לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-10-2007, 12:07
  IKMM IKMM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.07
שלום....

שלום שמי אור אני מהרצליה אני מתאמן כבר שנה וקצת בקרב מגע מלא תחת הדרכתו של ישראל אמראן דאן 3

רציתי לספר לכם על מיקרה שקרה לי אתמול בבית ספר
תשמעו קיללתי איזה פוזואיסט אחד שמשחק אותה גנגסטר אז הו בא אלי אחרי בית והתחיל לדפוק לי פוזות למה קיללתי אותו, (ד"א אני מתאמן אולי רק שנה אבל אני אוהב את הקרב מגע וזה הפך אותי לחיה לשיכול לאכול כל אחד) אם הייתי רוצה להיכנס בו הייתי נכנס בו והוא סתם היה נפצע ואף הייתי גורם לו לנכות אז מה לא חבל בגלל קללה אז אמרתי לו "אל תבוא אלי בפוזות של ערס"והוא עם החברים שלו שתקו אמרתי לו אחר כך "לא ברמה שלי לריב איתך" ואחרי זה הפנתי לו תגב בלי לומר כלום הלכתי והוא נשאר להיתייבש עם חברים שלו.

אז למה חפרתי לכם עכשיו כי רציתי לחלוק איתכם את זה שלמרות שכמה שא"ל שאני עוסק בה אגרסיבית ושאני אישית אוהב אלימות החלתתי לפתור את זה בלי אלימות ולפי דעתי אומני לחימה צריכים לפתור סיכסוכים במילים ולא אלימות כי אפשר לומר שהם יותר "עליונים" מבן אדם רגיל וזו פשוט לא חוכמה לפתור את זה באלימות.

הייתי רוצה לדעת אם הייתם פועלים כמוני או/ו אתם תומכים בדעה שלי

נערך לאחרונה ע"י IKMM בתאריך 09-10-2007 בשעה 12:12.
חזרה לפורום
ישן 09-10-2007, 13:02
  NORE NORE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.06
אכן.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי IKMM שמתחילה ב "שלום...."

תומך,
יש 2 דרכים שאני פועל בהן בדר"כ תלוי במצב ולא יצא לי עד היום להיקלע לעסק ביש אז הן עובדות,
תלוי בסיטואציה אבל או שאני משחק אותה יותר פוזאיסט מהפוזאיסטים ועם בטחון מופרז
(הליכה עם ידיים לצדדים וכף היד החוצה כדי לבשר השטח שלי כתפיים לאחור ראש מסתכל קדימה וזריקת מבט/מבטים מהירים לכיוונם מה שמראה להם זלזול ראייה רחבה ואלמנטים נוספים)
או שאני מנסה להרגיע אבל אני דרוך תמיד למה יקרה אם
ואני תמיד מנסה להיות מעודכן עם מי אני נמצא בסיטואציה,
לפני מס' חודשים ישבתי עם חבר וידידותיו (לשעבר) ולפני שישבנו במקום שתינו מספיק כדי להשתכר,
שנינו הגענו לאזור די ב"סטלה" והוא וידידות שלו שמו "טראקים" והשתוללנו והיה ממש נחמד עד שהגיע העבריין הראשי של השכונה שלי ואולי של כל האזור, האיש שונא רעש בשכונה (אמן שישב בכלא) הוא בא וקרא לי לבוא רגע הצידה, כמובן שבאתי אבל הלכתי לאט וניסיתי להתאושש מה"סטלה" אני בא לכיוונו והוא שואל אותי "למה אתם עושים רעש בשעה כזאת, אתה רוצה שאני יחתוך את כולכם" אמרתי לו שאנחנו מצטערים ושזה לא יקרה שוב וניסיתי להיות מאוד רגוע כדי לא לעצבן אותו, הוא המשיך וחזר על המשפט אז הייתי חייב לנקוט עמדה אז אמרתי לו שאנחנו נלך ואני לא אחזור ואעשה איתם מה שעשינו הקיצר לא חיכיתי לתגובתו אמרתי סליחה והלכתי משם (מאוד מהר) למרות היותי מסוחרר הרגשתי ששכחתי את המפתחות והכסף שלי במקום אז חזרתי והפחדנים האחרים לא יכלו לעזור לי להרגיע אותו, הוא ראה אותי חוזר והתקרב אליי (פלוץ מסריח הייתי "מאוורר" אותו אם הוא היה פועל) הראתי לו את המפתחות והכסף וסימנתי לו סימן התנצלות והלכתי בחזרה לחברי, ורק שתבין עד כמה האנשים האלו נמושות היה באותו יום מכות בין השכונה שלי למקום אחר והוא לא הגיע,
איזה ילד בא אמר לנו לבוא למכות ואמרנו לו שילך יחפש וכמעט הבאנו לילד מכות כי ממש כאב הראש.

לפני כמה ימים ישבתי עם חברים אחרים שלי במקום וגם עם מוזקיה וראיתי בזווית אותו
רואה אותנו עוצר ועם הסלולרי ביד מהר נפרדתי מהם והוא הלך אחרי, נעלמתי לו
(אני בשכונה הרבה שנים לפניו ואני מכיר אותה ממש פרטים פרטים) אח"כ רציתי לחזור וראיתי אותו עם חברים שלו כש-2 סורקים את האזור וחשבתי לעצמי הם רק 10-15 אבל עם האנשים האלה אני לא יסתבך ובטח שלא עם החוק והסדר החברתי אז הגעתי לדירה בדרך שלי (ידע מובהק במבנה השכונה),
ישבתי לי מול המחשב בדירה ושמעתי זיקוקים (שמחת תורה) שמעתי ושמעתי ופתאום נשמעו קולות אחרים, יום למחרת גיליתי שהיו יריות והאיש שבסיפור אודותיו הם בסחר לא חוקי בנשק מהשטחים והוא מסוכסך עם אנשים אז החברה שלו והוא לא מצאו אותי אז הם כבר באו אז סגרו חשבון עם אחר וגם שמעתי בחוץ מאנשים שהיו מכות ושמעתי צעקה.

"ידע הוא כח" לפני שפועלים כדאי לדעת את השלכות החוק והשלכות של קטטות,
ופעלת נכון ואתה יכול להיות גאה בעצמך שנהגת בתבונה.

נערך לאחרונה ע"י NORE בתאריך 09-10-2007 בשעה 13:11.
חזרה לפורום
ישן 09-10-2007, 14:29
צלמית המשתמש של NMW
  NMW NMW אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי IKMM שמתחילה ב "שלום...."

לא תומך !
בכל אופן במקרא הטוב אני מאמין שאתה ילד צעיר !
במקרא אחר ברחוב כשתפנה למישהו את הגב ככה ופשוט תמשיך ללכת אתה תקבל כזאת בומבה מאחורה ששום אומניות לחימה כבר לא יעזרו בנידון ....
אפ פעם על תסתובב לאדם מול הפרצוף ....
גם אם זה נותן אפקט של "מגניב" .....
בכל אופן אני לא תומך בדיבורים משום שאולי אני ירצה לדבר....
אני לא יכול לדעת אם האדם השני גם באותו העינין כשתראה אדם שמתקרב אלייך בצורה אגרסיבית במטרה כל שהיי או שתברח וזה הכי מומלץ אתה לא חייב שיהיה לך שם טוב בגלל שאתה חזק אפשר פשוט למנוע המון בלאגן אם ותברח ...
אם ואין לך אופציה כזאת פשוט ישר לסיים את זה במכה בלי שום דיבורים ....

דוגמא למקרא שהיה לי :
אני וחבר שלי ישבנו בפארק היה השעה חמש בבוקר דיברנו על איסאי והסברתי לו על כמה דברים (=
מה שמגניב זה שבאותו היום ובאותה השעה יצא לי להוכיח לו שזה אכן עובד (=
בכל אופן כל אחד תפס כיוון התפצלנו ועוד לא הספקנו להיתרחק וראיתי איזה רוסי ממש בנוי וגדול !
הייתה לו גופיה שחורה וכובע שחור...
התברר לי מאוחר יותר שהוא הכניס כאפה לחבר שלי ...
והוא פשוט צעק סילבר את הצעקה של הסילבר שמעתי והסתובבתי וראיתי את אותו הרוסי מתקרב אליי..
ראיתי צעדים לא כל כך מאיימים מתקרבים אליי והייתי בטוח ברוב האחוזים שהוא לא רוצה לריב !
הוא התקרב ואמר אחי יש לך אש ?
עכשייו המילה אחי גרם לזה להשמע נחמד לחלוטין אמרתי לו לא !
הוא התקרב למזלי פתח בלוקיק דפוק !
וישר הכניס יד לכיס....
בישביל להוציא סכין...
כנראה והוא רצה לשדוד אותי ....
אני הצלחתי לזוז מהלו קיק וישר שתי אגרופים לפנים והשפריץ לו דם מהפה ועפו לו גם שיניים ...
הוא היה מחוסר הכרה ...
וישר אחרי זה כיוון שממש ליד יש תחנת משטרה ישרר אמרתי לחבר שלי לרוץ הבייתה וכך גם אני (=
מה שאני אומר פה זה שלמזלי הוא לא פתח בבוקס לפנים שלי !
כי אולי ובמקרא הייתי מצליח לזוז !
אבל רוב האחוזים לא הייתי זז וחוטף את הפיצוץ מה שהיה גורם לי להיות במצב דפוק ...
אני שמח שהאירוע התרחש כיוון שמאז למדתי איך להיות בכוננות להגנה אם הפנים פשוט משחק אותה כאילו אני מקלפ ציפורן תמיד או מגרד את האוזן !
ובכך הידיים לא יהיו למטה ויהיה לי סיכוי הרבה יותר טוב להיכנס להגנה (=

נערך לאחרונה ע"י NMW בתאריך 09-10-2007 בשעה 14:45.
חזרה לפורום
ישן 09-10-2007, 16:44
  NORE NORE אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי NMW שמתחילה ב "לא תומך ! בכל אופן במקרא..."

המשימה הושלמה,
תופס כשנמצאים מחוץ לטווח ההכרות אבל כשהאחד יכול לברר עליך פרטים או נמצא קרוב אליך אז הבעיה מתחילה כי פתאום יש חברים ולפעמים עשרות חברים שיבואו איתו וכשהוא ימצא את מבוקשו
הם לא כ"כ יחכו בדר"כ שגם יביאו להם חברים.
כשחייבים אז חייבים ובמקרה שלך חייבים כי מי שרוצה ללכת מכות
מניסיון לא מדבר הרבה ויותר פעמים לא מדבר בכלל
וגם אם רק נעשה מהלך מאיים רצוי לפעול.
אני מתאר לעצמי שממש לא נעים ששולפים לך סכין או אגרופן,
ולכן כן גם בסיפור שלך פעלת נכון,
אני לא הייתי גורם לו נזק בכוונה אבל כן גם אני מכה לפנים (מאוד יעיל),
הלקח החשוב שלמדת הוא כוננות,
בשיטה שבה אני לומד לומדים לחדד את החושים
והחידוד מגביר את האחוזים להצליח לפרש נכון את הסובב
אבל חושים מחודדים יכולים לעורר סכיזופרניה בגלל העוררות,
ולכן הכרחי לעבור את חידוד החושים בהדרכה מתאימה.

נוסף:
דיברתי עם המורה שלי והוא אמר שמבחינתו אפשרי לערוך אימון משותף,
השאר מושאר לטיפולך ואז ישאר רק לקבוע תאריך.

נערך לאחרונה ע"י NORE בתאריך 09-10-2007 בשעה 16:47.
חזרה לפורום
ישן 10-10-2007, 16:32
  NORE NORE אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי KENPO JITSO שמתחילה ב "אתה אומר שאתה מעדיף לפתור..."

אני לא לגמרי מסכים איתך ש"עבריין צעצוע" יותר מסוכן מעבריין במדינת ישראל,
לא הכרתי בארץ עבריינים ברמה,
ובעיקרון רוב רובם של העבריינים פה הם "עברייני צעצוע" ואתמול נודע לי שבסיפור שהקלדתי באשכול
האיש שנורה הוא אחד מהעבריינים בשכונה שלי
(לא אחד שמשחק אותה סגנון "עבריין צעצוע"),
וראיתי אתמול בשכונה חבר שלו מקרטע לפי הנראה הוא נפגע ברגל (סבירות לדקירה לפי ההליכה),
וההבדל ביניהם ל"עברייני צעצוע" הוא שהם אפילו אחרי שהם עברו את החוויה יש להם את האומץ (טיפשות) להישאר באזור ולחכות ליורים
(ונודע לי שהנורה בבית חולים),
אגב היום בסביבות 3 בבוקר שמעתי שוב קולות שנשמעו לי יריות (תגמול).

נערך לאחרונה ע"י NORE בתאריך 10-10-2007 בשעה 16:34.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:00

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר