לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-10-2007, 00:05
  טייגר הנמר טייגר הנמר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.01.07
תשובה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Johai שמתחילה ב "לכל מי שיש שאלות לגבי צנחנים/גיבוש יחטיות בצנחנים לכאן"

לכל מתגייסי נוב' אז שיהיה בהצלחה...
אני עכשיו התגייסתי באוגוסט
כמה דברים שאני חושב שיכולים לעזור לך לגבי הגיבוש.
קודם כל הגיבוש כמובן נעשה עם נעליים צבאיות, מדים הכול.... אין מה לפחד מהנעליים הצבאיות באמת שהם לא מקשות עליך בכלל בגיבוש. דבר שני שקשור לנעליים , או שתשים 2 גרביים או מה שאני עשיתי יש לי כאלה גרבים שקניתי בריקושט "גרבי מסע" עלו איזה 70 שקל וזה ממש ממש טוב , גרביים ממש נוחות.
הגיבוש הוא כמו שכתוב פה בכל המאמרים באמת שאין מה לפרט יותר מזה.. יש המון זחילות. זה באמת לא נורא הזחילות אל תהיה שבוז מזה אחרת תהיה ממש מאחורה ופשוט תשכב במקום חחח.
חוץ מהקטע הפיזי מה שהקשה עלי מאוד זה האוכל. הזמן שנותנים לאכול הוא מאוד מאוד מאוד מועט ואתה ממש כל היום מחכה לאוכל ואז פתאום יש אוכל ( מנת קרב שכוללת טונה, לוף, תירס, מלפפונים ושוקלד + כיכר לחם) , ואתה ממש מתבאס כי אתה ממש רעב אתה לא מספיק לאכול כלום. טיפים לגבי האוכל שאני חושב שיכולים לעזור:
- לשמור את הפותחנים הקטנים !! חובה!!!אפילו עדיף להביא מהבית איזה כמה
- לדבר עם הצוות שאיתו אתה בגיבוש ותחשבו על דרך טובה איך לאכול את האוכל. לדוגמא קודם לפתוח את כל הקופסאות ורק אז לאכול.
- לא משנה אם אתה לא מספיק לאכול מהמנות קרב לפחות לאכול 2 פרוסות לחם! חובה
- כשאומרים לזרוק את האוכל אז תתנדבו כי אז תוכלו לאכול בשושו ככה בזמן שאתם זורקים חחח.

לגבי דברים להביא לגיבוש. בעיקרון אסור להביא. בודקים את זה לפני בודקים את התיק שאיתו אתה יוצא לגיבוש וזההה... אבל אם אתה ממש רוצה תביא ככה שפיצורים לאוהלים בלילה. אני לא יודע אם זה טוב או רע אני אישית לא הבאתי כלום...עוד משהו לגבי הציוד , כשאתה מקבל את התד"ל ( עם זה תהיה כל הליכה בגיבוש ) שפצר אותו הכי טוב שאתה יכול. מה זאת אומרת? תשים צלוטפ ( בצבא- איזולירבן ) מסביב לרצועות שיהיה נוח!אל תהיה עצלן זה ממש חשוב. אם יקרע לך רצועה או משהו אף אחד לא ישים עלייך זין.
עוד טיפ שחשוב לפי דעתי. לא להיות נצנץ. מידי פעם יש משימות מחשבה כאלה . וכולם צועקים בקל רם סתם בשביל שהמפקדים ירשמו אותם. אל תהיה כזה אם יש לך רעיון טוב תגיד , דבר כמו בן אדם. אם אין לך רעיון שב בשקט ותעזור .
בסוף הגיבוש יש ראיון. לפי דעתי לפחות, לראיון יש חלק נכבד מהאלמנים של אם להתקבל או לא , אפילו אותו דבר כמו הקטע הפיזי. תשקיע בו, תהיה עצמך תצחק! אין שאלות מתקילות בראיון. הראיון הוא לא עם המפקדים שהיו לך בגיבוש אלא אם מפקדים אחרים. זה הכלל.
וזהו בסופו של דבר אחרי שתתגייס הגיבוש יראה לך חפיף . תחשוב על הכיף שאחרי . הכי חשוב לסיים את הגיבוש גם אם אתה כל פעם מאחורה מגיע אחרון כל הזמן , פשוט לא לפרוש. זה באמת נגמר מהר . אם תהיה שבוז בתחילת הגיבוש יהיה לך מאוד קשה לסיים אותו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-10-2007, 01:48
  Johai Johai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.07
טוב תראו כמו שהצעיר ההוא מאוגוסט אמר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Johai שמתחילה ב "לכל מי שיש שאלות לגבי צנחנים/גיבוש יחטיות בצנחנים לכאן"

הגיבוש עצמו על נעליים צבאיות והכל המנות קרב לא כאלה נוראיות וכדאי שתתרגלו למה בכל השבועות שטח שלכם אתם תאכלו את זה הגיבוש הוא שלוש או ארבע ימים מי מה שאני זוכר שבתכלס היומים הראשונים הכי קשים והשאר זה כל מיני חארטות כאלה של תרגילי צות ותרגילי מחשבה וראיון בסוף הראיון מתבע עם בוחן שכביכול הוא פסיכולוג(למרות שבתכלס הוא סתם מילואימניק) בכמה מילים פשוט יתזזו אותכם הרבה אתם תלכו הרבה ויתנו לכם הכרות עם מנות קרב ולינה בשטח פלוס תירגול הקפצות
והמלצה שלי אל תשתמשו בתיקתקים האלה שתקבלו בבקום למה הם נפתחים אחרי כמה זמן וחבל
בנוסף לזה אל תקנו שום חארט ברטא מריקושט וכאלה הכל סם פינוקים תשימו שני זוגות גרביים ושאתם יוצאים הביתה תרססו על הנעליים א השמן לנשק שקיבתם זה ירכך אותה וגם תפוצצו את הנעל בעיתונים עד שתחזרו לבסיס תאמינו לי הנעל תבוא לכ מזה טוב ברגל אחרי זה..אה ועוד משהו בטח לא אמרו לכם אבל בכל זאת אני יגיד יש את מה שנקרא טרום טירונות שזה בתכלס סתם סיבה לגרום לכם לנקוש עשבים עזבו אותכם תוציאו פטורים תוציאו גימלים תעשו שכונה אומרים לכם משהו תעבדו לאט נותנים לכם זמנים שימו זין! למה מי שיהיה כביכול המפקד שלכ בטרום זה סתם חיילים שעוד שבוע משתחרים ואף אחד הם לא יהיה המפקד שלכם....

מקווה שלא פיספסתי כלום עוד שאלות יתקבלו בברכה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:42

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר