לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-10-2007, 09:26
  שם-בדוי שם-בדוי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.10.07
שאלה צריך יעוץ דחוף

השם לא משנה בכוונה אני אנונימי אני פשוט חבר פה בפורום בשם אחר.
עכשיו הבעיייה היא כזאת אני בן 22 ואני בקשר הראשון הרציני בחיים שלי וזה הקשר הכי מדהים שיכול להיות בעולם, יש הרגשה שזה ממש חתונה, אמנם אנחנו רק שנה וחצי ביחד אבל בכל זאת עברנו הרבה משברים ביחד ואנחנו עדיין יחד וממש מדהים לנו ואנחנו מאוהבים עד הגג, פשוט מושלם.
לא ממזמן קראתי כתבה שאומרת שאהבה ראשונה נועדה להיכשל מכיוון שבן הזוג שבשבילו זו הפעם הראשונה ירצה לדעת איך זה באהבות אחרות על מנת לדעת כמה באמת האהבה טובה ולצורך השוואה כמובן. לאחרונה אני לא יודע בדיוק מה לעשות עם הקשר, אני ממש מאוהב בחברה שלי אבל אני מרגיש שלא עשיתי אולי מספיק בחיים שלי. הפחד הזה בא לי מאז קריאת הכתבה למרות שלפניה התכונתי להתחתן עם החברה שלי בשנה-תיים קרובות לאחר שתסיים בית ספר.
מה אני עושה? לבדוק מה יש בחוץ ? להמשיך באהבה המדהימה שלי? מה יהיה בהמשך? יום אחד אני לא ירצה לנסות משהו אחר ? עצות בבקשה אני ממש נואש
על סף דמעות
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-10-2007, 10:03
צלמית המשתמש של ~ים~ כחול עמוק
  משתמשת נקבה ~ים~ כחול עמוק ~ים~ כחול עמוק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל ~ים~ כחול עמוק
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי cute4ever שמתחילה ב "אז תמשיך להיות איתה וזהו..אל..."

את הנעשה לא ניתן להשיב,
לאבד אהבה ראשונה זה ממש קשה, ואחרי שתתנסה אתה ממש תרצה לחזור אליה, אבל היא תהיה פגועה מדי מכדי לחזור אליך גם אם היא ממש תרצה,
תחשוב צעד קדימה,
שאם תתקדם אסור לך לקחת כמובן מאליו שהיא תחכה לך-כי היא לא.

כתבה זה אנשים משועממים כמוני שמביעים דעות בכתיבה, שום דבר לא מוכח בקטעים האלו,
ואם אתה אוהב אותה למה שפאקינג כתבה תהרוס לך הכל?
התברכת בקשר שלהרבה אנשים אין, ובאישה בטח מקסימה ומושלמת לפי מה שאתה אומר.
אישה כזאת לא תשיג בחיים, במיוחד אם היא אהבה ראשונה,

אני חושבת שאתה צריך ממש לשכוח מהכתבה, לחשוב על כל היתרונות שיש בקשר שלכם, בבחורה הזאת, ובכלל להבין שמה שיש לך ביד זה דבר מדהים, ומה שיש לך בלב עוד יותר נפלא.
אל תשכח את זה,
ותפסיק לקרוא כתבות מטומטמות!
אני מאחלת לך המון הצלחה ומקווה שתגיע למסקנה הנכונה בסופו של דבר!!

ישן 11-10-2007, 10:01
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שם-בדוי שמתחילה ב "צריך יעוץ דחוף"

שנה וחצי זה המון זמן, בעיקר בגיל 22 אחרי שעברתם יחד את כל התקופה של הצבא והקשר חזק, מה אתה מרגיש שלא עשית בחיים שלך? המון אנשים היו מחליפים איתך בלי להסס, אם אתה מרגיש שאתה רוצה לצאת ולנסות להיות עם בנות אחרות אז תחשוב שנייה, האם אתה מסוגל להיות עם מישהי אחרת? האם אתה מסוגל לוותר על המצב שלך היום רק כדי להגיע לידי סיפוק בגלל מה שנאמר בכתבה הזאת? קח בחשבון שתשאר לבד, שקשה להגיע לקשר כזה.. חוץ מהעובדה שתשבור לה את הלב <ובצדק, הכל בסדר אז למה אתה בכלל מרגיש ככה?> .

לא חושבת שאהבות ראשונות נועדו לכישלון, זה נשמע כמו קשר רציני וטוב, אז מה אם זה הקשר הרציני הראשון? אתם מתחננים להתחתן עוד שנה - שנתיים, אם זה מה שגורם לך ל"רגליים קרות" אז מקסימום תדחה את המועד שרצית להתחתן בו ותגורו יחד תקופה כדי לבחון את היחסים.

בקיצור, אתה יכול להפסיד את הכל בגלל הכתבה הזאת שלדעתי בכלל לא נכונה ולא מבוססת על כלום, ואם יום אחד תרצה לנסות משהו אחר בכל זאת אז שיהיה בזמן שלו, עכשיו אתם עוד בשיא הקשר, שנתיים זה המון זמן, תן לעצמך זמן ותזרום עם החיים, אתה לא יודע מה יוליד יום, אבל ככה חבל לזרוק הכל.

ישן 11-10-2007, 12:38
  CrazyBomber CrazyBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CrazyBomber Facebook profile
אני קצת אחזור ואוסיף למה שכבר אמרו פה

עזוב אותך מהכתבה ,
תסתכל בפנים , אתה מאושר ? יש לך חיוך רק מעצם המחשבה עליה ? , אתה יכול לדמיין איתה חיים שלמים שיספקו אותך ?
אם התשובה היא כן , אני לא רואה סיבה שתחשוב על דברים אחרים , אתה יודע מה טוב לך .

עזוב אותך מראציונל , תקשיב לדבר האדום המוזר הזה שפועם בתוכך , תלמד לעקוב אחרי הרגשות שלך ,
כי כשאתה לא עוקב אחריהן ,זה יכול להוביל למצבים מאוד לא נעימים , כמו שתפגע באדם שאתה אוהב מסיבות שאולי הראציונל מצליח "לתפוס" ,אבל לא הוא החוליה החזקה במערכות יחסים כאלו ,
בנוסף , גם זה מהלך שאתה לא תהיה הכי שלם איתו ,ויוליד לך ספקות שלא יגמרו , ושרק יתגברו אם היא תכנס לקשר אחר ,במיוחד בזמן שאתה לבד.

נסכם את זה בקיטש , אבל זה שהוא קיטש לא אומר שהוא לא נכון : Just follow your heart ..
ישן 11-10-2007, 16:28
צלמית המשתמש של Light Sleeper
  משתמשת נקבה Light Sleeper Light Sleeper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.07

אני חושבת שאין צורך להילחץ מהכתבה הזאת, אני משערת שהיא גם לא מבוססת על שום דבר חוץ מהחיים האישיים של הכותב ושל הקרובים לו... אני מכירה הרבה זוגות שנשואים הרבה זמן שהיו האהבה הראשונה אחד של השני... יש אפילו זוג אחד שאני מכירה שהיה ביחד מכיתה ח', הם היו נשואים משהו כמו 20 שנה עד שהאישה נפטרה (זה היה ממש עצוב..)..
יש לי הסבר שאישה חרדיה שפגשתי נתנה לי. אותה אישה היא שומרת נגיעה, נשואה טריה. היא הסבירה לי שבחיים לא היה לה צורך להתנסות עם גברים אחרים חוץ מבעלה. הידיעה שהיא האישה הראשונה והאחרונה שהוא איתה, האישה הראשונה שהוא אי פעם נגע בה, ושהוא הגבר הראשון והאחרון שהיא איתו ושהיא אי פעם נגעה בו רק מחזקת את היחסים בינהם. תחשוב איך זה בשבילה לדעת שמכל הנשים בעולם הוא שמר את עצמו רק בשבילה. רק כדי שיום אחד הוא יפגוש את האישה שאותה הוא יאהב (שזאת היא כמובן) ויהיה איתה. כשהיא סיפרה את זה היה לה כזה "ניצוץ בעיניים", את המבט הזה של אישה נשואה באושר שיכולתי להבין שהיא מתכוונת לכל מילה.
אז אולי אתה לא שומר נגיעה ואני משערת שחברה שלך גם לא, אבל היא החברה הראשונה שלך, האהבה הראשונה שלך, מבין כל הבנות בעולם היא הראשונה שאתה מרגיש ככה כלפיה. אין צורך להשוואות נוספות.
אם תתמקד במה שיש לכם, בכל הטוב שיש לך איתה אני חושבת שתבין שאין לך צורך לדעת איך זה עם אחרות. נגיד ובעתיד באמת תחליטו על חתונה אני חושבת שכדאי שתלמדו קצת על "טהרת משפחה" ביהדות, זה אולי נשמע קצת מוזר, או טיפשי, אבל הרבה זוגות (שנשואים הרבה שנים) שפועלים לפי זה סיפרו לי שזה באמת מחזק את הקשר...
ישן 16-10-2007, 21:30
  S.B.O S.B.O אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.05
מה זה משנה מה אומרים

תמיד יהיה יותר טוב, אז כל החיים אתה תהיה במירוץ האחר ה"טוב ביותר"? תחפש את מה שאולי אתה מפסיד? זה נשמע לך הגיוני?
אתה אומר שטוב לך, ואתה מרגיש שזה זה, אז אני לא ממש מבינה על מה בכלל הדילמה.
החבר הקודם שלי היה החבר הראשון שלי. תאמין לי שאם לא היינו נפרדים (לא נפרדנו מחוסר אהבה), אני עדיין הייתי ממשיכה להיות איתו. אני לא אכחיש שלא עלו לי אותן מחשבות כמו שלך, שאולי אי שם מחכה לי משהו טוב יותר, ומה אני כבר חוויתי, אחרי הכל הוא רק החבר הראשון. אז לא. זו מחשבה מוטעית, ומהר מאוד הוצאתי אותה מהראש, כי חייתי את הווה, ובהווה היה לי טוב. אני מציעה גם לך להוציא את המחשבה הזו מהראש. טוב לך? מצוין. זה כל מה שצריך לעניין אותך. אתה צריך להגיד תודה שמצאת את האדם המתאים לך מהר, ולא אחרי הרבה פרידות וכאב לב.

אל תעשה משהו שאחר כך תתחרט עליו.

שיהיה בהצלחה.

ישן 18-10-2007, 08:45
  DemoniC DemoniC אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.06
בלי לקרוא את כל התגובות

אני רק רוצה להגיד לך שאני גם קראתי את הכתבה הזו.
ואחרי שקראתי אותה בדיוק התחלתי לחשוב אותו דבר. אני עם חברה שלי שנה וחודשיים...
ואז פתאום אמרתי רגע.. אני באמת אתן לשטות הזו להכניס לי רעינות לראש? אנחנו יוצרים פחדים מכשולים וכל מיני רק דרך הראש. אל תתן לזה להשפיע עלייך אין שום אמת בכתבה הזו!
לפחות לא צריכה להיות לה אמת לגבייך אתה הגעת פאקינג לסוף של סרט של וולט דיסני בחיים שלך!
(חיים באושר ועושר עד עצם היום הזה) ואתה נותן להגיגים של מישהוא שהוא מקנא, רוצה להרוס, או סתם בתסבוכות עם החיים שלו. ליצור אצלך צורך שבכלל לא היה קיים אצלך? בונא אחי קצת אופי... אני בטוח שתסכים איתי שלחברה שלך מגיע יותר...
ישן 18-10-2007, 13:24
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
IF IT DOSEN'T BROKE DONT FIX IT

והמשפט הזה אומר הרבה וכמו שאר חבריי פה שאמרו לך פחות או יותר אותו הדבר
אוסיף בעיקר רק דבר אחד שאם תעשה חיפוש קל תגלה שיש פה הרבה אשכולות של אנשים שניסו לגוון / לטעום טעם אחר מערכת יחסים אחרים או שבאותו רגע הזוגיות קצת הפריעה להם והם אוכלים את הכובע על זה (דוגמא אחרונה אפשר לראות של SPACE JAM) שיהיה מוכן לעשות המון כדי להחזיר את הגלגל אחורה
ועוד הרבה כמוהו, אז נכון שתמיד יש את המחשבה (ואם היא הרצינית הראשונה סיכוי טוב שהיא הראשונה שלך בסקס) ומה עם ניסיון ומה עם לחוות את העולם וכו, אבל למה לחוות את העולם שהעולם נמצא מולך
כמו שאמרו פה מי מבטיח לך שהניסיון יוסיף לך אושר? אולי אם היה אפשר להקפיא את המצב כך שהיית יוצא חוגג מגלה עולם ובסוף חוזר אל אותה אחת שעושה אותך מאושר היה מה לחשוב אבל בוא נגלה לך סוד גם בזה אם אתה מאושר עם הבחורה לצאת פתאום לאיזה פאב ולנסות להתחיל עם בחורות או דברים כאלו מקבלים טעם מר בפה כי אתה רגיל ואוהב את מה שיש ופתאום לחזור כאילו להתחלה זה בעיקר מבאס

ואם מישהו אמר פה קלישאות אז הנה עוד קלישאה נכונה: אתה אף פעם לא יודע כמה טוב היה לך עד שאין לך את זה יותר ותחשבו על זה (כדברי זוזו חלסטרה )

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:16

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר