לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-10-2007, 11:46
  ella10004 ella10004 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.07
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי coolroy שמתחילה ב "בניתי לך פונקציה קטנה שבה אתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי coolroy
בניתי לך פונקציה קטנה שבה אתה צריך להכניס את המוביקליפ והצבע שאתה רוצה לשנות אליו בצורת HEX:

קוד:
function reColor(mc, hex) { var colorTrans:ColorTransform = new ColorTransform() var trans:Transform = new Transform(mc) trans.colorTransform = colorTrans colorTrans.rgb = Number("0x" + hex) trans.colorTransform = colorTrans }

אני יודעת שתגיד שקודם אני צריכה ללמוד אנגלית..אבל אני יודעת אנגלית
בערך..ולא יודעת איך ללמוד יותר ממה שאני יודעת..אז אני אסמן את כל מה שלא הבנתי ואולי תוכל להסביר לי? בעצם לא הבנתי כלום..מההתחלה..מה זה function? reColor? hex? אממ...נראה לי שהבנת את הכיוון-לא הבנתי כלום-_- אז בבקשה אם זה לא קשה מידי אפשר הסבר על כל פקודה בנפרד? זה באמת מאוד יעזור
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-10-2007, 12:23
צלמית המשתמש של coolroy
  משתמש זכר coolroy coolroy אינו מחובר  
מנהל פורום פלאש

חבר מתאריך: 04.03.05
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ella10004 שמתחילה ב "[QUOTE=coolroy]בניתי לך..."

function - פונקציה, פונקציה היא קוד שיודעים מראש שהולכים לחזור עליו כמה פעמים, אז במקום לשנות בכל מקום את הפקודות, פשוט מכניסים אותן לפונקציה וקוראים לה, קשה לי קצת להסביר מה זה כי אני מתייחס אל זה כברור מאליו, במקרה הזה reColor זה השם של הפוקנציה.
ככה מגדירים פוקנציה:
קוד:
function functionName() { //myCode }
וככה קוראים לה:
functionName()
קוראים לה על ידי שמה והוספת הסוגריים, זה יכול להראות לך מוכר כיוון שיש עוד הרבה פונקציות שכבר מוכרות לך, שהן פונקציות שכבר מובנות בתוך פלאש, לדוגמא gotoAndStop() היא גם פונקציה.

hex - קוד HEX של צבע אין לי מילים אחרות להסביר את זה, יש RGB אם מוכר לך ו - HEX.
לדוגמא קוד ה HEX של שחור הוא: #000000
ישן 13-10-2007, 12:28
  ella10004 ella10004 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.07
פיגוע בערך נראה לי שהבנתי:
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי coolroy שמתחילה ב "בניתי לך פונקציה קטנה שבה אתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי coolroy
בניתי לך פונקציה קטנה שבה אתה צריך להכניס את המוביקליפ והצבע שאתה רוצה לשנות אליו בצורת HEX:

קוד:
function reColor(pens, hex) { var colorTrans:ColorTransform = new ColorTransform() var trans:Transform = new Transform(pens) trans.colorTransform = colorTrans colorTrans.rgb = Number("0xFF0000" + hex) trans.colorTransform = colorTrans }

שיניתי-זה מה שצריך לצאת? שם הmc הוא pens כי זה מכנסיים שמשנים צבע.
רק שאלה-שם הצבע צריך להיות 0x#FF0000 או בלי סולמית?
זה נכון? תודה רבה על העזרה
עריכה: שמתי את הקוד והוספתי שזה קורה on(release) והוא כותב שגיאה:
**Error** Scene=Scene 1, layer=Layer 1, frame=1:Line 3: The class or interface 'ColorTransform' could not be loaded.
var colorTrans:ColorTransform = new ColorTransform()
**Error** Scene=Scene 1, layer=Layer 1, frame=1:Line 4: The class or interface 'Transform' could not be loaded.
var trans:Transform = new Transform(pens)
Total ActionScript Errors: 2 Reported Errors: 2

נערך לאחרונה ע"י ella10004 בתאריך 13-10-2007 בשעה 12:32.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:56

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר