלפני עם קצת רווח מהמכונית שמאחורי.
התנעתי את המכונית וכדי לצאת התחלתי לנסוע ברוורס. מסתבר שחבר שלי החליט לעשות צחוקים ואחרי שבדקתי שאני יכול לקחת רוורס הוא נצמד לאחורה של המכונית שלי (כאילו דוחף אותה קדימה בזמן שאני עושה רוורס).
פתאום אני שומע דפיקות וצעקות. מסתבר שהצמדתי אותו למכונית שהייתה מאחורי והוא חטף מכה רצינית ברגל (שלמזלנו בסוף התברר שזה לא שבר או משהו).
הוא קיבל מכה רצינית וסבל מכאבים והניידת שפינתה אותנו עוד עמדה שם קראנו להם והם קראו לאמבולנס ולשוטר תנועה שרשם דו"ח עם כל מה שקרה ונתן לי זימון לבוחן תנועה ביום שני.
נסעתי אחר כך לבית חולים עם הילד ועם ההורים שלו לראות שהכל בסדר וההורים יצאו ממש בסדר והרגיעו אותי ואמרו שהם מבינים שזאת תאונה ואם צריך להעיד או משהו לטובתי הם יעשו את זה בלי בעיה כי בסך הכל אנחנו מכירים מכיתה א'.
השאלה שלי היא מה זה בעצם בוחן תנועה? מה הוא יכול לעשות לי?
מה לדעתכם העונש שאני יקבל?
*יש לציין שאני אומר תודה שהנזק לא היה יותר חמור ולא הסתיים בשבירת רגל או גבס וזה הדבר הכי חשוב בכל המקרה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-10-2007, 21:36
  spring2005 spring2005 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eran_h שמתחילה ב "בוחן תנועה."

אני במקומך הייתי תופס עכשיו אלת בייסבול והולך ושובר לחבר שלך את אותה הרגל שהוא נפצע בה בתאונה.

ולמה זה?
זה כי הוא עושה צחוק מדברים רציניים.
הוא היה יכול להמחץ בין 2 הרכבים ואתה לא הייתי מרגיש איפלו.

אני מאמין שאתה תקבל עונש כלשהו מבוחן התנועה (קנס/שלילה)- על זה שאתה מרחף תוך כדי נהיגה..
*לא משנה לאיזה כיוון אתה נוסע, קדימה או אחורה- מבטך חייב ללוות את כיוון הנסיעה/היעד הרצוי.
נכון שלא מלמדים זאת בשיעורי נהיגה כי מלמדים אותך רוורס באמצעות מראות- אבל מכאן הטעויות לדעתי. ומכאן נגרמה התאונה המיותרת הזאת.

יכלת למנוע את כל הסבטוחה הזאת אם רק חבר שלך היה פונה לביה"ח עצמאית והיה אומר שנפל.
כך היה נחסך ממך וממנו בעיות בהמשך.

תיגש מחרותיים לבוחן התנועה, עם הרישיון. אם לא הגשת עדות לגבי התאונה אז אתה תגיש אצלו עדות.
ספר לו על מה שקרה בידיוק איך קרה.

וסה"כ- שיהיה בהצלחה.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=12%2F03%2F2007&end_date=08%2F02%2F2010&-=.jpg]

ישן 06-10-2007, 22:12
  משתמש זכר yakir1111 מנהל yakir1111 אינו מחובר  
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

חבר מתאריך: 08.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eran_h שמתחילה ב "בוחן תנועה."

לא הבנתי מי קיבל את המכה ואיך הוא הצמיד את הרכב הוא היה מחוץ לרכב והרכב שלו היה צמוד לרכב שלך?

מה שאתה חייב לעשות זה לפנות בדחיפות לתחנת משטרה לדווח את כל פרטי האירוע בדיוק מה שקרה.
יכולים להאשים אותך בדברים שלא עשית אז תדווח את האירוע בתחנת משטרה (אל תיבהל )
זה מה שצריך לעשות קודם.
אחר כך לפנות לביטוח וגם לדווח.
יכול להיות שהבנאדם קיבל מכה ברגל ולא קרה לו עכשיו כלום אבל בעוד כמה שנים יכול לצוץ לו איזה בעיה ברגל שקשורה לתאונה אז לכן לדווח גם לביטוח.

אם החבר שלך יודה במה שהוא עשה סביר להניח ששניכם תיצאו בזול ולא יעשו לכם כלום.
הכי חשוב אל תנסה לשנות את האירוע תדווח בדיוק מה שקרה.
יקיר
ישן 06-10-2007, 22:19
  eran_h eran_h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.07
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי yakir1111 שמתחילה ב "לא הבנתי מי קיבל את המכה ואיך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי yakir1111
לא הבנתי מי קיבל את המכה ואיך הוא הצמיד את הרכב הוא היה מחוץ לרכב והרכב שלו היה צמוד לרכב שלך?

מה שאתה חייב לעשות זה לפנות בדחיפות לתחנת משטרה לדווח את כל פרטי האירוע בדיוק מה שקרה.
יכולים להאשים אותך בדברים שלא עשית אז תדווח את האירוע בתחנת משטרה (אל תיבהל )
זה מה שצריך לעשות קודם.
אחר כך לפנות לביטוח וגם לדווח.
יכול להיות שהבנאדם קיבל מכה ברגל ולא קרה לו עכשיו כלום אבל בעוד כמה שנים יכול לצוץ לו איזה בעיה ברגל שקשורה לתאונה אז לכן לדווח גם לביטוח.

אם החבר שלך יודה במה שהוא עשה סביר להניח ששניכם תיצאו בזול ולא יעשו לכם כלום.
הכי חשוב אל תנסה לשנות את האירוע תדווח בדיוק מה שקרה.
יקיר

בקשר לתאונה- אני יעשה את זה קצר והכי מובן היה רווח קטן ביני לבין המכונית שמאחורי והתחלתי רוורס וחבר שלי בא מאחורי האוטו שלי בזמן שאני עושה רוורס והרגל שלו נתקע בין הרכב שלי לבין הרכב שהיה מאחורי, הוא יצא בסוף ללא נזק רציני תודה לאל.
כמו שהסברתי הייתה ניידת של משמר אזרחי ממול שהזמינה שוטר תנועה ואמבולנס.
השוטר תנועה רשם את כל פרטי האירוע וגם הוסיף לטובתי בדו"ח שהרחוב חשוך כדי לא "לדפוק אותי" במילים שלו, וכל הזמן הרגיע אותי ואמר שלא ניראה לו שישללו לי את הרישיון.
יש לדעתכם סיכוי שזה יסתיים רק באזהרה?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:36

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר