לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-10-2007, 14:09
  Eliavs Eliavs אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.07
עוד קיפול שלא אשכח

הגעתי היום ואני כבר רוצה לחזור, זה לא שטוב לי שמה כל-כך זה שפשוט רע לי פה. אני מגיע, והצעקות מתחילות. אתן משגעות אותי. אני באטרף. לא רוצה לעשות שבתות, לא חגים, לא רוצה לחזור, בשביל מה? הרי גם ככה אני לא מוצא את עצמי כאן.

ואתם, גם כן אתם. יפה נפש שלא פוגעים באף אחד. יופי. תמשיכו.

אני לא יכול לראות אותך רבה איתו יותר, הרי את כל הצעירות שלי בזבזתי על זה, ואני כבר לא יכול לשמוע על משטרה. על הבעיות. לא יכול לראות את הבנאדם הכי תאקט שנעלם, שחוזר מהצבא. אין לי כוח.

אין לי כוח לאנשים מטומטים שכרגע שולטים בי, נואמים לי על כבוד והם צבועים. אין לי כוח לחזור גם למקום את הזה. ועדיין, זה אבוד. זה המצב. תקבל את זה.

הרי זה מה שאת אומרת, כי לא בוחרים אותם, כי צריך להתמודד. ואתה? לאן נעלמת? הבטחת שתשמור על קשר, שנדבר שאני אצטרך. אבל נו, אלו החיים הרי נכון?

ומה לך כ"כ קשה לסדר את זה? כבר שנה שאני רוצה לחזור, אבל את לא פנויה. אין לך זמן, זה לא שלא הייתי חלק מהחיים שלך, שעזר לך ולצוות במשך שנה. זה לא הרי שזה לא חשוב לי ושאני לא יכול בלי זה. אבל לא, את עסוקה.

תפסיקו להגיד לי מה לעשות, תפסיקו לומר לי כמה "אני אופטימי" ו"יודע להתמודד", כי הרי בינינו, זה לא עובד. כן, אני אחזיק עוד יום, שנה, שנתיים, אפילו עשרים אבל זה לא הופך את זה עדיין לבסדר.

ואתה, הבנאדם שאני שואב ממנו את הכוח, שבזכות זה שהוא חזק, אני חזק. כמה קשה לך איתה ואתה לא עוזב. מוכן להרוס את הנפש עד עמקי נפשתך, שאף אחד לא ידע, שאף אחד לא ישמע - רק בשביל האנשים החשובים לך. אתה תלחם, כמו אריה רק בגלל שאתה אוהב אותי. נלחמת. הראית לי את הדבר שאני לא אשכח לך.

למה לי לחזור, הרי זה לא שטוב לי שם-רע לי פה, זה ששם אני לא הייתי כותב את זה. לא היה מפריע לי, אני במסגרת שלי, אפילו נהנה קצת. צוחק. עושה חיים. ואז שוב, חוזר ואוכל חרא.

וזהו עוד דף בספר החיים שלי שלא אשכח, זה עוד משהו שאני יכול לכתוב ולא לדבר עליו. כי מה בעצם חסר לי? שומדבר. טוב נו, הרבה. אבל זה שולי. לא חסר לי. טוב לי.

אבל זה עוד דף שאקפל ולא אשכח. כי לא טוב לי, רע לי. אבל אם לא יהיה לי טוב לי עם עצמי, איך יהיה לי טוב מבחוץ?

אז אני מחכה לרגע. לרגע שלא תשימו לב, אבל אני לא אחזור. אולי לבקר. לא יותר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:32

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר