לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-10-2007, 22:46
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
תגובה לפשישט מצוי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אלכסנדר הגדול שמתחילה ב "מילון שמאלני עברי"

קשה להגיב על האוסף המלא של דברי נבלה. בחרתי רק חלק מסויים מההבלים הכתובים בו ועליהם הגבתי. סליחה עם המשפטים שלא כללתי בתגובתי

נאצי הוא אך ורק מי שהיה מחסידיו של היטלר וממשיך להתנהג בגזענות על פי תורתו.

כפי הניראה טעית באיות - מתנחל הוא מי שחי על אדמה ערבית גזולה שנכבשה במלחמת 1967.

יודונאצי - הוא כל יהודי המתנהג כמנהג הנאצים. אין כאלו בנמצא כי אין דומה בעולם למעשי הנאצים.

מאבק לגיטימי הוא מאבק ללא אלימות

לוחם חופש איננו טרוריסט - העוסק בטרור וברצח ללא הבחנה מאבד את הלגיטימיות שלו.

התפשרות היא אקט דו צדדי. התפשרות חכמה מבוצעת בשלבים - זה נותן וזה נותן וחוזר חלילה.

פצפיסטים הם כאלו שהאידאולוגיה שלהם היא אנטי מלחמתית. לצערינו בעולמנו ובמיוחד בסביבתנו הפצפיזם איננו שולט ואין מנוס מאשר להשיב מלחמה שערה.

מה לעשות אבל בפועל סרבני חוק וסדר בימינו הם בעיקר מתנחלים ואנשי ימין קיצוני.
אינני מתעלם מאותם פורעי חוק המשתייכים לאנרכיסטים למניהם הן משמאל והן מימין.

צבא הרוצחים מצוי אך ורק בקרב המחבלים. צה"ל כשמו כן הוא הוא צבא ההגנה לישראל. נכון שמשימותיו כיום אינן הגנתיות בלבד (מההיבט של ההגנה על המדינה) אבל בשום פנים ואופן איננו צבא רוצחים.

שלום עכשיו היא תנועה הפועלת אך ורק על מנת להביא רגיעה ואפילו שלום לעם ישראל. כל פעולותיה היא אך ורק מתוך הצורך והטוב שיגרם למדינת ישראל ולאזרחיה.

מלחמת חורמה בטרור איננה בשום פנים ואופן מלחמה מיותרת. אבל בנוסף למלחמה חייבת להיות גם תבונה מדינית אנושית.

שלטון אידאלי הוא שלטון דמוקרטי שאינו מפלה בין אזרח לאזרח במדינה. שלטון אידאלי הוא שלטון בו החלטות הממשלה והכנסת מחייבות את כלל אזרחי המדינה.

בני דודינו הם נצר לזרעם של אברהם ויצחק שזכותם לחיות בארץ ישראל שמורה להם בדיוק כפי שהיא שמורה לנו.

כל דת משלושת הדתות המונוטאיסטיות היא היא דת חשוכה ללא הבדל. בתוכן טמונה מלחמת שמד - אין ויתורים, אין גמישות ואין הבנה הדדית.

רוצח ראש הממשלה - לשמחתנו עד כה ישנו אחד כזה, שימלא את ימיו בבית הכלא.

צה"ל למעט אולי מקרים חריגים ביותר, איננו צבא רצחני. משגים הגורמים להרג חפים מפשע כולל ילדים מתגלים מפעם לפעם וזוכים לטיפול שורש על מנת להמעיט מקרים שכאלו.

האמת וכל האמת שהשמאל הקים את מדינת ישראל בעת שהאצ"ל והלח"י ישבו "על הגדר" הלא נכונה. בעת שהשמאל בעיקר יישב את גבולותיה העתידים של המדינה שבדרך שני האירגונים הנכבדים עסקו בפעולות טרור וחיבלו במאמץ הלאומי לבניית המולדת.

יהודים רצויים ועוד איך רצויים במדינת ישראל - המדינה בנויה בעבור היהודים. אלא שעם עליתם ארצה הצפי הוא שיהפכו לישראלים. מי שחפץ לשמור על ערכי הדת היהודית בבקשה אבל את הדת חייבים להפריד מהמדינה ולאפשר חיים גם למי שאינו מאמין באלוהים (בשום אלוהים).

סיוע כספי והומניטרי הוא סיוע לאלו הסובלים ממעשי הטרור נגדינו. הם המון העם הפלסטינאי הנרמס בידי הטרור ואין בכוחו לטלטלו מעל גבו.

מטופש ומיותר הם כל אוסף ההשמצות וההכפשות המצויות בניר בעקבותיו נרשמת תגובתי

נערך לאחרונה ע"י ישראל היפה בתאריך 13-10-2007 בשעה 23:10.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-10-2007, 14:50
  אלכסנדר הגדול אלכסנדר הגדול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.05
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "תגובה לפשישט מצוי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה

נאצי הוא אך ורק מי שהיה מחסידיו של היטלר וממשיך להתנהג בגזענות על פי תורתו.

לא לפי חסידי השמאל הקיצוני.

ציטוט:
כפי הניראה טעית באיות - מתנחל הוא מי שחי על אדמה ערבית גזולה שנכבשה במלחמת 1967.

ככה השמאל קורא למתנחלים, וחוץ מזה, מי החליט שהיא ערבית?
להזכירך, בחברון גרו יהודים, בגוש עציון גרו יהודים, ובכלל יהודה ושומרון הם ערש עם ישראל.

ציטוט:
יודונאצי - הוא כל יהודי המתנהג כמנהג הנאצים. אין כאלו בנמצא כי אין דומה בעולם למעשי הנאצים.

שוב, לא לפי השמאל הקיצוני.

ציטוט:
מאבק לגיטימי הוא מאבק ללא אלימות

אז מדוע אנשי השמאל תומכים בפלסטינים?

ציטוט:
לוחם חופש איננו טרוריסט - העוסק בטרור וברצח ללא הבחנה מאבד את הלגיטימיות שלו.

אז טענת השמאל לגבי הפלסטינים תמוהה למדי, האין אתה מסכים?

ציטוט:
התפשרות היא אקט דו צדדי. התפשרות חכמה מבוצעת בשלבים - זה נותן וזה נותן וחוזר חלילה.

במזרח התיכון התפשרות = וויתורים כואבים ומפגרים לטרור.

ציטוט:
פצפיסטים הם כאלו שהאידאולוגיה שלהם היא אנטי מלחמתית. לצערינו בעולמנו ובמיוחד בסביבתנו הפצפיזם איננו שולט ואין מנוס מאשר להשיב מלחמה שערה.

פציפיסטים הם צבועים. תראה לי אדם אחד שיתקפו אותו והוא לא יגן על עצמו.

ציטוט:
מה לעשות אבל בפועל סרבני חוק וסדר בימינו הם בעיקר מתנחלים ואנשי ימין קיצוני.
אינני מתעלם מאותם פורעי חוק המשתייכים לאנרכיסטים למניהם הן משמאל והן מימין.

אבל כמובן, שאין סרבנות בשמאל לטעמך.

ציטוט:
צבא הרוצחים מצוי אך ורק בקרב המחבלים. צה"ל כשמו כן הוא הוא צבא ההגנה לישראל. נכון שמשימותיו כיום אינן הגנתיות בלבד (מההיבט של ההגנה על המדינה) אבל בשום פנים ואופן איננו צבא רוצחים.

תאמר את זה לארגוני ה" שלום ".

ציטוט:
שלום עכשיו היא תנועה הפועלת אך ורק על מנת להביא רגיעה ואפילו שלום לעם ישראל. כל פעולותיה היא אך ורק מתוך הצורך והטוב שיגרם למדינת ישראל ולאזרחיה.

אז למה הם כל כך פרו פלסטינים?

ציטוט:
מלחמת חורמה בטרור איננה בשום פנים ואופן מלחמה מיותרת. אבל בנוסף למלחמה חייבת להיות גם תבונה מדינית אנושית.

תאמר את זה לדמוקרטים ולשאר השמאלנים שאומרים להידבר עם המרצחים.

ציטוט:
שלטון אידאלי הוא שלטון דמוקרטי שאינו מפלה בין אזרח לאזרח במדינה. שלטון אידאלי הוא שלטון בו החלטות הממשלה והכנסת מחייבות את כלל אזרחי המדינה.

בזה גם אני מסכים איתך, אך בפועל השמאל מתנגד לכך. ראה את עניין חיובם של הערבים לשירות לאומי ( על החרדים מותר ללכלך כמובן).

ציטוט:
בני דודינו הם נצר לזרעם של אברהם ויצחק שזכותם לחיות בארץ ישראל שמורה להם בדיוק כפי שהיא שמורה לנו.

לא אם זה בא על חשבונינו. זאת המדינה שלנו, והיא אחת. להם יש יותר מעשרים.

ציטוט:
כל דת משלושת הדתות המונוטאיסטיות היא היא דת חשוכה ללא הבדל. בתוכן טמונה מלחמת שמד - אין ויתורים, אין גמישות ואין הבנה הדדית.

זה היה רלוונטי אם השמאל לא היה קורא לאסלאם " דת השלום ". השמאל צבוע - מבקר את היהדות והנצרות ללא הפסקה ואת האסלאם הוא לא מבקר.

ציטוט:
רוצח ראש הממשלה - לשמחתנו עד כה ישנו אחד כזה, שימלא את ימיו בבית הכלא.

לא עדיף להוציאו להורג?

ציטוט:
צה"ל למעט אולי מקרים חריגים ביותר, איננו צבא רצחני. משגים הגורמים להרג חפים מפשע כולל ילדים מתגלים מפעם לפעם וזוכים לטיפול שורש על מנת להמעיט מקרים שכאלו.

שוב, תאמר את זה לשלום עכשיו, גוש שלום, ושאר שונאי ישראל.

ציטוט:
האמת וכל האמת שהשמאל הקים את מדינת ישראל בעת שהאצ"ל והלח"י ישבו "על הגדר" הלא נכונה. בעת שהשמאל בעיקר יישב את גבולותיה העתידים של המדינה שבדרך שני האירגונים הנכבדים עסקו בפעולות טרור וחיבלו במאמץ הלאומי לבניית המולדת.

ובעוד שההגנה שיתפה פעולה עם הבריטים, האצ''ל והלח''י גירשו אותם מכאן.

ציטוט:
יהודים רצויים ועוד איך רצויים במדינת ישראל - המדינה בנויה בעבור היהודים. אלא שעם עליתם ארצה הצפי הוא שיהפכו לישראלים. מי שחפץ לשמור על ערכי הדת היהודית בבקשה אבל את הדת חייבים להפריד מהמדינה ולאפשר חיים גם למי שאינו מאמין באלוהים (בשום אלוהים).

זה לא קשור. לפי השמאל עניין רובה היהודי של המדינה פסול, וזאת ראה ערך איחוד משפחות, ההתנגדות לחוק קק''ל וכיו''ב. אין לזה שום קשר לחופש דת.

ציטוט:
סיוע כספי והומניטרי הוא סיוע לאלו הסובלים ממעשי הטרור נגדינו. הם המון העם הפלסטינאי הנרמס בידי הטרור ואין בכוחו לטלטלו מעל גבו.

וכמובן שלבחור בחמאס זה הצעד הנכון, הלא כן?
תתעורר. הפלסטינים תומכים בטרור בכל ליבם, כמו רוב המוסלמים.

ציטוט:
מטופש ומיותר הם כל אוסף ההשמצות וההכפשות המצויות בניר בעקבותיו נרשמת תגובתי

כמובן, לדידך, כל ביקורת על השמאל בגין צביעותו היא מטופשת.

דבר שחשוב לדעת:

http://stage.co.il/Stories/537228429

ישן 17-10-2007, 10:00
צלמית המשתמש של Bez
  Bez Bez אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.10.05
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "כתבתי כאן כרגיל את דעותי הפרטיות - אינני מיצג אף אחד אחר"

אני מאחוריך בכל מילה שכתבת מעלה.

לשאר האנשים פה שמכלילים קבוצה של אנשים עם הכפשות מבישות,
נכון, יש שמאלנים פנאטים, שאולי משתמשים בביטויים כאלו. למזלי לא יצא לי לפגוש כאלו עדיין.
אבל הם קומץ קטן בשמאל מינורי לגמרי.
מאיפה הבאתם את ההכללות האלו? איזה ביטויים מבישים! הסתה לשמה.

בינתיים, בכל חיי, היהודים היחידים שפגשתי שקראו ליהודים אחרים נאצים (וגם לי) היו
מתנחלי חברון שקראו לי נאצי בזמן ששמרתי עליהם ועל בתיהם בתל-רומידה בית-הדסה
ואברהם-אבינו (ומצד שני הביאו לנו קפה וסופגניות, רוצה לדבר על צביעות?)

עד היום אני בעצם לא מבין למה הם צעקו עלי ועל חברי לפלוגה ואפילו ניסו להרביץ לנו לפעמים,
סיכנו את חיינו למענם שמרנו עליהם ביום ובלילה בקור ובגשם שעות על גבי שעות, לא ראינו בית
שבועות, לא התקלחנו, אכלנו חרא, חלק נפצעו, ניהלנו קרבות למענם, 1000 חיילים יש שם (בערך)
בשביל שכונה קטנה באמצע עיר ענקית והם קראו לנו נאצים, השפילו אותנו למה?

אז תפסיקו להכליל, כי לפי זה אני גם יכול לכתוב שכל המתנחלים הם כאלה, כמו הקומץ ההוא
שהיה בחברון אבל אני יודע שזה לא נכון, (כי בכפר דרום הם לא לא היו ככה) אז אני לא מכליל.
אני פשוט המום שאתם לא מבינים את אותו הדבר לגבי השמאל.

כואב לי לקרוא את הביטויים שלכם פשוט כואב לי, באיזה מין בעלות אתם
מדברים על הדת כאילו היא שלכם והשמאלנים הם לא יהודים, פשוט בושה!

נערך לאחרונה ע"י Bez בתאריך 17-10-2007 בשעה 10:03.
ישן 14-10-2007, 20:34
צלמית המשתמש של הקרדינל
  הקרדינל הקרדינל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "תגובה לפשישט מצוי"

אני קורא ואני שואל את עצמי, איפה הרציונל מאחורי זה?
דבר ראשון "שלום עכשיו" לא יביאו לנו שלום, משום שהם אינם מעוניינים להיאבק למען האינטרסים שלנו אלא רק של הפלסטינים. האם אתה באמת מאמין שבמצב היום או בעשורים הקרובים יהיה אפשר להקים מדינה פלסטינית איתה אנחנו יכולים לחיות בשלום? הרעיון של "שלבים" הוא מאוד נחמד, אבל לצער שנינו התוכניות האלו או שנכשלות או שלא מכילות קווים אדומים הכרחיים לקיומה של המדינה. יהודה ושומרון, רמת הגולן וחבל עזה הם שלושה אזורים החשובים לביטחון הלאומי שלנו, וויתור עליהם לשלטון לא יציב ששם לעצמו למטרה להשמיד את המדינה היהודית (תסלח לי אם אני לא רואה בפת"ח ובאש"ף יותר מאשר שני ארגוני טרור שמטרתם לשים סוף למדינה היהודית) יהיה במקרה הטוב מעשה חסר היגיון שיחייב אותנו להכניס כוחות ולהשתלט על האזור מחדש ובמקרה הגרוע שכנינו ינצלו את החולשה כדי להשלים את מה שהתחילו ב48' (אני די בטוח שהמצרים לא קונים ציוד אמריקני במיליארדי דולרים בכדי להשתלט על מהומות איכרים). כמו כן הפלסטינים יותר משהם מדגישים את הרצון להחזיר אותנו לגבולות שביתת הנשק (שמעצם הגדרתם הם זמניים ולכן יהיה להם את הבסיס לגרום לנו לחזור לגבולות החלוקה) מעוניינים בשיבת הפליטים ארצה. הסיפור של הפליטים הוא סיפור טראגי שבו מדינות ערב/הפלסטינים/העולם מנצלים אותם ומשאירים אותם במצבם כדי להשתמש בהם בתור כלי פוליטי והשמאל בארצנו לא נאבק בניצול הזה ומציל את האזור פה מלהפוך לנפיץ יותר מאי פעם, דבר שיקרה אחרי ש7 מיליון איש ידחפו לתוך השטח שניסוג ממנו (אם נחליט לעשות את המעשה הזה שלא ישרת שום אינטרס ביטחוני או לאומי). לכן אני אינני מאמין ששלום נוכל לעשות אלא אם נשתלט עליהם מחדש ונחנך אותם במשך כמה דורות על ההיסטוריה האמיתית ולא על התעמולה האנטישמית שבה הפת"ח מזין את הנוער הפלסטיני בימינו.
דבר שני חוסר היכולת שלך להציב קווים אדומים (לפני 60 השמאל התנגד לוותר על שעל מאדמת המולדת והיום הוא מדבר על לחלק את ירושלים) ביחד עם אי הבנה שבכך שאתה מוותר על ערש התרבות היהודית אתה מבטל את זכותנו לשבת פה ואנחנו באמת יכולים לעבור לקנדה או לאלסקה משום שאיזה צידוק יש לנו לשבת פה? וויתרנו על ההיסטוריה, וויתרנו על הזכות, אפשר לארוז ולעזוב.
ודבר שלישי אתה שם את היהדות באותו מקום כמו הנצרות והאיסלאם? האם היהדות עינתה אנשים בכך שטענו שהארץ סובבת סביב השמש?! האם היהדות באלפיים השנים האחרונות הולידה קיצוניים שרצחו ושחטו עמים שלמים?! האם היהדות היא דת המבטלת כל ערך דמוקרטי ומציגה טוטאליטריות ושלילת זכויות אדם?! עצם הטענה שלך שהיהדות היא אינה דת בעלת עקרונות נאורים (חופש הבחירה, דאגה לחלשים, זכויות הפרט) מראה שאתה שללת אותה לפני שהתעמקת בה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 16-10-2007, 12:30
  alon9999 alon9999 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אלכסנדר הגדול שמתחילה ב "מילון שמאלני עברי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי אלכסנדר הגדול
http://stage.co.il/story.html?preview=1&story=537232087

מיועד לכל השמאלנים שבינינו.

נו באמת....אני מקווה שהודעה זאת היא הומוריסטית. כי אם לא...זה פשוט מגוחך...כמה סטריאוטיפים בכתבה אחת...שאתה אומר "שמאלנים" למי אתה מתכוון? יש מלא זרמים שונים בשמאל כיום...ויש מלא שמאלנים שאתה חייב להם את המדינה שאתה חי, האם גם בהם היית מזלזל כך? שמאלנים אפילו שאינך רוצה לראות זאת, אינם רק ילדים אנרכיסטים בבילעין...זה זרם עצום, שלפני 10 שנים היה הרוב במדינה.
באותה מידה אני יכול לעשות מילון ימני, וזאת תיהיה סתם הכללה שלא במקום. אל תכליל אחרים, כי הם יכלילו אותך...כולנו בסופו של דבר ישראלים שאוהבים את המדינה.
ומאוד חשוב שיהיה שמאל בארץ כמו שמאוד חשוב שיהיה ימין בארץ, זאת היא הדמוקרטיה.
ישן 16-10-2007, 18:23
  אלכסנדר הגדול אלכסנדר הגדול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.05
נכון, זה הומוריסטי כלפי השמאל המתון
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי alon9999 שמתחילה ב "[QUOTE=אלכסנדר..."

ומאוד נכון לגבי השמאל הקיצוני. לצערקי, מה שנקרא " שמאל ציוני " כמעט נעלם מהמפה כיום. כל מפלגות השמאל הולכות ומקצינות. מרצ, שבעבר הייתה מפלגה רצינית, כיום לא יותר מאוסף יפי נפש בעלי נטיות מזוכיסטיות. מפלגת העבודה מתפוררת, ומתמלאת ביוצאי שלום עכשיו שאי אפשר לומר עליהם שהם מלאים באהבת הארץ. השמאל של היום הוא לא השמאל של פעם.
ונ.ב.
בדמוקרטיה מותר לי לומר את מה שאני רוצה על כל זרם פוליטי. קוראים לכך חופש הביטוי.

דבר שחשוב לדעת:

http://stage.co.il/Stories/537228429

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:31

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר