לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-10-2007, 15:20
  eitan_norel eitan_norel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.05
לגבי הגדודים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עומרייי שמתחילה ב "גולנצי'קים נוב' 07--להתפקד!!!!!"

מן הסתם כל אחד יגיד שהוא נמצא בגדוד הכי טוב.
דבר אחד אני יכול להגיד: הגדודים מאוד השתנו בתקופה האחרונה,זה לא מה שהיה פעם.
אחי היה בגדוד 51 ואני גדלתי על הגדוד הזה,אז מן הסתם חשבתי שאני אגיע לשם.
בסוף כשהגעתי ראיתי שהכל השתנה ש51 זה לא מה שהיה פעם ואני לא אגיד מה הסיבות.
חבר טוב שלי ב13,אמר שזה גדוד טוב,התלהבתי ממנו וביקשתי 13.
חח בסוף הגעתי ל12,בהתחלה לא התלהבתי, אפילו הייתי מאוכזב,ועד שעליתי לגדוד עצמו לפעילות מבצעית לא אהבתי את הגדוד,עכשיו בפעילות המבצעית אני מבין כמה הגדוד הזה טוב ומקצועי,וזה משחשוב בסופו של דבר בלחימה,לא דיבורים וואסח בחצי שקל.
יש בטח הרבה ממכם שרוצים להגיע בכלל לסיירות,אני אישית לא חובב סיירות,סירבתי אגוז יומיים לפני הטירונות והלכתי לגדודים,חבר שלי היה חודשיים באגוז וביקש לצאת משם,אחי היה חודש בעורב וביקש לצאת משם,אין על הגדודים,גם עושים את העבודה השחורה וגם כל הכיף שם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-10-2007, 09:06
  bazazo bazazo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עומרייי שמתחילה ב "גולנצי'קים נוב' 07--להתפקד!!!!!"

חח מלשבים מתייים אתם!!
טוב אני יולי 07 פלחיק גולני (עכשיו יוצא משם)...בקשר לגדודים הכל אותו דבר, והרמה והסטנדרטים שם תמיד יהיו בלאי כי המפקדים שם לא עשו יום בפעילות מבצעית ולא ראו מה זה קו לעומת המפקדים של הסיירות שיודעים מה זה שטחים ועבדו קשה במלחמה האחרונה. למשל כל הסגל של הסיירת עכשיו חטפו חזק במלחמה האחרונה והם שפיצים ברמות, אז שיתהיה לכם שאיפה להגיע לגדסר כי גם התנאים שם בפאזה אחרת מהגדודים. מי שמגיע לעורב נוב 07 שידע שיש לו את המ.מ הכי שפיץ בבא"ח. ממש אישיות שלא נפגשים בה כל יום (ה.מ.מ שלי עכשיו). זהו כעיקרון אם למשהו יש עוד שאלות מוזמן להפציץ
נ.ב
בקשר לפלחיק, אז תמחקו את כל הזיוני שכל עליהם ששמעתם עד עכשיו, ממחזור יולי 07 המסלול שלהם השתנה והם עושים מסלול של סיירת לכל דבר (שטח 100 וכו') וחאיר זה הם יוצאים לפעולות יזומות וחוזרים לשרגא לפלייסטיישן.

נערך לאחרונה ע"י bazazo בתאריך 16-10-2007 בשעה 09:08.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:49

הדף נוצר ב 0.21 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר