לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-02-2005, 14:15
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.04
שלח הודעה דרך MSN אל Boss11
הישראלי הטיפש וצמיד ה - livestrong

הישראלי הטיפש
יום ראשון, 20 בפברואר 2005, 10:35 מאת: חן סגל, מערכת וואלה!

למה כולם קונים את הצמיד הצהוב של ארמסטרונג? כי הם ישראלים רדודים, עצלנים, חסרי חשיבה עצמאית ובעיקר בוּרים

מי יודע למה כתוב עליו livestrong?

אפשר לקרוא לזה בשמות רבים (סינדרום העדר, התלהמות) אבל התוצאה היא תמיד אותה תוצאה. המוני ישראלים מגלים טרנד מסויים ומסתערים עליו. האם הם מזדהים עם האג'נדה שלו? האם הם אוהבים אותו? מרוצים ממנו? חושבים שהוא מוצלח? מה זה משנה. העיקר לא להיות שונה, להיות דומה. שכולנו ניראה אותו הדבר. התופעה הזו באה לידי ביטוי בכל מיני תחומים בישראל. או שזו אופנה עסקית, או אופנה בתחום ההלבשה, או סתם סתם באזז.

כך למשל חווינו בתחילת שנות ה-90 את שיגעון הפרוזן יוגורט, שהגיע מחו"ל. באותה תקופה, לא היתה פינת רחוב שלא היה בה סניף של פרוזן יוגורט. כל אוויל פתח חנות, וחשב שהוא הולך לעשות מיליונים. אחרי שנתיים הכל התרסק. היום יש אולי שני סניפים בכל הארץ שמוכרים פרוזן יוגורט. דוגמה נוספת היא הבהלה לנעלי ד"ר מרטין, שפרצה בארץ לפני כ-10 שנים. כל בן נוער שרצה להיות בעניינים קנה את הערדליים הכעורים האלה, ושילם מאות שקלים תמורת הזכות להיראות בדיוק כמו כל העולם, ולהזיע בהם בימי הקיץ הלוהטים. והיו גם הדפסות על חולצות, רקמות על מגבות, סניפים של נרגילה, מכנסיים עם רגלית, מכנסי רכיבה, עוגות גלידה ועוד ועוד.

עכשיו אנחנו חוגגים את בהלת הצמיד של ארמסטרונג. מי מבין הקוראים, שעונד את הצמיד יכול לדבר על ארמסטרונג 30 שניות ברציפות? אתם יודעים מה, אפילו לא 30 שניות, רק לענות על כמה שאלות בסיסיות: מה השם הפרטי של ארמסטרונג? במה הוא זכה? מתי? מה היתה הדרמה הגדולה סביב זכייתו? מה הוא מקדם באמצעות הצמיד? למה הוא צהוב?

לפני ימים אחדים נכנסתי לחנות נייקי שמוכרת את הצמידים הללו. בדיוק עמדה שם איזו גברת שרכשה ערימה של צמידים עבור כל החברים של הילד שלה בן ה-13. יש להניח שהוא שלח אותה לחנות לקנות את הצמידים האלה, הצהובים, נו, האלה המגניבים שמוכרים עכשיו. זה כל כך דוחה בישראליות שלו, וכל כך ישראלי בהדיוטיזם שלו.

למה להמציא אם אפשר להעתיק?

הצמיד הכחול. חוסר מקוריות וחקיינות

אחרי הופעתו של הצמיד הצהוב, התחילו להופיע צמידים כחולים ואדומים, שניסו לרכב על גל ההצלחה (אפילו המתנחלים ייצרו צמיד כתום למען מאבקם בהתנתקות). איזו רעיון מצוין! למה להמציא משהו חדש, להיות מקורי או יצירתי, אם אפשר פשוט לקחת רעיון שמישהו אחר המציא, להשתמש בו, ולנצל את הפופולריות שלו. להמציא רעיון טוב זו עבודה לא פשוטה, אז למה לא לקצר תהליכים. להיות חקיין זה בטח יותר זול מלהיות מקורי.

בעוד לאנס ארמסטרונג הוא באמת איש עם אג'נדה, שנמצאת בבסיס יצירתו ושיווקו של הצמיד, הקהל הישראלי בטח ישליך את הצמיד לפח שניה אחרי שהוא יחלוף מן האופנה. הישראלים שרכשו אותו, בטח עונדים אותו על היד כדי להראות לכולם עד כמה הם עדכניים ואופנתיים. וחבל, כי מי שבאמת יודע למה הוא קנה את הצמיד, מבין שזה לא קשור בכלל לאופנה, אלא לרוח לחימה, דבקות במטרה ואופטימיות אין קץ.

http://fashion.walla.co.il/?w=/2120/672095

נערך לאחרונה ע"י Boss11 בתאריך 20-02-2005 בשעה 14:19.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-02-2005, 15:33
  Tlon Tlon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Boss11 שמתחילה ב "הישראלי הטיפש וצמיד ה - livestrong"

[QUOTE=Boss11]
הישראלי הטיפש
יום ראשון, 20 בפברואר 2005, 10:35 מאת: חן סגל, מערכת וואלה!

, רק לענות על כמה שאלות בסיסיות: מה השם הפרטי של ארמסטרונג? במה הוא זכה? מתי? מה היתה הדרמה הגדולה סביב זכייתו? מה הוא מקדם באמצעות הצמיד? למה הוא צהוב?

/QUOTE
בוא אני יענה לך על כמה מהשאלות
סבבה?
השם הפרטי שלו הוא לאנס
הוא זכה בטור דה פראנס 6 פעמים ברצף
מתי מ1998- 2004
הדרמה הגדולה סביב זכייתו? אמממ יש כנראה שתיים
1) הוא החלים ממחלת הסרטן ועדיין המשיך במירוץ
2) הוא שבר שיא כאשר זכה 6 פעמים ברצף בטור
הוא מקדם את המלחמה כנגד הסרטן ותורם
למה הוא צהוב? לא הרבה יודעים אבל בטור דה פראנס החולצה הצהובה מסמלת את מי שמוביל את המירוץ צהוב וזה גם צבע שמסמל תקווה ואומץ ...
יאאלה ביי
ישן 20-02-2005, 23:22
צלמית המשתמש של BugY
  BugY BugY אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Admiral שמתחילה ב "[color=RoyalBlue]כל כך נכון,..."

ציטוט:
אחרי הופעתו של הצמיד הצהוב, התחילו להופיע צמידים כחולים ואדומים, שניסו לרכב על גל ההצלחה (אפילו המתנחלים ייצרו צמיד כתום למען מאבקם בהתנתקות). איזו רעיון מצוין! למה להמציא משהו חדש, להיות מקורי או יצירתי, אם אפשר פשוט לקחת רעיון שמישהו אחר המציא, להשתמש בו, ולנצל את הפופולריות שלו. להמציא רעיון טוב זו עבודה לא פשוטה, אז למה לא לקצר תהליכים. להיות חקיין זה בטח יותר זול מלהיות מקורי.

אם הייתי במקום המתנחלים גם אני הייתי מנצל את האפשרות הזאת, זה לא הם אשמים או אלה שהוציאו צמידים ציבעוניים, זה עם ישראל שהולך בעדר העיוורון הזה הוא שגורם לדברים מהסוג הזה להצליח, וזה בדיוק אותו סיפור עם הפלאפונים, מוכרים לך דברים שאתה בכלל לא צריך, וסומכים על הלחץ החברתי ועל הרצון להיות מקובל, מי שקונה את הדברים האלה הוא פשוט בנאדם חלש ללא עמוד שידרה וחסר ביטחון עצמי ...

ישן 22-02-2005, 20:30
  FUFUXU FUFUXU אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.04
שלח הודעה דרך ICQ אל FUFUXU שלח הודעה דרך MSN אל FUFUXU
זה מראה דוגמה אחת מיני רבות
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי *DANIELA* שמתחילה ב "כתבה עלובה!!!!"

על איך אנשים נגררים ל"מותגי אופנה" בלי לשים לב מה הם עושים!
קחי לדוגמה את "הבהלה לסקייטרים וגולשים"- פתאום כל העולם קונה חולצות, מכנסיים ואפילו גרביים! של מותגי oneil quiqsilver blind ועוד כאלו.. ומה שמעצבן זה המחירים המופקעים שהם תוקעים לבגדים שלהם!
הכי הרג אותי זה שלמלא אנשים יש את אותו מכנס של dickies ואני מדגיש אותו מכנס בדיוק רק שלפעמים אנשים מביאים קצת גיוון בצבעים.
איפה היחודיות? איפה השונות?
הכי טוב זה בגדי שוק!!! אם זה לא 10 שקל זה לא שווה!
נ.ב. אני יודע שלא כתבתי את השמות שלהם נכון פשוט אין לי מושג וגם לא איכפט לי איך רושמים אותם

ישן 23-02-2005, 17:48
  guy_or guy_or אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.04
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי jtm שמתחילה ב "[b]צמיד קטן לאדם, צמיד גדול..."

אני לא מסכים אתה יותר מידי מכליל.

אני קניתי את הצמיד מקורי.
לחבר אחי טוב שלי יש בן דוד בארצות הברית שחולה בסרטן
הוא קנה שם כמה חבילות ושולך לארץ כדי שהחבר שלי ימכור בארץ וישלך לא חזרה כסף לניתוחים
טיפולים ועוד הרבה דברים שהוא צריך .
בחול כמו בארץ זה עולה 5 שקל אז כאשר הוא קונה בארצות הברית את הצמיד גם לא זה עולה 5 שקל
לכן הוא מוכר את זה ב 10 שקלים (זה ממש לא שוק שחור כי הכסף לא הולך לכיס שלו).
כדי להרוויך הוא צריך למכור יותר מימה שהוא קונה.כך שלמעשה אני תרמתי גם לבן דוד של חבר שלי וגם לאירגון של חולי הסרטן.
עוד דבר זה שאני ידעתי את כול התשובות לכול השאלות שלך ואני קניתי את זה רק בישוויל התרומה לחולי הסרטן.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:46

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר