לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-10-2007, 10:36
  SPACE JAM SPACE JAM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.07
קרבי או לא קרבי- זאת השאלה

אוקי תראו, זאת לא עוד שאלה בקשר לאני מתלבט אם להיות קרבי או לא, זה קצת שונה.

ברור לי מאד החשיבות של הצבא שלנו וכמה שצריך צבא חזק ואנשים שילכו לקרבי. מאד הייתי רוצה ללכת לקרבי, אך יש לי בעייה אחת שלצערי מקשה עלי מאד ואני לא יודע איך להפטר ממנה.
אני לא מפחד שיתזזו אותי, לא מפחד להתאמץ, גם לא מפחד למות, פשוט הבעייה היא שאני ילד של בית
אבל בהגזמות. אני בן יחיד, אין לי אחים וזה מוסיף עוד קושי, שאני מרגיש שאם אני הולך לקרבי אני משאיר
את ההורים שלי לבד. אני מאד קשור להורים שלי. ההורים שלי מאד לא רוצים שאהיה בקרבי אבל הם הבהירו לי שזאת החלטה שלי והם לא יעמדו בדרכי.
אם אני כמה ימים מחוץ לבית אני פשוט יכול להשתגע, אני מקבל באסה ודיכאון. אני מפחד שאם אני אלך לצבא אני פשוט אקבל שם דיכאון ואני כל המן אחשוב רק על הבית ואז ממילא השירות שלי יהיה פחות טוב, כשכל הזמן אתמקד רק באיך להוציא גימלים וכ'ו.
ברור לי שיהיו כאלה שיגידו, מה אנחנו לא רוצים להיות בבית? מה אתה שונה מאיתנו?
אבל אני רואה שגם בקרב החברים שלי כשאנחנו הולכים לטיולים ומסעות של כמה ימים ברור שנהנים והכל אבל אני רוצה כבר להיות בבית עם ההורים והם לא מפריע להם. סימן שהבעיה שלי זה לא משהו רגיל שכולם מרגישים, זה הרבה יותר מוקצן.

אני מאותר טיס. רציתי לדעת- אם אני אהיה שם אני לא ארצה כ"כ לחזור הביתה? כלומר בגלל ששם בטח יש יותר אינטנסיביות ופחות זמן שסתם משעמם ומשביז.

חשוב לי להבהיר שאם לא קרבי אז אני בכלל לא מעלה על דעתי להשתמט. אני יכול ללכת לעתודה ודברים כאלה.
לא יודע מה לעשות. מקווה שתעזרו לי. תודה מראש
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-10-2007, 19:23
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
למתלבט
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SPACE JAM שמתחילה ב "קרבי או לא קרבי- זאת השאלה"

ידידי, הבעיה מוכרת כיוון שגם אני הייתי ילד של בית. אני לא יודע אם הייתי "במצב חמור" כמו שלך אבל לא הייתי יוצא לטיולים מלבד טיולי כיתה וחייתי בחממה הבייתית.
בניגוד אלייך לי לא היתה כל כך ברירה כי יש לי עווד 2 אחיות גדולות (מישהו פעם טען שזה שאין לי אחים גם נחשב לבן יחיד כי אני הבן היחיד אך אין לי מושג אם זה נכון או לא) ולכן כשהתגייסתי למרות שאני כן רציתי להיות גובניק כי כל החברים שלי היו, חויבתי להיות בקרבי או יותר נכון הייתי צריך לבחור בין שריון תותחנים ונ"מ כמובן שבחרתי בנ"מ וכמו חייל עוד יותר ממוצע הגעתי לתותחנים

הפלוס הגדול לדעתי שבגללו אתה צריך לעשות זאת היא העצמאות שאתה מפתח והגדילה שלך שם, אני חושב שהחישול שעברתי בצבא היה כמו שאומרים priceless שם אתה באמת הופך מנער לגבר ומה שעוזר זה מלחמת הקיום כי אתה תפגוש את כל הסוגים שם

בקשר לזה שאתה לא יודע אם תחזיק מעמד או לא אני הייתי מציע ובייחוד אם זה נכון שאפשר לצאת מקרבי כיוון שאתה בן יחיד לנסות את זה ויותר מזה לא להשבר בנקודת שבר הראשונה שתגיע והיא תגיע, אלא להשתמש באופציה הזאת כברירה אחרונה וכשבאמת קלו כל הקיצים

שיהיה לך בהצלחה ונשמח לשמוע מה בחרת בסוף

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:23

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר