לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-10-2007, 21:29
  red-toro red-toro אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.07
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Mr.K שמתחילה ב "האשכול הזה רק עשה לי עוד יותר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Mr.K
האשכול הזה רק עשה לי עוד יותר התלבטויות, קשה לי מאוד לבחור!

מה אני עושה??

בתודה, כפיר!

כולנו בהתלבטות, אבל כולנו ניזונים משמועות וסיפורים של אנשים.
ברור ששיריונר מ-401 יגיד שהחטיבה שלו הכי טובה, וכנ"ל לגבי שיריונר מ-7 או 188.
היציאות של שיריון הן לא משהו, ואני בטוח שלא בחרת קרבי כדי להיות ליד הבית.
אם רצית בית אז הגעת למקום הלא נכון אני חושב...
אפשר להבין את השיקולים שלך שקשורים למיגון של הטנק ולכל התנאים בטנק...
מה שאני שמעתי זה שחטיבה 401 יש להם את הטנקים הכי טובים אבל אנשים שנותנים מעצמם פחות (אולי בגלל הטנקים...), חטיבה 7 יש לה את הטנק הכי פחות טוב ומוגן אבל אנשים שתורמים יותר, ושלישית זאת חטיבה 188 שהיא באמצע, טנק ממוצע (יותר ממרכבה סימן 2 פחות ממרכבה 4), ואנשים טובים... אבל שוב, זה רק סיפורים.

תעשה את השיקולים שלך ותבחר.... באשכול של שיריון אתה יכול לראות שלא כולם סגורים על איזו חטיבה הם רוצים...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-10-2007, 22:50
  אביחי6925 אביחי6925 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי mrpapainc שמתחילה ב "חטיבה 500 לנצח תנוע!"

כפיר והמתלבטים - אני אנסה להיות אובייקטיבי למרות שאני בהחלט קשור בעבותות ל188.
אכן מבחינת איכויות הטנק אין ויכוח אבל לדעתי לא זו השאלה שצריכה להוביל. בעיניי הנקודה החשובה ביותר היא המשפחתיות של הגדוד המסוים (ואם לחטיבה כולה יש משפחתיות אז זה מעולה) ובעיקר המקצועיות כי הרי מטרת הגדוד היא להיות מוכן למלחמה שנקווה שלא תהיה... בהקשר הזה אני רק יכול לומר שהגדוד שלי וחטיבה 188 כולה בהחלט נמצאים במצב טוב בהקשרים האלה. מי שרוצה לבדוק דברים יותר לעומק אני בהחלט מוכן ואשמח לנסות ולסייע. נא ליצור קשר דרך המייל...

ישן 19-10-2007, 12:44
  tal_sh5464 tal_sh5464 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.07
188
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mr.K שמתחילה ב "[איזה חטיבה?] שריון, 188 או 401"

אני עכשיו עומד להתחיל את השלב של המקצועות בחטיבה הנ"ל..ברור שאני אגיד שזאת החטיבה הכי טובה כי זאת החטיבה שלי..אבל אני אגיד לך תכלס. אכן, לחטיבה 401 יש את הטנק הכי מתקדם [יש אומרים שגם בעולם] מבחינת נתונים טכניים וכו'..הבעיה איתו היא שהוא כ"כ מתקדם וחדשני שעדיין לא יודעים איך להתנהג איתו והוא יחסית הרבה פעמים פשוט מתהפך ועושה עוד כל מיני בעיות [לא בגלל הצוות, בגלל הטנק עצמו], והוא עוד לא הוכיח את עצמו מספיק, כך שכרגע לא משתמשים בו לדברים רצינים ומבחינת עבודה בשטח תכלס, מרכבה סימן 3 מתפקד יותר טוב למרות שהוא פחות טוב כביכול. יש את חטיבה 7 שיש להם טנק ממש ממש ישן..ויש את 188, שזה באמצע [מבחינת הטנק!]. חוץ מזה שרמת הגולן כמו שהשריונרים של 188 לומדים להכיר זה אחד המקומות הכי מדהימים בארץ.
אני את שלי אמרתי..בהצלחה.
ישן 19-10-2007, 17:32
  eagle701 eagle701 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.07
אך ורק חטיבה 7
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mr.K שמתחילה ב "[איזה חטיבה?] שריון, 188 או 401"

גם בסיס האם של 7 נמצא ברמה לא שזה משנה כי במילא תופסים קוי בט"ש
מזה הבולשיט הזה ללכת ל401 כי הטנק שלהם כביכול הכי טוב? ב401 החיילים הכי גרועים זה ידוע החיילים שם לא יודעים לעבוד על הטנק כי פשוט לא מלמדים אותם
188 פשוט חטיבה מיותרת שאף אחד לא מתיחס להם אבל שיחק להם המזל ואלביט מאמצים אותם אז יש להם קצת כסף...
בחטיבה 7 יש את האנשים הכי טובים נקודה!
האנשים הכי מקצועים על הטנקים אולי זה נכון שסימן 2 פחות ממוגן מ4 אבל במלחמה האחרונה ראינו כמה 4 נפגעו לעומת 2 מה שחשוב זה הצוות של הטנק! צוות טוב וממוקצע ידע איך לא להיפגע מנ"ט!
ואם הטנק כלכך משנה לך למרות שזה בולשיט...
הקמ:ט (קורס מפקדי טנקים) 111 שאמור להתחיל בנובמבר הפלוגה של חטיבה 7 מחלקה אחת כבר תוכשר על מרכבה 4 ובערך במרץ 08 אמור כבר להיכנס מרכבות 4 לאחד הגדודים (הסיכוי הגדול ל77 בגלל שהמג:ד של הגדוד היה מהמפתחים של הטנק)
ואגב אם תשאל חייל בחטיבה 7 אם הוא מעוניין לעשות הסבה למרכבה 4 99% שתקבל תשובה שלילית

אגב חטיבה 7 היא החטיבה שהכי פעילה מבצעית על הטנקים יותר מ188 ויותר מ401
לכן תמיד אומרים שאם אתה רוצה להיות שיריונר אמיתי תילך ל7 ואם אתה רוצה להיות חירניק לך ל401

נערך לאחרונה ע"י eagle701 בתאריך 19-10-2007 בשעה 17:35.
ישן 20-10-2007, 14:42
צלמית המשתמש של bla_bla
  bla_bla bla_bla אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.07.04
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי eagle701 שמתחילה ב "אך ורק חטיבה 7"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי eagle701
גם בסיס האם של 7 נמצא ברמה לא שזה משנה כי במילא תופסים קוי בט"ש
מזה הבולשיט הזה ללכת ל401 כי הטנק שלהם כביכול הכי טוב? ב401 החיילים הכי גרועים זה ידוע החיילים שם לא יודעים לעבוד על הטנק כי פשוט לא מלמדים אותם
188 פשוט חטיבה מיותרת שאף אחד לא מתיחס להם אבל שיחק להם המזל ואלביט מאמצים אותם אז יש להם קצת כסף...
בחטיבה 7 יש את האנשים הכי טובים נקודה!
האנשים הכי מקצועים על הטנקים אולי זה נכון שסימן 2 פחות ממוגן מ4 אבל במלחמה האחרונה ראינו כמה 4 נפגעו לעומת 2 מה שחשוב זה הצוות של הטנק! צוות טוב וממוקצע ידע איך לא להיפגע מנ"ט!
ואם הטנק כלכך משנה לך למרות שזה בולשיט...
הקמ:ט (קורס מפקדי טנקים) 111 שאמור להתחיל בנובמבר הפלוגה של חטיבה 7 מחלקה אחת כבר תוכשר על מרכבה 4 ובערך במרץ 08 אמור כבר להיכנס מרכבות 4 לאחד הגדודים (הסיכוי הגדול ל77 בגלל שהמג:ד של הגדוד היה מהמפתחים של הטנק)
ואגב אם תשאל חייל בחטיבה 7 אם הוא מעוניין לעשות הסבה למרכבה 4 99% שתקבל תשובה שלילית

אגב חטיבה 7 היא החטיבה שהכי פעילה מבצעית על הטנקים יותר מ188 ויותר מ401
לכן תמיד אומרים שאם אתה רוצה להיות שיריונר אמיתי תילך ל7 ואם אתה רוצה להיות חירניק לך ל401

קודם כל בקשר למחלקה של סימן 4 בקמ"ט הבא, זה לא נכון בכלל.
אני כרגע בקמ"ט 110 של חטיבה 7, (עוד 12 יום!!), והגננים שם אומרים שרק בקמ"ט 112 יהיה מחלקה של סימן 4, וגם זה לא בטוח.

בקשר לחטיבות והטנקים, כן סימן 4 זה הטנק הכי טוב ואין מה להתווכח, הבעיה שהוא עדיין לא הכי מבצעי, מכוון שהוא כולה כמה שנים בגדודים של 401, עוד כמה שנים הוא יהיה מבצעי והוא יהיה הטנק הכי טוב בצה"ל, בקשר לסימן 3, זה הטנק הכי טוב בצה"ל כיום בגלל שהוא יותר טוב מסימן 2 ויותר מבצעי מסימן 4, אחלה טנק הלוואי עלינו.
סימן 2 הוא גם אחלה טנק, שדורש קצת יותר טיפולים, ומה לעשות הוא פחות טוב משאר הטנקים. עדיין אחלה טנק.
חטיבה 7 אחלה חטיבה עם אנשים מצויינים (רובם) ממליץ בחום להגיע אליה וגם לגדוד 75 ...
חטיבה 188 גם סבבה, אבל הם שחצנים ומעצבנים, בגלל הטנק שלהם.
ותאמת 401 באמת כוסיות ואין מה להגיד יותר, הם לא שיריונרים אמיתיים, ואני לא ירחיב פה יותר.

"האדם שבטנק ינצח" - הצוות של הטנק זה מה שיגרום לו לשרוד, ולא הטנק עצמו, הטנק עצמו זה רק אמצעי שיקל אליכם. ואם כל הכבוד למזגן של סימן 3 ו4, נו באמת?! זה מה שמשנה לכם!? מסתדרים טוב מאוד בלי מזגן, תאמינו לי זה חרטה. זה רק להיות מפונקים.

שיהיה בהצלחה לכל השיריונרים הצעירים.....

אוג' 06 מתחילים להתפז"ם ...
ישן 20-10-2007, 17:03
  Bucky7 Bucky7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.05
מה אתה מקשקש צעירוס ?!
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי bla_bla שמתחילה ב "[QUOTE=eagle701]גם בסיס האם..."

קודם כל הסימן 4 מבצעי וכשיר ללחימה ויש גדוד בחט' שעושה קו טנקים.
צא מהסרט של ביסל"ש ש401 כוסיות 188 ברביות וכד'..כנראה שבמלחמה רק נתת הקשבים בתחילת הטירונות בזמן שה"כוסיות" נלחמו בלבנון על הסימן 4 ה"לא מבצעי" נפגעו הכי פחות מנ"ט בזכות המיגון הכי טוב בעולם , הרגו עשרות מחבלים , ולצערינו איבדנו 12 לוחמים ועוד עשרות פצועים שלהם קוראים בביסל"ש חירניקים ,ברביות וכד'..לא נלחמת עד עכשיו אז תלמד מהוותיקים..ומסלולים בקמ"ט לא נחשב..
וכן במלחמה אנחנו ה"כוסיות" הסתדרנו בלי מזגן כי זה חוסך מצברים ואיזה מפונקים אנחנו..שבועות לא יצאנו מלבנון ועכשיו הגדוד שלי טוחן את עזה..
הסימן 2 פג תוקפו והוכיחה זאת המלחמה האחרונה שכאשר לצערינו כמעט כל נ"ט או מטען עשה ממנו ערימת פלדה..כל הכבוד לטנק שנמצא בצה"ל כבר כמעט 25 שנה אבל האיומים של היום גדולים עליו ולא פלא שגם 7 עוברים לסימן 4
לסיכום : תעשה קצת שירות מבצעי , תטחן טנקים ואז דבר..

22.7.08 החיים מתחילים מחדש..

- לא משנה כמה רע לך, תמיד תזכור: זה יותר טוב מאשר להיות בצבא האדום.
All You Need Is Love !

ישן 20-10-2007, 20:21
צלמית המשתמש של bla_bla
  bla_bla bla_bla אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.07.04
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי Bucky7 שמתחילה ב "מה אתה מקשקש צעירוס ?!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Bucky7
קודם כל הסימן 4 מבצעי וכשיר ללחימה ויש גדוד בחט' שעושה קו טנקים.
צא מהסרט של ביסל"ש ש401 כוסיות 188 ברביות וכד'..כנראה שבמלחמה רק נתת הקשבים בתחילת הטירונות בזמן שה"כוסיות" נלחמו בלבנון על הסימן 4 ה"לא מבצעי" נפגעו הכי פחות מנ"ט בזכות המיגון הכי טוב בעולם , הרגו עשרות מחבלים , ולצערינו איבדנו 12 לוחמים ועוד עשרות פצועים שלהם קוראים בביסל"ש חירניקים ,ברביות וכד'..לא נלחמת עד עכשיו אז תלמד מהוותיקים..ומסלולים בקמ"ט לא נחשב..
וכן במלחמה אנחנו ה"כוסיות" הסתדרנו בלי מזגן כי זה חוסך מצברים ואיזה מפונקים אנחנו..שבועות לא יצאנו מלבנון ועכשיו הגדוד שלי טוחן את עזה..
הסימן 2 פג תוקפו והוכיחה זאת המלחמה האחרונה שכאשר לצערינו כמעט כל נ"ט או מטען עשה ממנו ערימת פלדה..כל הכבוד לטנק שנמצא בצה"ל כבר כמעט 25 שנה אבל האיומים של היום גדולים עליו ולא פלא שגם 7 עוברים לסימן 4
לסיכום : תעשה קצת שירות מבצעי , תטחן טנקים ואז דבר..

תקשיב טוב "וותיקוס", לא אמרתי ש4 לא מבצעי, אמרתי שהוא פחות מבצעי מ3 בגלל שהוא קצת שנים בחטיבה ולא מכירים אותו טוב כמו את סימן 3 ו2.... וכן 401 כוסיות ורואים את זה, וגם אנשים מהקמ"ט שלכם אמרו לי שכולם שם צהובים....מיגון לא מיגון, קורנט חודר את סימן 4 ואין מה לעשות, הדרך שנלחמים בה זה מה שקובע בסופו של דבר, וסימן 4 נחדרו במלחמה כמו חמאה, לחטיבה 7 היו פחות פצועים והרוגים ממכם...

וכן אני מת לעשות הסווה לסימן 4, אחלה טנק, הבעיה היא שאתם לא יודעים להשתמש בו כמו שצריך ועשיתם ממנו מכונית ספורט, בגלל זה אתם מתהפכים על ימין ועל שמאל.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:08

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר