לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-10-2007, 11:12
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
מחשבות על אצ'י

לאחרונה שיעמם לי במיוחד, אז חשבתי קצת על אצ'י באנימה והצלחתי לחלק את התחום לשלושה סוגי אצ'י:

אצ'י נסבל: זהו אצ'י שלא משחק חלק חשוב בסדרה. הסדרה תעסוק לרוב בנושאים די קלילים, ותהיינה הופעות אורח של קטעי אצ'י קלים- בגדים תחתונים ובליטות, לא הרבה יותר מזה. הגדרתי את זה כאצ'י נסבל כי הסדרה לא הופכת את האצ'י למעמסה על הצופה, אלא רק נותנת לו טעימה קלה מהתחום ועוזבת את זה. דמויות הסדרה: דמויות הסדרה לרוב יצוירו באופן נורמאלי, והפריימים של קטעי האצ'י ידגישו את הבליטות בצורה ברורה אבל לא מוגזמת. דוגמאות לסדרות: לאקי סטאר, אזומנגה דאיו, אאורקה 7 ועוד.

אצ'י מפגר: זהו תחום שמתמש באצ'י כדי ליצור קטעים קומיים. הקטעים הקומיים האלו לרוב יהיו מעורבים בהתנגשויות ונגיעות באיברים הנשיים, גוררים סצינת אלימות או סצינת מבוכה מפדחת. הסדרה לרוב לא תהיה רצינית במיוחד (מה אתם מצפים מאנשים שחושבים שלהתנגש בחזה של בחורה זה מצחיק...) ותכלול קטעים רבים בסגנון הזה. למעשה, הסדרה תציג את הקטעים האלה כל כך הרבה עד שזה יהפוך למעייף, ותחפשו איזו תוכנית רצינית ומצחיקה יותר שתעשה את העבודה. דמויות הסדרה: דמויות הסדרה יצוירו בפרופורציות מוגזמות (בעיקר האיברים הנשיים הרלבנטיים לקטעי אצ'י), והפריימים של הסדרה- גם בקטעי ההומור וגם באופן כללי- לרוב יפנו את תשומת הלב אל הרעיון המרכזי של התחום הזה של האצ'י: קטעי הומור בעזרת איברי הגוף (איך תוכלו לראות את קטעי ההומור שכוללים נגיעה בלי שתראו את האיברים המדוברים?). דוגמאות לסדרות: LOVE HINA, מאבורהו, ועוד.

אצ'י דוחה: זהו תחום האצ'י הכבד ביותר, שלרוב הגיע לאנימה אחרי מאנגות שנטועות היטב בהנטאי. התחום הזה משתמש באצ'י כל כך בבוטות וכל כך הרבה עד שנראה שיוצרי הסדרה רצו לספק אצל הצופים לא רק את תחושת ההנאה של צפיה בסדרה... הסצנות לא יכללו הרבה קטעי נגיעה, אבל כל דמות נשית בסדרה תבהיר בדיוק לאיזה סוג סדרה הגעתם. בסדרות כאלה יש לפעמים גם קטעים מיניים במובהק (אם כי לא יראו הרבה). באצ'י כזה תראו כמעט את כל מאפייני האצ'י: בגדים תחתונים, אברי גוף בולטים ושופעים וקטעי רמיזה מינית בולטת. הסיבה שקראתי לזה אצ'י דוחה היא שאם אתם מסוגלים לסבול מנת אצ'י קטנה מאוד אז תופעת לוואי הגיונית מאוד שתופיע אחרי צפיה בסדרות כאלה היא הקאה מאסיבית. דמויות הסדרה: דמויות הסדרה יצוירו לרוב בחוסר פרופורציות מובהק (החזה הנשי יהיה בגודל של אשכולית מינימום) וכל פריים ידאג שתראו בדיוק את האיברים המתאימים לאורך הרבה זמן. דוגמאות לסדרות: (סופר גס) tenjho tenge, speed grapher, gantz

מה אתם חושבים?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י yishain11 בתאריך 16-10-2007 בשעה 11:16.
חזרה לפורום
ישן 16-10-2007, 12:12
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
ממש, אבל ממש לא
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי LetterToElise שמתחילה ב "אבל אזומנגה דאיו זה גם אצ'י שנועד לקטעים קומיים"

הקטעים האצ'יים באזומנגה ממש לא נועדו להצחיק. אני לא זוכר אפילו קטע אצ'י אחד שנועד להצחיק.
אזומנגה מתארת התבגרות של בנות, כך שבאופן טבעי גם קטעי אצ'י מוערבים בזה, אבל הקטעים האלו לא נועדו להצחיק (בטח לא במובן שאני הכוונתי אליו. כשאני כתבתי אצ'י שנועד להצחיק הכוונה הייתה לאצ'י שעיקר מהותו היא להצחיק- אבל זהו אצ'י).
ואזומנגה היא אחד מהדברים הכי רחוקים שאני מכיר מסדרה מפגרת.
את אלפן לייד קשה להגדיר, כי האצ'י הכבד מאוד שם הוא לא מטרה בפני עצמה (כלומר, לא מראים את הקטעים האלה סתם כדי לראות אותם) והפרופורציות שם די מופרזות.
כך שאני הייתי מגדיר את אלפן לייד כאקסטרים הארדקור אצ'י נסבל.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:42

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר