לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-10-2007, 09:16
צלמית המשתמש של "ר"
  "ר" "ר" אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.07
טיפ מתוק למשתמשי מקסתון 2 מתוקים ;)

(דקה לפני שאני קורס לישון איזה 5 שעות...)

הרי לכם הטיפ שיעשה לכם את השבוע! פתרון (זמני) אך עובד (לפחות אצלי) להחלפת השפה ב-M2 ללא הצורך ב-alt-double-shift מעצבן. עובד טוב.........

http://forum.maxthon.com/index.php?showtopic=68450

אצלי השינוי ביקש ריבוט ונתתי לו מבלי להסס.

איך אצלכם גם עובד יפה?

עכשיו רק נשאלת השאלה אם יש לשינוי הזה גם השלכות שליליות שרק בעתיד נשים לב אליהם. נראה כבר.

לילה טוף

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-10-2007, 03:08
צלמית המשתמש של "ר"
  "ר" "ר" אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "אז תן לו לפחות צל"ש בלבד. או מומחה בלבד..."

> אז עכשיו מקסטון 2 נחשב יותר טוב ממקסטון הקלאסי? או שיש עוד דברים שבגללם כדאי לי לא לעבור למקסטון 2 ולהיות עם 1.6 (משהו כזה)?

רק אם אתה חייב טולבאר מסוים שעובד ב-1.6 אך לא 2 (ואין לו מקבילה ב-plugin מספיק איכותית לטעמך) אז כדאי להישאר עם מקסתון ישן. מקסתון 2 ממש ממש ממש כייפי לעבוד איתו (ביומיים שימוש אינטנסיבי שלי איתו).

> דבר מוזר קרה לי. עוד לא עשיתי את הדבר הזה שאמרת אבל אני כבר אוטומטי יכול להחליף שפה ב-ALT+SHIFT בלי בעיה. ובדקתי שה"Extend support of advanced text services to all programs" לא מסומן ועדיין זה עובד בלי בעיות. יודעים למה זה?

או מחשב הרבה יותר מהיר/איטי מהמחשב הממוצע, או שיש עליו גרסה שונה של ווינדוס מאשר זאת שעושה בעיות, או שאין לה את כל העדכונים שאולי אחד מהם יוצר את הבעיה, או שמשהו בהגדרת שפות שונה, או אולי מהירות תגובה/הקלדה חוזרת של אות (כשמשאירים אצבע לחוצה על אות כלשהי) שונה מאצלנו (איטי יותר?) או שיש איזה דרייבר מיוחד למקלדת, או אלף ואחד סיבות אפשריות.

אני שמתי לב שכשהבעיה קרתה, אז אפשר היה להבחין הרבה פעמים איך כיוון הכתיבה משתנה מהר פעמיים (הצ'ופצ'יק שבסמן למעלה משתנה מהר פעמיים במקום פעם אחת), כאילו משהו שם מזהה כאילו מישהו לחץ על החלפת השפה פעמיים (ולא אפס פעם כמו שאפשר לחשוב בגלל שאין שינוי בשפה מבחינה פרקטית).

ישן 10-10-2007, 04:16
צלמית המשתמש של "ר"
  "ר" "ר" אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי B-Rabbit שמתחילה ב "מוזר, אצלי החלפת השפה עבדה..."

מקסתון 2? המחשב שלך כותב שתי שפות או יותר? XP Pro או משהו אחר? מקלדת רגילה או דורשת דרייבר? כשאתה משאיר את האצבע לחוצה על מקש כלשהו לחמש שניות בדיוק, כמה אותיות מוקלדות? אצלי.. המממ

רררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר רררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר רררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר ר

כ-152 או 30 אותיות בשנייה.

איך אצל שניכם? (אלה שאין להם את הבעיה)

סתם בשביל הסקרנות הטבעית שלי ושל זיו

ישן 06-09-2009, 06:44
צלמית המשתמש של "ר"
  "ר" "ר" אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי דוררון שמתחילה ב "גם אני מקסתון 2"

אין יותר בעיה להחליף שפה בגרסאות 2.5.5 והלאה, ממה ששמתי לב וממה שמדווח בפורום של מקסתון. והפתרון שהצעתי בזמנו היה תקף רק ל-XP. על ויסטה ו-Win7 לא היה כזה מעקף ולכן לא היתה שום דרך להחליף שפה לאיזה 3 חודשים של גרסאות חדשות שיצאו עם הבאג הזה (שנעלם לכמה חודשים וחזר) עד לא מזמן. הייתי מבין המתלוננים קשות על העניין המעצבן ובסוף באה הגאולה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:19

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר