לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-10-2007, 08:24
  SHAHAR76111 SHAHAR76111 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.07
אני בבעיה גדולה

אני שקוע עד הבוץ עם בעיה שמריחה טוב..
אז תחילה אני אספר שאני בדיכאון כי רוב החברים שלי כבר התנשקו ויש להם חברות ורק לי לא הייתה בכלל חברה..
אומרים לי שיש לי עוד זמן אבל זה מבאס להיות בעולם של זוגות
אז זה מה שקורה:
אם אני לא טועה ראיתי פעמיים איזה ילדה [לא יודע תשם]והיא די מצאה חן בעיני כאילו שיחה זורמת של משפט או שתיים לא יותר מזה..[כי זה היה בהפסקות]
ויש לה חברה[אני יקרא לה ג'] לג' ולי יש היסטוריה בכיתה ה' לקראת תחילת ו' אמרתי לה שאני אוהב אותה ובמשך שנה שלמה[לא היינו אז באותו בצפר] היא טרטרה אותי ואמרה ל שהיא כן רוצה או לא רוצה וזה נשבר לי מזה כי כבר אז ועד היום אני מרגיש ששאר חבריי לכיתה די ילדותיים יחסית אלי או שאני יותר מידי בוגר...
ופשוט היה נמאס לי ממנה אז ניתקתי תקשר [שיהיה ברור שהיא לא הסכימה להיות חברה שלי או לצאת איתי היא רק רצתה אז לשגע אותי]
ועכשיו[ז'] היא עוד פעם לידי לידע כללי ילדה יפה של ממש שיא היופי ,פעם אחת אמרתי לה שאני רוצה לצאת איתה לסרט והיא אחר כך צחקה איתי היא חשבה שאני צוחק איתה,אמרו לי שהיא התבגרה כי חלפו כבר שנתיים [אגב ההצעה היתה השנה] היא כן קצת סנובית ואף שלה קצת מעל לשל כולם ובכל זאת
אמרו לי שהיא השתנתה אבל אני מפחד שהיא בסוף תתפוס עלי תחת אם נצא..
ומצד שני יש את חברה שלה שאני לא יודע תשם שלה אבל היה לנו שיחה או שתיים וזה זרם יפה אני לא מכיר אותה בכלל היא נראית בסדר ושתבינו שהאופי תופס אצלי עמדה חשובה..

ושתיהן גוחברה שלה בדר ג' קצת יותר אבל אני לא יודע מה לעשות אמרו לי תנסה תציע סתם לדוגמא לג'
ואם היא לא תסכים אז תנסה עם השניה אבל אני לא רוצה לקפוץ מאחת לשניה...
אמרו לי פעם"בשביל כבוד אצל בנות אל תיהיה בקטעים של סטוצים ובשביל כבוד אצל בנים תשקר להם"
אם נשכח מהקטע המצחיק במשפט אני לא רוצה להיות כאחד שקופץ מאחת לשניה...
ואני מפחד שאם ג' או חברה שלה לא תסכים אז תיהיה לי בעיה
כי א.השניה על בטוח תדע וזה יצור מצב לא נעים
ב.אולי אחת מהן תיעלב בגלל זה
ג.אני גם לא נראה מי יודע מה...[צירפתי תמונה
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://img84.imageshack.us/img84/5683/dscf3944mf3.th.jpg]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-10-2007, 16:46
  OSkAR OSkAR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SHAHAR76111 שמתחילה ב "אני בבעיה גדולה"

אתה עוד צעיר, כיתה ז'. בוא אני יגיד לך משהו - יופי זה רק סטיגמה, יש לי חברים לא יפים ויש להם חברות יפות.
זה לא היופי זה האופי, איך אתה מתנהג, איך אתה מתייחס.... ותזכור את זה לתקופה של התיכון בעיקר.
עכשיו למה שבאמת מטריד אותך, אם לא תציע, אם לא תעשה שום דבר לא יקרה.
תדבר עם הילדה שאתה נמשך אליה כמה שיותר תהיה לידה כמה שיותר שתרגיש בנוכחות שלך, אל תתביש תביע תדעה שלך ואז תפגוש אותה לבד איזה יום ותציע לה לצאת סתכל לה בעיניים. כן סבבה.
לא אז לא. אין לך מה להפסיד אף אחד לא ירצח אותך לא יכאב אפילו מבטיח.!

ישן 16-10-2007, 19:25
  V.G V.G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל V.G
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SHAHAR76111 שמתחילה ב "אני בבעיה גדולה"

אחי אל תדבר שטויות בבקשה אתה כולה בן 13... הנשיקה הראשונה שלי הייתה בכיתה י'... וגם נראת ממש ממש לא משהו עד שלקחתי את עצמי ליידים אז גם אתה יכול... תתחיל לרוץ ולהתאמן.

הקווי פנים שלך בסדר גמור אתה סך הכל ילד יפה... כושר יפתור לך את הבעיה בקלות... הרבה יותר קל לפתור את זה בגיל הזה... בכיתה י' אתה כבר תהיה הילד הכי "חתיך" בשכבה עם קצת מכון כושר (רצוי מגיל 14... שנה של אימונים אינטנסיביים תסדר אותך יופי).
תקפיד על תזונה נכונה והכל יהיה בסדר איתך אחי.
אתה יכול לגשת לתזונאי (רצוי תזונאי ספורט) שיתאים לך תפריט לחיטוב.
לגבי בנות אין לך מה ולאן למהרזה יבוא... תאמין לי שעדיף לך להשקיע עכשיו בגוף שלך זה יעלה לך את הבטחון עצמי ויהפוך אותך "לגבר" בעייני עצמך.
בקיצור אחי להתנשק בפעם הראשונה בגיל 18 זה גם בסדר... העיקר שזה יהיה עם משהי שאתה באמת תאהב ולא סתם אחת שהיא ברירת מחדל כי אתה לא מצליח להשיג את האהבה שלך וזה לא בגלל שאתה נראה "רע" אלא בגלל שאתה חושב ככה... הכי חשוב זה מה שאנחנו חושבים על עצמינו, ופיתוח גוף נותן לנו את זה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:48

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר