לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו. economy.fresh.co.il החברים מוזמנים גם לפורום צרכנות ומשפטים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > כלכלה, עסקים ושוק ההון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-10-2007, 20:05
  הוקוס פוקוס הוקוס פוקוס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.07
זו דעתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rennovo שמתחילה ב "אם יש הזדמנות עסקית זה עכשיו (?!)"

אני ממש מאמינה שאתה חייב ללכת על זה. מה יש לך להפסיד בסה"כ?

אם זה כנס נטוורקינג אז סביר להניח שיהיו שם אנשי עסקים חזקים ובעלי מעמד גבוה בשוק, ואם תוכל להציג ולקדם את עצמך אז למה לא? זו הרי הזדמנות חד פעמית.
אני לא יודעת מה בתחלס אתה עושה אבל הייתי מציעה לך להגיע מוכן, ז"א, מוכן להציג את עצמך, את העסק שלך, תבוא ייצוגי ובהופעה מרשימה ומלא בטחון עצמי מוחצן.
שמעתי על שקיוסאקי מגיע לארץ ואני יודעת שהוא גם יהיה באקסלנס נשואה ככה שבטח יהיו הרבה אנשים משפיעים.
אם אתה חושב שאתה מגזים בציפיות אני ארגיע ואגיד שזה מצוין, תהיה אמביציוני ותאמין, כי מי יודע, אולי באמת זה יהיה יום שישנה לך את החיים...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-10-2007, 06:56
  בן שאול בן שאול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי הוקוס פוקוס שמתחילה ב "זו דעתי"

זו אולי הזדמנות מבחינתך לעשות היכרות עם קיוסאקי. עם כל הביקורת המוצדקת על רעיונותיו אין חולק על חשיבותו. בעצם אני מאמין שמי שמבין היכן הבאג ברעיונות שלו על 'רווח פסיבי' ומי שמנתח את השיטחיות שלו על 'מבוך העכברים' אך בכל זאת משתמש בשיטחיות זו כמנוף לתכנון קריירה כלכלית מושכלת - מרוויח.
קיואסקי פילח נכון את קהל המטרה שלו: צעירים בתחילת דרכם החרדים מהקריירה שלהם, שהרי הם בתחתית ההר, ומציע להם חלום שווא שהוא קיצור דרך לפיסגה. הפתיים מחפשים את הקיצור ופונים לדוגמא לשיווק פסיבי (ראה אשכול על אג'ל). החכמים יותר מבינים שבעצם הרעיון שלו לתכנן את הקריירה מבעוד מועד ולהפוך אותה לשיטתית ישנה חוכמה רבה.
ישן 22-10-2007, 20:29
  roeis01 roeis01 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.06
אל תזכיר את שמו המלא - רק מר K ! ככה קוראים לו כאן,בכדוה"א!!!
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי rennovo שמתחילה ב "אתה צודק"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rennovo
אין ספק שאתה צודק. אני גם כן מאמין שקיוסאקי מצא את נקודות התורפה אצל רוב האנשים, שחלק מהן הוא הפחד מכשלון כלכלי והמציא תורת דרך נוחה לכל נפש.

אם אוכל להחליף איתו מילה זה יהיה פשוט מדהים אבל אני לא אבנה על זה בדיוק אלא אנסה באמת ללמוד כמה דברים חדשים, הרי האיש הזה גאון. אני חושב שעדיף לי מבחינה ריאלית ואפקטיבית יותר, ליצור קשרים עם הבוגרים שהגיעו רחוק ובכלל עם החבר'ה מהתקופה, שיהיה כיף סוף סוף לראות ולהדביק פערים, אולי אחד מהם יתן פוש קדימה. בכל אופן, נשאר שבוע וקצת וצריך להתכונן!

כל הכבוד ואני לא רוצה לנתץ התלהבות שהיא במקומה - וחלילה לא מצרות עין - גם אני הייתה לי תקופה שרק דיברתי על ה-ספר וכו' וכו'...

צריך להרגע.לקחת אוויר. מה שאני מנסה להגיד שא"א לא ימכור לך שטויות -
גם אנשי עסקים שהם לכאורה "בדרך הנכונה" ועושים הכל כדי ל"צאת מהמרוץ" כולל כאלו עם גב וייעוץ.
ונסיון...הם עדיין אנשים קטנים.מאוד.

למשל יצא לי לדבר עם מישהי והיא דיברה בצורה כ"כ גסה ומהירה כאילו רק רצתה לסיים עם השיחה ולדבר כמה שפחות - רק בסוף הבנתי.היא מצפון ת"א.גרה 2 ק"מ מהים.
ו...2 קילומטר גובה אף.
-----------------------------------------------------------------------
ראית "Y פעם בחיים?" עם המיליונר בווילה בקיסריה?
איך הוא יורד עצבני על הבוקר- ממש כיף חיים,לא?יורד עצבני,בווילה העיקר.

זה שלבנאדם יש ניירות צבעוניים לא עושה אותו לאדם טוב יותר או מכובד יותר ולהפך.
ישן 28-10-2007, 11:41
  2shon 2shon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.07
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי rennovo שמתחילה ב "פיספסת ביום :)"

חבר'ה,אל תהיו פתאים.
המטרה של כולם ובטח בשוק ההון והכלכלה,היא לעשות קופה על גביכם.
אף אחד לא יתן לכם שום פרה חולבת בחינם וגם לא ביצה מתרנגולת הזהב שלו.ותשאלו את עצמכם באמת:
אם הייתם מגלים דרך להפוך להיות מליונרים,הייתם באים לספר אותה בכנס?נאיבים שכמותכם.
לכו בהמוניכם,והחברות והפירסומים בכנס יעשירו את מר קיוסו הגאון שגוזר מהם אחוזים.מה חשבתם שהוא בא חינם לנדב לכם עיצות?
אתם תופיעו בסיפרו הבא:איך להיות מליונרים על חשבון התמימים?
ולסיום אתן לכם 2 טיפים חינם מתנה לכל החיים,מאחד שמבין טיפה,לא הרבה,אך כנראה שקצת יותר מכם:
1.אמר מישהו חכם ואני לא אדם דתי:אין הברכה מצויה,אלא בדבר הסמוי מהעין.
2.אין כסף קל ושאף אחד לא יזיין לכם בשכל,לכו ללמוד ורצוי מעשי,איך הוא עובד.
גם ביל גייטס-האיש העשיר בעולם,לא מחלק כסף.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:52

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר