לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-10-2007, 17:48
צלמית המשתמש של אשת דשא
  אשת דשא אשת דשא אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.04
נאלצת לוותר על הצ'ינצ'ילות המושלמות שלי:(

אני מגדלת צ'ינצ'ילות כבר שלוש שנים, אפשר להגיד שהצ'ינצ'ילות ואני זה סיפור אהבה ממבט ראשון, נחשפתי לחייה לראשונה במהלך הלימודים שלי(טיפול באמצעות בעלי חיים) ומהשניה שראיתי את היצור המדהים והפרוותי והעיניים שלי נלקדו בעיניים העגולות השחורות והגדולות האלה ידעתי שכזה אני צריכה ורוצה, כבר באותו היום רכשתי דרך המכללה בה למדתי זוג צ'ינצ'ילות מדהים נענע ושיבה... לאחר שנה וחצי בערב ראש השנה שנה שעברה הגיח לעולם דבש הגור הראשון.. ולאחר ההמלטה הראשונה כל שלושה חודשים נולדו זוג תאומים.. ההמלטה האחרונה הייתה באוגוסט בזמן שהייתי בחו"ל.
יש לציין שלכל אחת מהצ'ינצ'ילות שלי יש שם והן מכירות אותו ו4 מהן אף מגיבות אליו...
ולצערי הרב אני נאלצת לוותר על היצורים הכי מדהימים שממלאים את חיי בכיף ובאושר אין סופי... כמו כל אדם גם אני הגעתי לשלב שבו אני צריכה לפרוש כנפיים ולעזוב את הקן החם של אמא ואבא
אני עוברת דירה, והדירה החדשה קטנה ואין בה מקום לשום כלוב(לא לצ'ינצ'לות ולא לתוכי) ובמשך כמעט חודש אני מנסה לשכנע את ההורים שלי להשאיר את הצ'ינצ'ילות בבית ואני אדאג לטיפול בהם בכל יום, ולצערי הם סרבו(ואני יכולה להבין אותם)
בעקבות חוסר הרצון שלהם להשאיר אותן בבית אני נאלצת לתת אותם מחר בבוקר לראשי העמותה שאני עובדת בה(הם גרים באותו רחוב שאני אמורה לעבור אליו בחודש הבא) וכששאלתי אותם אם הם מעונינים בהם(הם מנהלים עמותה של טיפול באמצעות בעלי חיים) הם אמרו לי שהם ישמחו לקחת את הצ'ינצ'ילות שלי אליהם הביתה ולשמור לי עליהם ולגדל אותם עד שאני ארצה אותם שוב... ולמען האמת זה ביתפרון שמאוד קרץ לי מכיוון שאני אומנם נפרדת מהם כי אני לא מגדלת אותם אבל אני אראה אותן כל יום ואפילו אטפל בהם מידי פעם(אם זה לא יפריע לירימי ורתם)
אז אומנם עצוב לי מאוד ואני לא ממש רוצה לוותר עליהם.. אבל אני יודעת שאני נותנת אותם לאנשים מדהימים שיתנו להם את הטיפול הכי מסור שיש וידאגו להם כמוני ואולי אפילו יותר....
מצטערת על החפירה אבל הייתי חייבת לשתף אנשים שמבינים מזה אהבה לבעלי חיים

תודה על הקריאה

נ.ב
התוכי נשאר בבית זה הדבר היחיד שהצלחתי לגרום להם להסכים אליו

נערך לאחרונה ע"י אשת דשא בתאריך 17-10-2007 בשעה 17:51.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:36

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר