לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-10-2007, 11:45
  arielsh arielsh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי הראל. שמתחילה ב "ואו.. אתה ממש מעודד."

שמע, אני יודע שבתור שריונר רואים דברים כאלה ודואגים קצת.. אבל דוגרי אני אגיד לך, אין ברצועה הרבה דברים כאלה - יש להם בעיקר "אלבנא", "אלבתאר" ו"אל יאסין" עד כמה שאני יודע, שאלו נשקים שמיוצרים ברצועת עזה עצמה ופגיעה שלהם בטנק היא יחסית נמוכה לטילי נ"ט מערביים.

בכל מקרה, אני יודע שיש כאן כאלה שלא רוצים להתפנות, כאלה שמפחדים משריון ומהיציאות והכל, אבל בתור מישהו שבשריון ולא הכי רצה ללכת לשם - אני הכי נהנה בעולם, והתכנון שלי (ושל המפקדים :] ) זה שאני אצא לקמ"ט (קורס מפקדי טנקים) ואולי, אם ירצה השם, לקצונה.

הקטע הוא שמפחדים מזה, אומרים ש"שריון זה חרא" וש"זה טחינה של שעות בטנק" ו"לא רואים את הבית" ועוד דברים כאלה, אבל רק כשמגיעים לביסלש ורואים את האנשים, המפקדים, הטנק עצמו (שהוא חיה לא נורמלית) ואת הביצועים שלו, מבינים שאתה נמצא באחד החילות היותר חשובים.
יותר מזה, פעם רציתי חי"ר.. רק חי"ר.. אבל ברגע שאתה רואה את הביצועים של הטנק אתה מבין שה-m16 המנוסר שירית בו לפני חודשיים הוא כלום לעומת הטנק, אשכרה כלום.

לסיום אני רק אגיד שכל החבר'ה מהמחזור שלי איכותיים, בשתי הפלוגות שנמצאות במבנה שלנו (401 שליטה! אין על הסימן 4ב'). כולם, אחד אחד, גברים, ואני אשכרה נהנה בכל המסלול הזה, גם כשקשה, וגם כשאתה רץ מאות מטרים ואין לך אוויר יותר לנשום, וגם כשאתה במצב 2 40 או 50 דקות ואתה כבר לא מרגיש את הידיים.. זה הסיפוק, זה ההרגשה שהתגברת על הכל למרות שהיה קשה.
המפקדים מצויינים, זה כן, והמשמעת קשה אבל כמו שצריך.. בכלליות אני אוהב את המקום, למרות האוכל שלא תמיד אכיל ולמרות שלפעמים לא יושנים כמו שצריך.. ככה זה קרבי.

וואי, אני לא מאמין שעוד שבועיים השריונרים של אוגוסט 07 הם לא הכי צעירים :]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-10-2007, 16:30
  arielsh arielsh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי הראל. שמתחילה ב ""אומרים שלא רואים את הבית"....."

א'. אני שמח שאתה רוצה שריון, אני מבטיח לך שברגע שתירה/תנהג בטנק פעם ראשונה, לא תתחרט על זה בחיים ותנסה לשכנע את כל העולם שיבוא לשריון :]
ב'. שמע, אני לא יוצא כל שבוע.. בדרך כלל זה 12/2, זאת אומרת סוגרים שבועיים ויוצא שישי שבת.. למרות שכן, יצא לי לסגור שלוש שבועות ולהרבה שאני מכיר יצא לסגור 21 כמה פעמים (שלוש שבועות בבסיס זה לא נורא כמו שחושבים, בעיקר כשאתה מעביר שבתות בפנאן עם כולם).
אני אגיד לך דוגרי.. בהתחלה זה השביז טילים, כשאתה שומע שגולני/גבעתי/נחל היו יוצאים חמשו"ש או משהו כזה כל שבוע ואתה כל פעם סוגר 12 יום בבסיס כמו מניאק. אבל מה? מתרגלים - ככה זה קרבי, ככה זה שריון.
מצד שני, כשאתה חושב על זה לעומק, אתה מעדיף לסגור 21 פעם בכמה זמן ולחזור כל שבועיים, בידיעה שאת כל שאר השירות בקו טנקים אתה תעשה בתוך טנק עם מזגן וערגליות/במבה/ביסלי, ובזמן שחי"ר ירוצו מאות מטרים ועייפים טילים עם כל הציוד עליהם, אתה פשוט תיסע לשם :]
ישן 13-10-2007, 20:41
  שריונר שמבין שריונר שמבין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.06
לכל החוששים מטילי הנ"ט קצת נתונים וקצת מוטיבציה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דרור1 שמתחילה ב "שריון 25.11- להתפקד!"

אתן כאן נתוניםשאינם בעייתיים מבחינת בטחון מידע ומפורסמים באתרים שונים

במלחמת לבנון השניה נלחמו מספר מאות טנקים.
מתוך כל אלו רק טנק אחד!!! נפגע קשה מטיל נ"ט ועוד 3 טנקים נפגעו ע"י הטילים ונזקקו לשיקום עמוק.

אין מלחמה לל אנפגעים ואיך שלא תהפכו את זה:

2 חיילות נמצאים בחזית הלחימה השריון והחי"ר כל השאר הם חיילות מסייעים ללחימה ולקביעת התוצאה אם זה חיל התותחנים שבלעדייהם לא נוכל גם השריון וגם החי"ר להתקדם בשדה הקרב ואי אפשר ללא לוחמי ההנדסה אשר לוחמים בעוז לפרוץ מכשולים כדי שהשריון והחי"ר יוכלו לפרוץ קדימה ולכבוש ולהכריע את הקרב.

כל השאר תומכים את הלחימה בכל שלביה ואין אחד שאינו נחוץ.

אם אתה רוצה להיות בחזית הלחימה וגם להתמודד עם אתגרים טכנולוגיים מורכבים יחד עם פעילות חי"ר בפעילות מבצעית באיו"ש ועזה מקומך בשריון.
כחייל חי"ר תתמודד עם אותם קשיים ועם אתגרי לחימה מורכבים לא פחות אבל כוחו של טנק אחד בהיבט כח האש ויכולת התמרון הינו כמו מחלקת חי"ר אחת שלמה...

אנחנו צריכים אותכם איתנו במוטיבציה גבוהה לשירות מאתגר ומעניין

בהצלחה

אייל
ישן 13-10-2007, 21:17
  red-toro red-toro אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.07
בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי שריונר שמבין שמתחילה ב "לכל החוששים מטילי הנ"ט קצת נתונים וקצת מוטיבציה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי אייל 1969
אתן כאן נתוניםשאינם בעייתיים מבחינת בטחון מידע ומפורסמים באתרים שונים

במלחמת לבנון השניה נלחמו מספר מאות טנקים.
מתוך כל אלו רק טנק אחד!!! נפגע קשה מטיל נ"ט ועוד 3 טנקים נפגעו ע"י הטילים ונזקקו לשיקום עמוק.

אין מלחמה לל אנפגעים ואיך שלא תהפכו את זה:

2 חיילות נמצאים בחזית הלחימה השריון והחי"ר כל השאר הם חיילות מסייעים ללחימה ולקביעת התוצאה אם זה חיל התותחנים שבלעדייהם לא נוכל גם השריון וגם החי"ר להתקדם בשדה הקרב ואי אפשר ללא לוחמי ההנדסה אשר לוחמים בעוז לפרוץ מכשולים כדי שהשריון והחי"ר יוכלו לפרוץ קדימה ולכבוש ולהכריע את הקרב.

כל השאר תומכים את הלחימה בכל שלביה ואין אחד שאינו נחוץ.

אם אתה רוצה להיות בחזית הלחימה וגם להתמודד עם אתגרים טכנולוגיים מורכבים יחד עם פעילות חי"ר בפעילות מבצעית באיו"ש ועזה מקומך בשריון.
כחייל חי"ר תתמודד עם אותם קשיים ועם אתגרי לחימה מורכבים לא פחות אבל כוחו של טנק אחד בהיבט כח האש ויכולת התמרון הינו כמו מחלקת חי"ר אחת שלמה...

אנחנו צריכים אותכם איתנו במוטיבציה גבוהה לשירות מאתגר ומעניין

בהצלחה

אייל

השאלה מה קרה לאותם חיילים שהיו בתוך הטנק היחיד שנפגע, ומה קרה לחיילים בשלושת הטנקים הנוספים שנפגעו.

ישן 19-10-2007, 22:18
צלמית המשתמש של idohu
  משתמש זכר idohu idohu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.06
ולמה לא 7?

אני קורא פה את כל התגובות ועוד לא יצא לי לראות מישהו שרוצה להגיע ל-7.
למה זה? כי הטנקים בחטיבה הם הטנקים הכי ישנים בחיל? כי השמועות(!!!) על היציאות הם שלא יוצאים? בגלל השמועות(!!!) על המשמעת שהיא הכי קשה?

אז נכון שהטנקים שלנו הם הכי ישנים בחיל אבל זה לא הופך אותם לפחות טובים - מה שקובע זה לא הטנק עצמו אלא האנשים, וב-7 יש אחלה אנשים ואני סומך על רובם בעיניים עצומות.
ולגבי היציאות זאת הנפצה מוחלטת - כל פעם יוצאים לפי הקו ולפי הדרישות מהפלוגה.
והמשמעת - בטירונות ל-7 יש את המשמעת הכי קשה ואוכלים הכי הרבה יחס קשה מהמפקדים אבל זה שווה את זה. בשבירת דיסטנס אתם לא תאמינו כמה היה קשה למפקדים שלכם להתנהג ככה (ואני מכיר את רובם אז אני יודע שזה נכון) ואתם בכלל תגיעו לרמת מקצועיות בטנק שלוחמים אחרים בכלל לא מגיעים אליה....

בתור מפקד בחטיבה 7 גדוד 75 אני ממליץ בחום לכל מי שמתגייס לשריון לבוא לחטיבה 7 ( אבל כמובן זו רק דעתי וכל מפקד בכל חטיבה יגיד את זה על החטיבה שלו)
בכל מקרה תתגייסו ותהנו ותוציאו את המרב מהשירות שלכם כי אחרת סתם תרגישו מבוזבזים.
עידו
נ.ב. אני פה ברגילה עד חמישי אז תרגישו חופשי לשאול (גם בפרטי)

נערך לאחרונה ע"י idohu בתאריך 19-10-2007 בשעה 22:21.
ישן 21-10-2007, 16:10
  דורי סער דורי סער אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.06
שלח הודעה דרך ICQ אל דורי סער
לכל מתגייסי נוב'' 07

קודם כל המון בהצלחה!! אני בפלוגת אלמגור (כבוד!) מרץ 07 . אז עוד 4 ימים מסיימים מסלול - אתם לא מבינים כמה מהר זה עובר.. רק 188! האנשים, המפקדים, התנאים הכי טובים שיש! וזה ידוע! מקווה שיהיה לכם מחזור מצויין כמו שהיה לנו! היציאות משתנות, אין לכם מה לדאוג בקשר ליציאות. בטירונות והמקצועות היציאות יותר טובות מחירנקים תיהיו בטוחים. באימון המתקדם בגלל שיש הרבה שטח, צריך לסגור טיפה יותר אבל גם זה לא רציני.. תגיעו עם הרבה רעל, תשקיעו ותשאפו לצאת לקורס מפקדים.

בהצלחה לכולכם! מרכבה סימן 3בז כבוד! מרכבה 4 מתקלקל כל שני וחמישי.. תאמינו לי..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:53

הדף נוצר ב 0.24 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר