לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-10-2007, 18:35
  -Judokan- -Judokan- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.07
עבודה גרפית ראשונה שלי | No Pain , No Gain

אהלן אנשים!
שמירביב בן 15 מנצרת עילית.

החלטתי להתחיל לעצב ב- PhotoShop ואני מקווה שתתחשבו בכך שאני מתחיל ואשמח לשמוע מה דעתכם על עבודתי ובנוסף לקבל עצות / הערות / הארות...

העבודה:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img261.imageshack.us/img261/6240/83193805qk5.png]

הרעיון מאחורי העבודה:

טוב קודם כל אני הג'ודוקא בתמונה והרעיון פה מתייחס למשפט: "ללא כאב , אין תוצאות"
כך שניסיתי לתאר פה "כאב" כפי שאתם רואים והכוכבים בעבודה נוצרו מ-"המכות" שקיבלתי ומובילים אותי בדימיון לניצחון.
אני לא יודע אם הצלחתי כל כך להראות זאת בעבודה פשוט ניסיתי לתאר את השאיפה שלי לנצח בכל דרך אפשרית אפילו אם זה מתבטא גם בכאב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-10-2007, 13:38
צלמית המשתמש של mirzaei
  mirzaei mirzaei אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.05
רעיון מחמד מאוד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -Judokan- שמתחילה ב "עבודה גרפית ראשונה שלי | No Pain , No Gain"

אחלה רעיון יש לך ואני מכבד את הקודם לי בתגובה (queen) והוא צודק בשאלה אם אתה רוצה להעביר את המסר כתמונה או כרעיון גרפי.
אם כתמונה אז הרעיון שלך נחמד מאוד אך תצטרך להמשיך לעבוד עליו ולעלות לפה תמונות ואנו ניתן לך "הערות בונות" כדי שתוכל להתקדם ולהשתפר.
אם אתה מעוניין להעביר את הרעיון של "ללא כאב אין תוצאות" בצורה גרפית אז אני אסביר לך את מה שידידי לפורום queen התכוון,
אתה יכול למשל להעביר את נושא הכאב במשפט שלך באמצעות הכתב יש די הרבה גופנים (פונטים) שמבטאים כאב ואם לא מצאת אז תיצור/תשנה לך אחד משלך, ולאחר שיצרת דוגמאת "כאב" במילה 'כאב' תחשוב על צבע או צבעים שיתאימו. לאחר מכן תמשיך עם המשפט מה מסמל לך 'תוצאה' ובאיזה צבע אתה יכול להעביר את זה.
כלל חשוב מאוד בעיצוב "יופי זה דבר שולי, 'נכון' זאת המילה המדוייקת" אז תמיד תבדוק אם העבודה שלך היא נכונה ונקייה ואני מבטיח לך שהיא תיהיה יפה.
בהצלחה ידידי.
ישן 15-10-2007, 12:19
  -Judokan- -Judokan- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי mirzaei שמתחילה ב "רעיון מחמד מאוד"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי mirzaei
אחלה רעיון יש לך ואני מכבד את הקודם לי בתגובה (queen) והוא צודק בשאלה אם אתה רוצה להעביר את המסר כתמונה או כרעיון גרפי.
אם כתמונה אז הרעיון שלך נחמד מאוד אך תצטרך להמשיך לעבוד עליו ולעלות לפה תמונות ואנו ניתן לך "הערות בונות" כדי שתוכל להתקדם ולהשתפר.
אם אתה מעוניין להעביר את הרעיון של "ללא כאב אין תוצאות" בצורה גרפית אז אני אסביר לך את מה שידידי לפורום queen התכוון,
אתה יכול למשל להעביר את נושא הכאב במשפט שלך באמצעות הכתב יש די הרבה גופנים (פונטים) שמבטאים כאב ואם לא מצאת אז תיצור/תשנה לך אחד משלך, ולאחר שיצרת דוגמאת "כאב" במילה 'כאב' תחשוב על צבע או צבעים שיתאימו. לאחר מכן תמשיך עם המשפט מה מסמל לך 'תוצאה' ובאיזה צבע אתה יכול להעביר את זה.
כלל חשוב מאוד בעיצוב "יופי זה דבר שולי, 'נכון' זאת המילה המדוייקת" אז תמיד תבדוק אם העבודה שלך היא נכונה ונקייה ואני מבטיח לך שהיא תיהיה יפה.
בהצלחה ידידי.

אוקי תודה רבה לך!
אתחיל עם העבודה מחדש ואראה כאן תוצאות.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:58

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר