לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-10-2007, 19:45
  NORE NORE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי אלעד בוטח שמתחילה ב "התכוונתי לגבי האומנות לחימה..."

מניסיון בשבילי להילחם עם 10 אנשים קשה,
הפעם האחרונה שהייתי מול יותר מיריב אחד והקרב היה עם חוקים היה לי ממש קשה,
הייתי נגד 7 אנשים להם היה מותר רק הפלות ושליטה, התפקיד שלהם היה לאזוק אותי ואני הייתי צריך להחזיק מעמד 5 דקות אז מה שעשיתי פשוט השתמשתי בהתחלה בעקרונות של תנועה במרחב וחסימות שלהם אחד בשני (עיין: דיון בנושא: "תנועה במרחב") ואחרי שהתעייפתי עשיתי איזונים משמע להתאזן בין הכוחות שלהם כך שהם מפעילים כח אחד על השני ואני מתאזן ביניהם בלי שהם מרגישים
אח"כ שהם הורידו אותי לקרקע לקחתי איתי שבוי והכנסתי אותו לאלונקה (מצב שליטה בג'וג'יטסו ברזילאי) והם לא הצליחו לתפוס לי את הידיים לאזיקה בגלל השבוי אז הם ניסו להשתלט על הרגליים, כולם התיישבו לי על הרגליים (כאבי תופת) חוץ מ2 שאחד חנק אותי בגיליוטינה מאחורה והשני תפס לי את הידיים אז בזמן שהם מנסים לקשור לי את הרגליים לקחתי נשימה עמוקה ובכוחות האחרונים תפסתי לשניים את הרגליים הפלתי אותם הצלחתי לחזור לעמידה ונגמרו ה-5 דקות.
בקרב מציאותי אין חוקים אז הייתי מציע לך בעיקר מול יותר מיריב אחד
להילחם גם ללא חוקים, אבל תמיד עדיף לא להיות שם מלהילחם כי אז יופי להוריד עשר אבל
בינתיים באים עוד 20 כשאני מתחיל להרגיש שהמצב מתדרדר לרעתי אני מסיים ומתחמק מהמקום,
בקרב עם חוקים קל הרבה הרבה יותר להילחם במספר אנשים, הפעם האחרונה שנלחמתי בקרב אגרופים נגד יותר מיריב אחד היה לפני חודש בערך, 1 נגד 2 , הראשון התקפל אחרי אגרוף אחד לסרעפת ובינתיים הבאתי רצפים לשני אבל פחות הזיז לו כי הוא ידע לשמור ממש טוב על עצמו,
אחרי דקה בערך ההוא שנהלם ברצפים התעייף מהמכות שהוא חטף
(כמעט כולן פגעו בנקודות רכות בגוף אז לדעתי הוא הרגיש סוגים רבים של "שיתוקים"),
בינתיים השני בא ואז ניסיתי לעבוד נגד שניהם ביחד (הם פיצצו אותי) אז הפרדתי ביניהם, התקפתי את ההוא שפחות יודע להגן על עצמו בזמן שאני חוסם איתו את השני שכן יודע להגן על עצמו הבאתי לו רצף הוא התקפל שוב ונגמר הקרב.
חזרה לפורום
ישן 17-10-2007, 22:19
  NORE NORE אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי אלעד בוטח שמתחילה ב "שאלתי את השאלה הזאתי בגלל..."

אני מקווה שזה עובד בשכונה שלך כי בשכונה שלי זה לא עובד אבל בתאוריה אתה מפוצץ 3 וכולם בורחים,
אני מקווה שאצלך יש ערסים מושפעים או משהו בסגנון כי אצלי הם "דבוקים" ובדקתי,
ערסים בשכונה שלי משחקים אותה גם כשהם לבד ולא עם חברים שלהם מכח ההרגל כנראה,
והבעיה הגדולה שלא בכל מקום נמצאת היא שאתה מתחיל עם אחד וכל הערסים בשכונה אחריו
(בערך 100 איש אני חושב) בדר"כ הם עושים טורנירים של ציורי גוף ומשחקי איקס עיגול (להבין לבד)
עם שכונות אחרות בפארק חשוך ליד השכונה והמטריד הוא שזה קורה הרבה
אפילו למשל מריב של ילדים שיש לאחד מהם אח מהעבריינים בשכונה יש לפעמים מכות אזוריות.

נערך לאחרונה ע"י NORE בתאריך 17-10-2007 בשעה 22:31.
חזרה לפורום
ישן 18-10-2007, 15:23
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
כמה דברים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אלעד בוטח שמתחילה ב "נגד מספר אנשים"

אף אומנות לחימה לא תלמד אותך להלחם כנגד 10 איש.
בלחימה מול יותר משני יריבים אתה צריך להיות לוחם מיומן ביותר, זריז, כושר טוב (בשביל התזוזה המהירה והחשובה) ומתוחכם, כמובן שיכולות כאלו רק רוכשים כעבור מספר מספר שנים של אימונים אם בכלל.

תירגלתי במסגרת האימונים קרבות מול יותר מיריב אחד כאשר הכי הרבה היו 4 יריבים, ארבעת היריבים היו ברמה בינונית, ובכל זאת הקרב היה קשה מאוד במצב כזה אתה צריך לזוז מהר מאוד כדי לא לתת ליריבים לסגור עליך וזה לא דבר פשוט (לרוב הדרך המומלצת להתמודדות עם היריבים היא לסדר את כולם בקו ישר ע"י תזוזה מהירה ואם יש הזדמנות להשתמש באחד מהם כמגן) . כאשר אתה מתעסק עם שני יריבים מולך אתה חשוף למכות מצד עוד שני יריבים מצדדיך ו\או מאחוריך. לחימה כנגד מספר רב של יריבים היא דבר מורכב וקשה ביותר וכאשר מדובר ב 10 יריבים זה כבר הופך להיות בלתי אפשרי (בהנחה שהיריבים שלך לא חלשים במידות חריגות), שלא לדבר על מצב שבו היריבים הם חזקים ומיומנים.

כדי לגבור על 10 יריבים שיטת הלחימה היחידה כנראה שתתאים היא לחימה בנשק חם, או קר בתנאי שמדובר בקטאנה או כלי אחר חד וארוך מספיק.

בנוגע לסיפור שלך עם ה"ערס" שאיתו הסתכסת, כדי לך לסיים את זה איתו בצורה כמה שיותר יפה, ובשום אופן אל תנסה להלחם נגדו ונגד החברים שלו, התוצאה עלולה להיות קטלנית.

ובכל מקרה אין איזו שיטת קסם שניתן ללמוד בין רגע ולגבור על 10 יריבים.

נ.ב יש סרטון של סלבטורה אוליבה אשר מדגים בצורה טובה (עד כמה שאני זוכר) לחימה מול כמה יריבים, במידה ואמצא אות אפרסם אותו פה.

חזרה לפורום
ישן 18-10-2007, 20:08
  NORE NORE אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי @=Nir=@ שמתחילה ב "תוכל להסביר מה זה "מעגל לחץ"?"

כשהקלדתי "מלוכלך" התכוונתי לשימוש בכל כדי לנצח להפוך כל עצם לנשק קטלני,
אני לא רוצה להעליב אבל יש אומנויות לחימה שהלומד בהם ינסה להגן עם גופו
בזמן שאפשר להשתמש לא רק במכות לאזורים כמו ראש ואשכים אלא גם בנשקים זמינים
למשל רצפה או למשל מכונית שנמצאת באזור או אפילו נשקים זמינים עוד יותר כמו חולצה, עט,
החוט של הגומי של המכנסיים ועוד.
בקשר ל"מעגל לחץ" מעגל לחץ יכול להיות שימושי לכל מיני שימושים,
למשל תקיפה מרובה שהתוקפים באים אחד אחד, כשהתוקפים פועלים בקבוצות של 2 וכו',
וגם לעוד אלמנטים נגיד ולומדים מס' תרגילים ורוצים לבדוק את יעילותם אז עושים מעגל וכל אחד תוקף בהתחלה תקיפה ובשלב יותר מתקדם רצפים אבל גם התקיפה וגם הרצפים נעשים באופן אקראי
וגם סדר התקיפה באופן אקראי, בשלבים מתקדמים אפשר להשתמש במעגל לתקיפות מגע מלא
מול מס' תוקפים ולבדוק אילו עקרונות תנועה במרחב פועלים יותר טוב ואילו פחות ואיך להתמודד מול מס' אנשים כשנמצאים על הרצפה, שימושים נוספים למעגל הם בהתחלה קרבות עם חוקים למשל בסדר אקראי תוקפים והאיש שבפנים צריך להפיל את התוקפים ולהכניע אותם לדוגמה, יש עוד שימושים רבים וטובים למשל כולם משיטים ידיים קדימה עם יד פתוחה והיריב צריך לפגוע בבעיטות או האיש שבאמצע צריך להתחמק מאנשים עם כלי נשק מחוץ למעגל בהתחלה ב"תנאי מעבדה" ולאחר מכן בתקיפות אמת לדוגמה אני למדתי למידה של התחמקות ממעגל לחץ של חרבות אז בהתחלה התחלתי נורא לאט עם חרבות עץ רק עבדתי על התנועה איך אני זז כשכולם תוקפים בתיזמון המתאים לפי קצב מסוים כל אחד התקפה משלו וכל אחד תוקף בתורו את ההתקפה שקיבל ואני מתחמק מהם אח"כ מגבירים את הקצב עד שזה נהיה נורא מסובך ומהיר ואתה מגיע לרמות ש"ספיידרמן פראייר לידך", אחרי אימונים של שנה שלמה התחלתי לראות את ההתקפות בסוג של "חוש העכביש" אתה מסתכל על התוקף ואתה יודע איזו התקפה הוא יתקוף עוד לפני שהוא תוקף הוא תוקף את ההתקפה ולפני שהוא מספיק לפגוע הוא כבר על הרצפה בלי ראש, מעגל לחץ מאוד יעיל לעבודה 1 על אחד כי אם אתה מצליח לעבוד עם 5 כשהם באמת תוקפים אותך ולא משחקים איתך משחקים ועושים בכאילו למה שיהיה לך קשה לעבוד עם 1 מהם ובנוסף אני רואה את המעגל לשימושי כדי לבדוק אם מה שאתה לומד באמת עובד ואם המצאתי רצף מהלכים ואני רוצה לבדוק אני נכנס למעגל ולפי הבעיות אני מתקן עד שאני מגיע לשלמות.

נערך לאחרונה ע"י NORE בתאריך 18-10-2007 בשעה 20:11.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:37

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר